TUFAN TAŞIMACILIK

Adana’da oturduğunuz evden ya da iş yerinden taşınmak mı istiyorsunuz? Kendinize uygun bir nakliye şirketi mi arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Adana asansörlü taşımacılık bulunduğu il ve yakınlarında ihtiyacınız olan taşımacılığı ayağınıza kadar getirir. Adana asansörlü taşımacılık teknolojinin taşımacılık sektöründe son nimeti olan asansör sistemini kullanır. Peki, nedir bu asansörlü taşımacılık? Kısa bir özet geçeyim; yüksek katlar ve dar alanlarda eşyalarınızın başına herhangi bir şey gelmemesi için bildiğiniz asansör sisteminin, nakliye sırasında dış mekândan balkondan ya da camdan eşyalarınızın özenle taşınmasıdır.

Bu sistem sayesinde eşya çizikleri ve kırıkları eskiye oranla sıfıra indiren Adana asansörlü taşımacılık sistemimiz müşteri memnuniyetini temel prensip haline getirmiştir. Maddiyattan önce müşterinin güler yüzünü hedef alan şirketimiz her daim sizlerin mutluluğunuz düşünerek hareket eder. Bize ulaştıktan sonra öncelikle sözleşme yaparız. Sözleşme de hem sizin hem de kendi iş disiplinimize dair maddeler ve fiyatlandırma yer almaktadır. Fiyatlandırma eşyalarınızın miktarına ve büyüklüğüne, taşınacağınız yerin mesafesine göre yapılır. Daha sonra beraber hazırladığımız o listeye göre hareket edip eşyalarınızı özenle kutularız. Eşyalarınızın başına herhangi bir şey gelmemesi için kutuların üzerine birde tek kelimelik açıklama yaparak kazaya meal vermeyiz. Bu açıklamalar örneğin; kırılır, bardak, tabak gibi kelimelerdir.

Paketleme işleminden sonra sıra gelir eşyalarınızı araçlarımıza yüklemeye. Her bir eşya kutunuzu kesinlikle üst üste getirmeden güzel bir şekilde sıralarız. Genellikle bu sıralama önce inecek eşyaların en son koyulması ile olur. Yeni adresine ulaştıktan sonra önce inecek kaba ve büyük eşyalarınızı Adana asansörlü taşımacılık sayesinde sistemimize yükleyerek yavaş yavaş yukarı kaldırır istediğiniz kata gelince durur ve içeri kadar sokarak taşımacılık işini gerçekleştirmiş oluruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.