TUFAN TAŞIMACILIK

Taşınmak bazı durumlarda zorunlu bazı durumlar da keyfi meydana gelen sıkıntılı bir süreçtir. Günümüzde nakliyat sektöründe meydana gelen değişimler sayesinde sıkıntılı süreç son ermiştir. Firmamız olarak size sunduğumuz kaliteli hizmet ile memnun kalmamanız için bir sebep yoktur. Öncelikle taşınmak istediğiniz yerin hiçbir önemi olmaksızın istediğiniz kusursuz taşıma işi firmamız tarafından size verilmektedir. Adana asansörlü taşımacılık son dönemlerde özellikle yüksek binada oturan müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklı bir taşınma şeklidir. Sistem aslında normal taşıma ile aynı düşünülse de riskleri oldukça fazladır. Firmamız olarak bu riskleri en aza indirip rahat bir taşınma sürecini sizinle beraber paylaşmaktayız.

Asansörlü taşıma sisteminde araca takılan asansör ve asansör kabini ile yapılan taşıma şeklidir. Bu sistemde asansör kabinin bulunduğu yerin dört etrafının da çevrili olmasına önem gösteririz. Bu nedenle de tüm asansörlü taşımaya uygun tüm araçlarımızın asansör kabininin dört etrafı eşya düşmemesini önlemek için çevrilir. Adana asansörlü taşımacılık sisteminde firma olarak verdiğimiz hizmet ve size sunduğumuz imkânlardan dolayı sektörde her zaman bir adım öndeyiz. Memnun ayrılan müşteri sayımızın her geçen gün artması firma olarak büyümemize yardımcı olmaktadır. Sizi memnun etmek ve kaliteli bir iş çıkarmak firmamızın vizyonudur.

Etrafınızda yüzlerce taşımacılık yapan firmalar vardır. Her firmaya güven duymak da oldukça zordur. Bu nedenle taşınmaya karar verdiğiniz zaman arkadaş ortamınızla mutlaka irtibata geçersiniz. Mutlaka memnun kaldıkları ya da kalmadıkları firmalar hakkında size tavsiyelerde bulanarak güvenip güvenmeme konusunda yardımcı olacaklardır. Adana asansörlü taşımacılık hizmetinden memnun kalacağınız kurumsal bir firma olarak her daim hizmetinizdedir. Firmamızın tüm hizmetleri hakkında bilgi almak için resmi internet sitesine göz atmanızda fayda vardır. Bunun yanı sıra bizi aradığınız zaman size detaylı bilgiler verilmektedir. Aklınıza yattığı takdirde de firmamızda randevu almanız yeterlidir. Size verilen randevu tarihinde ve saatinde size hizmet vermek için çalışma arkadaşlarımız görevlendirilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.