ADANA EVDEN EVE TAŞIMACIL IK

Taşımacılık veya nakliye olarak işin dışından bakıldığında ne kadar kolay gözükse de aslında deneyim, bilgi ve birikim isteyen bir sektör olmaktadır. Günümüzde artan inşaat sektörü ile paralel giden taşımacılık sektörü de her zaman insanların karşısına çıkmaktadır. Firmamız Adana evden eve taşımacılık ile her zaman işini bilen deneyimli kadromuz ile çalışılmakta ve belli ölçütler ile hizmet verilmektedir. Ev, fabrika, ofis veya işyeri taşımacılıkları gibi asansörlü taşımacılık hizmeti de veren firmamız için ilk önemli adım keşfin yapılıp raporlanması olmaktadır. Keşif yapılmadan, alan görülmeden verilen fiyatlar sağlıksız olmakta ve güven teşkil etmemektedir.

Taşımacılığın gerçekleşeceği hane, bu hanenin bulunduğu kat, apartmanda asansör olup olmaması gibi bilgilerin yanı sıra taşınacağı yeni ev, bu evin bulunduğu kat ve tekrar yeni apartmanda asansör olup olmaması keşfin en önemli detaylarını oluşturmaktadır. Bu detaylar rapor halini almakta ve firmamız yetkililerince paylaşılarak gerekli olan kamyon ve personel sayısı belirlenmekte ve ücret kısmı çıkartılmaktadır. Bu işlemler ile müşterimize bilgi verilmekte ve istediği gün ve saatte taşıma işlemi başlanmaktadır. Adana evden eve taşımacılık ile önce güven sloganı benimsenmekte ve bu şekilde hizmet verilmektedir. Adananın ilçelerine ve çevre illere de hizmet veren firmamız taşıma ve şehirlerarası nakliyat yapmaktadır.

Taşınmak işi sıkıcı ve bunaltıcı bir durum olmak ile birlikte kimsenin istemediği; ama en azından bir kere bir yerden bir yere taşınmak zorunda kaldığı bir husus olmaktadır. Eşyaların sökümü tarafımızdan yapılabilmekte ve her eşya isteğe bağlı olarak müşterimiz tarafından ambalajlanabileceği gibi tarafımızca da yapılabilmektedir. Adana evden eve taşımacılık ile korkular ve sıkıntılar bitmekte en güzel ve en kolay şekilde taşınma başlamaktadır. Geniş araç filomuz ve deneyimli kadromuz ile hizmet vermek bizim için gurur kaynağı olmaktadır.