TUFAN TAŞIMACILIK

Taşınmaya karar verdikten sonra aylarca ya da günlerce araştırmalarınızın sonunda kötü bir nakliyat firmasıyla anlaşmanızdaki oran oldukça fazladır. Piyasada ve Adana ilinde bu alanda sizleri kandırmak isteyen ve paranızı haksız olarak elde etmek isteyecek olan firma sayısına bakılırsa sizlere güven verecek firmalar sayılıdır. Adana şehir içi nakliyat alanında gerçekten sırtınızı yaslayabileceğiniz ve sizlerin güler yüzü adına elinden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyacak olan firmamıza sonsuz güven duyabilirsiniz. Sizlere yıllardır edindiğimiz tecrübelerle en iyi nakliyat hizmetini sunmaktan gurur duyarız.

Şehir içinde taşınmak öncelikle belirli bir alt yapısı olan nakliyat firması ile mümkündür. Adana şehir içi nakliyat firmamız nakliyat alanında gerekli tüm alt yapıya sahip ve işinin ehli personelleri olan firmadır. Firmamız tüm çalışanlarımıza bu konuda gerekli bilgilendirmeleri yapmış ve onların sizlerle olacak olan iş ilişkisine kadar eğitimden geçirerek sizlere yönlendirir. Adresinize ulaşan çalışanlarımızın her biri iş ahlaklı, iş üniformalı kişilerden oluşmaktadır.

Adana şehir içi nakliyat eşyalarınızı aynı şehir içerisinde farklı bir ilçeye aynı gün taşıma sözüyle hizmet gerçekleştirmektedir. Eşyalarınızı teslim aldıktan sonra araç takip sistemimiz sayesinde tam olarak konumuna kadar yakından görebileceğinizi de belirtmek isterim. Ayrıca hizmetimiz içerisinde asansörlü nakliyat hizmetimizde dahildir. Böylelikle eşyalarınız daha hızlı bir şekilde, çizik, kırık olmadan yeni adresinize sorunsuz bir şekilde taşınır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.