TUFAN TAŞIMACILIK

Taşımacılık

Yeni bir ev, yeni bir sosyal çevre çoğu zaman taşınacaklar için farklı endişeleri bir arada getirir. Özellikle taşınma işi bu alanda hiçbir tecrübeniz yok ise tam bir kabusa dönüşebilir. Alanında uzman olan Adana evden evehizmetlerimiz ile taşınma işinizi çok daha kolay bir hale getirebiliyoruz. Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat taleplerinizde en kaliteli hizmetlerimiz ile çalışmalar sunmaktayız. Ofis taşımacılıkları taleplerinizde ambalajlama çalışmaları çok daha önemli olabiliyor. Ofislerde bulunan elektronik aletler taşıma esnasında en ufak sarsıntılarda bile zarar görebilir. Bu nedenle ambalajlama alanında köpük, sünger gibi ek malzemeler kullanılabiliyor.

Bu şekilde özenli ve profesyonel bir şekilde ambalajlanan elektronik eşyalarınız büyük bir özen ile yeni adreslerine gönderilmektedir. Arşiv tarzında kısımlarında belirli bir periyodik sıra takip edilerek yerleştirme aşamasında da karmaşa oluşmasının önüne geçiliyor. Taşıma günü karar verilmesinin arından taşıma günü eve Adana evdenekiplerimiz tüm mobilyaların aksamlarını sökerek paketler. Araçlara taşınan adresler istenilen adrese eşyalarınızı sevk edecektir. Talepler doğrultusunda eşyalarınızın sigortalanması da söz konusudur.

Eşyalarınızın yeni ofisinize taşıması yapılırken, bir yandan da mobilyaların monte işlemleri de yapılır. Tüm eşyalarınızı ve dijital araçlarınızın yerlerine yerleştirilir. Önceden yapılan taşıma planı sayesinde eşyalarınızın çok kısa bir süre içerisinde yeni adreslerine yerleştirilmesi söz konusu olacaktır. Ayrıca daha çok şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde tercih edilen sigortalı taşımacılık çalışmaları da ofis taşımacılıklarında tercih edilebilecek hizmetler arasında yer alıyor. Her taşıma işlemi için ayrı ayrı poliçeler düzenleniyor. Bu şekilde eşyalarınızın uzun yollarda oluşabilecek riskler karşısında da korunması sağlanmaktadır. Bu işlemler yanında firmamız tüm çalışmalarında eşyalarınızı taşıma aşamasında güven altına alabilecek çalışmalar sunmaktadır. Bu şekilde de eşyalarınızın herhangi bir sorun olmadan yeni adreslerine ulaştırılması sağlanabiliyor.

Geldi bahar ayları, taşınma derdi tasası. Hemen hemen her insanın taşınırken strese girip evden eve taşınmayı kendileri büyük bir dert haline getirdiklerini görüp sizlerde taşınırken doğal olarak büyük bir stresle girerek kendinize sürekli şu soruları yöneltirsiniz: Acaba eşyalarımın başına herhangi bir zarar gelecek mi? Nasıl bir araçta nasıl taşınacak? Taşındığım kata kadar nasıl taşınacak? Taşındıktan sonra nasıl yerleştirilecek? Taşınırken bu konu hakkında bir sözleşme imzalayıp haklarımı koruyabilecek miyim? Türden sorularla kafanızı yer bitirirsiniz. Ama artık bu strese son! Adana evden eve taşımacılık sizlerin her bir sorusuna tek tek açıklayıcı ve ikna olabileceğiniz kanıtlıkta cevaplar vererek bu sorunu da ortadan kaldırıyor.

Bu konu hakkında cevaplarımızı dinlemek isterseniz hemen sırayla başlayayım: eşyalarınızı teslim aldıktan sonra büyüklüklerine uygun kutularla paketleriz ve üzerine eşyayla ilgili bilgi yazarız. Araç filolarımız eşyalarınızın büyüklüğüne göre seçilerek gayet geniş kasalı olurlar. İstediğiniz adrese istediğiniz kata vinçli asansörlü taşımacılığımız sayesinde balkandan veya camdan ulaştırırız. Ulaştırdığımız eşyalarınızı veya mobilyalarınızı istediğiniz yere yerleştirir ve işimize öyle son veririz. Adana evden eve nakliyat ile en önemli hizmetimiz bütün müşterilerimizler sözleşme imzalamamızdır. Sözleşme sistemimiz sayesinde en ufak bir sorunda tazminat isteme hakkını sizlere verir ve kendi haklarımızı koruruz.

Birçok kişi gibi sizde bu ayrıntıları yeni öğrenip bizleri ulaşabilirsiniz. Adana evden eve firmamızı aradığınız andan itibaren sizinle telefon görüşmesi yapan personelimiz donanımlı bilgileri ile sizlerin aklınıza hiçbir şey takılmasına mahal vermez. Uygun fiyatlandırma sayesinde de sektörde lider olan firmamız Adana’dan herhangi bir şehre veya Adana içinde taşınma işlemleriniz için tek adres olduğunu yıllardır kanıtlamış sizlerin huzuruna sunmuştur.

Ev taşıma hizmetini sorun olmaktan çıkaran firmamız, güncel ev taşıma hizmetleriyle, güvenli ve garantili Adana ev taşıma hizmeti sunmaktadır. Konusunda oldukça başarılı ve etkili hizmet anlayışına sahip olan firmamız, işini meslek edinmiş tecrübeli elemanlarla çalışmaktadır. Personel olarak, aradığınız bütün özelliklere sahip olan ekibimiz, takım anlayışıyla hareket ettiği için, görev kargaşası yaşanmamaktadır. Sağlam ambalaj sistemi, pratik asansör sistemi ve tecrübeli şoför elemanlarıyla, istikrarlı bir grafiğe sahibiz.

 

Bu sektörde en önemli mesele, paketleme, tecrübeli eleman ve güvenli taşıma işlemleridir. Bütün bu özelliklere sahip olan Adana ev taşıma ekibimiz, öncelikle eşyanız için ön keşif hizmeti vermektedir. Eşyalarınızı inceleyen ekibimiz, evinizin etrafındaki boşlukları değerlendirir. Asansör için uygun olan boşluk tespit edilir. Eğer sigorta isterseniz, ekibimiz eşyaların fotoğrafını çeker. Ambalajlama işlemi için özel kutular temin edilir. Keşif işlemi bittikten sonra, işinin ehli olan ambalajcı ekiplerimiz, eşyaları ambalajlamaya başlar. Kanepe, koltuk, halı ve beyaz eşya gibi dayanıklı yapıya sahip eşyalar, balonlu naylonlarla sarılarak, ilk indirilecek eşyaların olduğu yere konulur. Daha sonra, televizyon, bilgisayar, cam eşyalar ve diğer hassas eşyalar, içi köpüklü kutulara yerleştirilir. Bu kutular da, asansörle indirilmek üzere, özel olarak pencere kenarına yerleştirilir.

 

Asansörlü özel aracımız ve son model yük aracımız, yan yana park edilir. Asansörün rayları yük indirilecek pencereye uzatılır. Öncelikle, yük aracımızın alt kısmına, kanepe, buzdolabı ve halı gibi dayanıklı eşyalar yerleştirilir. Boşluk bırakılmadan yapılan bu işlemden sonra, Adana ev taşıma kategorisinde, hassas eşyaların kutuları yerleştirilmeye başlanır. Bu işlemde, kırılabilecek eşyaların özel olarak istiflenmesi, çok önemli bir husustur. Bu işlemden sonra, yük aracımız, özel süspansiyonları ve kapalı kasası sayesinde, eşyalarınızı güvenli bir şekilde yeni adrese ulaştırmaktadır. Burada, indirme işlemi, eşyaların yüklenmesi işlemi gibi, özenle gerçekleştirilmektedir. Paketlerin açılıp, yerleştirilmesi için, özel eleman temini gerçekleştirebilmekteyiz.

İnsanlar için eşya, önemli bir unsurdur. Ofiste, evde ve daha birçok mekânda, eşyalar, hayatımızı kolaylaştıran ögelerdir. İnsan yaşamını kolaylaştıran bu ögelerin taşınması, profesyonellik ister. Bu işi bilmeyenlere eşyalarınızı teslim ettiğiniz zaman, eşyalarınız büyük zarar görebilir. Bu nedenle, Adana eşya taşıma hizmetinde söz sahibi olan firmamız, güvenli ve garantili eşya taşıma hizmetini, pratik bir şekilde gerçekleştirmektedir. Eski modası geçmiş usullerin yerine, asansörlü ve profesyonel eşya taşıma hizmetini benimseyen şirketimiz, söz verilen zamanda, eşyaları, belirttiğiniz adreslere teslim etmektedir. Resmi kurumlar, hastaneler, yurtlar, evler ve ofisler, eşya taşıma hizmetinde firmamızı tercih etmektedir.

Özel kutulama işlemleriyle, güvenli hizmet anlayışını benimseyen şirketimiz, içi köpüklü kutuları ve çok hassas eşyalar için özel kutuları kullanmaktadır. Bu kutuların yanı sıra, bu konuda uzman elemanları tercih eden kurumumuz, eşyalarınıza zarar gelmeyecek şekilde güvenle Adana eşya taşıma hizmeti sunmaktadır. Kış, ilkbahar, yaz ve sonbahar mevsimlerinde, tatillerde ve diğer özel günlerde, eşya taşıma hizmeti için, her zaman hazır beklemekteyiz. Özel kutulama işleminden sonra, gerek ofis olsun ve gerekse ev olsun, zarar görebilecek eşyaların kutuları özel olarak hazırlanır ve kapalı kasa araçlarda, en üst noktalara yerleştirilir. Alt kısımlarda ise, yapı olarak sağlam olan eşyalar tercih edilmektedir. Özel büyük araçlarımıza eşyaların yerleştirilmesi işleminde, bu konuda deneyimli elemanlar, öncelikle tercih edilmektedir. Kapalı kasa araçlarımıza eşyaların yerleştirilmesi işleminde, boşluk kalmayacak şekilde hareket edilmektedir.

 

Güzelce yerleştirilen eşyalarımız, aynı ciddiyetle, yeni adrese, güzelce indirilmektedir. Bizim için en önemli husus, Adana eşya taşıma işlerinde, eşyaların en iyi şekilde paketlenmesi, en iyi şekilde istiflenmesi, güvenli bir şekilde taşınması ve yine güvenli bir şekilde yeni adrese indirilmesidir. Bu iş için, konusunda uzman olan elemanlarla, en etkili çalışma ekibinin kurulması da, önemli konular içerisinde yer almaktadır.

Taşımacılık sektöründe asansörlü taşımacılık, bu sektörde büyük bir devrim oluşturmuştur. İnsan gücü ile taşıma devrine son veren bu uygulama ile firmamız, güvenli taşıma hizmetini, çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirmeye başlamıştır. Adana asansörlü taşımacılık kategorisinin popüler firması olan şirketimiz, ofis, ev, daire, plaza ve resmi kurum gibi birçok kategoride taşıma işlemi gerçekleştirmektedir. Büyük cihazların ve makinelerin taşınmasında uzman olan firmamız, son model araçlarla, güvenli taşıma hizmeti sunmaktadır. Şoförlerimiz, gerekli SRC belgelerine sahip olup, yılların tecrübesine sahiptir. Asansör araçlarını kullanan ekibimiz, gerekli tecrübeye sahiptir.

 

Günün her saatinde hizmete hazır olan ekiplerimiz, taşıma işlerinde gerekli olan deneyim ve tecrübeye sahiptir. Eksper hizmetiyle, asansörle taşınacak eşyanın özellikleri önceden tespit edilir. Sigortalama gibi işlemler, Adana asansörlü taşımacılık kategorisinde, isteğe bağlı bir şekilde sunulmaktadır. Güvenli ve garantili taşıma hizmet için, eksper hizmeti kategorisinde, gerekli paketleme ve asansöre yükleme şartları gözden geçirilir. Evden eve nakliyat hizmetinin bel kemiğini oluşturan asansörlü taşıma hizmeti, en çok bu sektörde adını duyurmuştur. Ev taşıma hizmetinin pratikleşmesinde, asansörün büyük bir payı olmuştur. Günümüzün en önemli sorunlarından biri olan nakliyat hizmeti, asansörlü taşıma sistemi sayesinde, hızlı ve güvenli hale gelmiştir.

 

Eski taşıma kategorisinde, insan gücü kullanılarak taşımacılık yapılıyordu. Bu kategori hem pahalı hem de, oldukça maliyetliydi. Asansörlü taşıma hizmetinin gelişmesi ile birlikte, Adana asansörlü taşımacılık hizmetlerinde, büyük bir kolaylık meydana geldi. Güvenli taşımanın yanı sıra, hızlı ve maliyeti daha düşük taşıma işlemleri gerçekleşmeye başladı. Özel paketlerin istiflenmesi ve taşınmasında, asansörün etkisi oldukça büyük oldu. Firmamız, bu farkı sizler için sunarak, asansörlü taşıma hizmetini, oldukça pratik bir şekilde çözüme kavuşturmuştur. Müşteri hizmetlerinden bizi aramak suretiyle, etkili hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İnsanlar her alanda olduğu gibi nakliye alanında her zaman güvenli ve hızlı olan asansörlü nakliye hizmetini yalnızca Adana asansörlü nakliye firmamız tarafından en sağlıklı bir şekilde alabilir. Asansörlü taşıma denilince aklınıza fiyatları takılıyorsa firmamızda en uygun fiyat garantisi veriyoruz. Eşyalarınızı asansörü olmayan ya da asansöre sığmaya büyüklükteki adreslerinizden asansörlü sistemimiz sayesinde sorunsuz bir şekilde nakliye araçlarımıza yüklemek için adresinize kadar geliyoruz. Eğer paketleme ve ambalajlama işinde de bize güvenmek isterseniz bu konuda da tam teşkilatlı bir şekilde adresinizde oluruz. Eşyalarınızın büyüklüğüne ve durumuna göre uygun taşıma ekibimiz ile yola çıkar ayrıca güvenli ambalajlama malzemelerimizi de yanımızda getiririz.

Söz verdiğimiz gibi adresinize ulaştığımızda önceliğimiz eşyalarınızı sökme ve çeşidine uygun paketler ile taşınmaya hazır hale getirmektir. Daha sonra Adana asansörlü nakliye sistemimiz ile terasınızdan, balkonunuzdan ya da uygun camınızdan asansörlü sistemimize güvenli bir şekilde yerleştirdiğimiz eşyalarımızı usta operatörlerimiz sayesinde sorunsuz bir şekilde aşağı çekeriz. Sistemi bir şekilde çalıştığımız için hangi eşyanız önce indirilecek ve önce yüklenecekse o plana sadık kalarak hareket ederiz. Asansör sistemimizi kullanarak eşyalarınızı garantili bir şekilde taşır ve uygun nakliye araçlarımıza yükleriz. Eşyalarınız ilkel yollarla zarar riski alarak taşınmasındansa normal taşımaya ek olarak ödeyeceğiniz çok cüzi bir rakam karşılığında asansörlü taşıma sistemimizden yararlanmanız mümkündür.

Böylelikle eşyalarınız araca yerleştirme sırasında başına herhangi bir sorun gelmeyeceğine Adana asansörlü nakliye kurumsal firmamız sayesinde emin olabilirsiniz. Her türlü eşyalarınıza özel bir şekilde sigorta uygulayarak herhangi bir zarar konusunda bire bir karşılar ve sizlere asla üzmeyiz. En iyi fiyat teklifini almak ve asansörlü nakliye hizmetimizden yararlanmak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak, müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Nakliyat sektörünün en önemli unsuru haline gelen ve bu sektörde pratik çözüm getiren asansörlü sistem, hızlı taşıma hizmetinin en önemli ögesi haline gelmiştir. Ev, resmi kurum ve ofis gibi birçok kategoride, asansörlü taşıma hizmeti sunan Adana asansörlü nakliyat firmamız, özel paketleme, istifleme ve taşıma yöntemleriyle, garantili taşıma hizmeti sunmaktayız. Taşınacak eşyalar, taşıma işleminden önce, ön keşif elemanlarımız tarafından gözden geçirilmektedir. En uygun aracın tespiti, bu şekilde tespit edilmektedir. Yük asansör aracının kurulacağı yer, eşyalar için gerekli paketlemenin nasıl yapılacağı, sigortalama ve çıkabilecek sorunlar, ilk aşamada karşımıza çıkan sorunlardır. Bu sorunlar çözüldükten sonra, taşıma işlemine geçebiliriz.

 

Taşıma işleminde, öncelikle özel paketleme işlemi, büyük önem taşımaktadır. Hassas eşyaların özel olarak paketlenmesinin yanı sıra, kaba eşyaların balonlu ambalaj malzemesi ile sarılması da, önemli bir konudur. Asansörlü aracın, en uygun pencereye veya balkona yanaştırılmasından sonra, hızlı bir şekilde ağır ve dayanıklı eşyalar indirilir. Ağır eşyaların indirilmesinde, yük asansörleri büyük kolaylık sağlamaktadır. Güvenli bir şekilde eşyaların kapalı kasalara indirilmesinde yine asansör aracının çok önemli bir rolü vardır. Adana asansörlü nakliyat firmamız, bu yükleme işleminden sonra, güvenli bir şekilde eşyaları istediğiniz adrese göndermektedir. Bu sektörde, araç çeşidi ve gidilecek mesafe, fiyatlandırmada en önemli unsur olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Bu sektörün en önemli sorunlarından biri olan, tecrübeli ve işini meslek edinen eleman kategorisi, firmamız tarafından çözüme kavuşturulmuştur. Adana asansörlü nakliyat firması olarak, gerek etkili paketleme sistemi olsun ve gerekse bu paketlerin özenle istiflenmesi olsun, her merhalede, garantili hizmet anlayışı ile hareket edilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli unsurdur. Paketlemeden, eşyaların ev içerisinde döşenmesine kadar, bütün merhalelerde, en iyi ve en etkili taşıma hizmetini sunmaktayız.

Ev taşımak, günümüzde problem olmaktan çıkmıştır. Bu konuda uzman olan firmamız, eşyalarınız için en güvenli sistemi tercih etmektedir. Bu kategoride yapılacak ilk önemli işlem, paketleme işlemidir. Paketleme işleminde kullanılan malzemeler, eşyanın cinsine göre belirlenmektedir. Kırılabilecek çok hassas eşyalar için, içi köpüklü kutular tercih edilmektedir. Adana asansörlü evden eve nakliyat firmamız, çizilebilecek eşyalar için, özel ambalajlar kullanmaktadır. Başarılı bir ev taşıma işleminde, paketleme işlemi, büyük öneme sahiptir. Bunun yanında, bu paketlerin güzelce istiflenmesi ve taşınması da, çok önemlidir. Pratik ve hızlı bir evden eve nakliyat hizmetinde, asansör aracının önemi tartışılmazdır.

 

Asansörlü araçla eşyaları indirmek için, öncelikle kaba ve dayanıklı özelliklere sahip eşyalar önceliklidir. Bu eşyalar, kapalı kasa araçları alt kısımlarına, boşluk bırakılmayacak şekilde yerleştirilir. Daha sonra, bu eşyaların üst kısımlarına, kırılma ihtimali olan ve çok hassas olan eşyaların kutuları yerleştirilir. Adana asansörlü evden eve nakliyat hizmetinde, eşyalarınızı sarsmadan götürecek, son model süspansiyonlu araçlarımız, devreye girmektedir. Konusunda tecrübeli elemanlarımız, çıkabilecek sorunları tecrübesiyle bildiği için, sorunsuz bir taşıma işlemi gerçekleşmektedir.

 

Bütün tedbirlere rağmen yine de beklenmeyen kazalar olabilir. Bu durumda, sigortalama yapmak, çok daha karlı olacaktır. Eşyaları paketlemeden yapılan sigortalama işlemi, ev taşıma işleminin sonuna kadar geçerliliğini korumaktadır. Kaza ile kırılan eşyalar, bu sigortalama işlemiyle, güvence altına alınmaktadır. Adana asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerinde, yeni adreste, eşyaların kutulardan çıkarılıp, yeni eve yerleştirilmesi işlemi için, bayan eleman temin edilmektedir. Konusunda uzman olan bu elemanlar, kısa zamanda taşınma işlemine son noktayı koymaktadır. Bu sektörde çok önemli olan tecrübeli eleman faktörü, şirketimiz tarafından çözüme kavuşturulmuştur. Ev taşımada en önemli sorun, eşyaların kırılmadan taşınması işlemidir. Bu sorunun çözülmesi için, özel taşıma yöntemleri ve özel paketleme yöntemleri geliştirdik.

İnsanlar her alanda olduğu gibi nakliye alanında her zaman güvenli ve hızlı olan asansörlü nakliye hizmetini yalnızca Adana asansörlü nakliye firmamız tarafından en sağlıklı bir şekilde alabilir. Asansörlü taşıma denilince aklınıza fiyatları takılıyorsa firmamızda en uygun fiyat garantisi veriyoruz. Eşyalarınızı asansörü olmayan ya da asansöre sığmaya büyüklükteki adreslerinizden asansörlü sistemimiz sayesinde sorunsuz bir şekilde nakliye araçlarımıza yüklemek için adresinize kadar geliyoruz. Eğer paketleme ve ambalajlama işinde de bize güvenmek isterseniz bu konuda da tam teşkilatlı bir şekilde adresinizde oluruz. Eşyalarınızın büyüklüğüne ve durumuna göre uygun taşıma ekibimiz ile yola çıkar ayrıca güvenli ambalajlama malzemelerimizi de yanımızda getiririz.
Söz verdiğimiz gibi adresinize ulaştığımızda önceliğimiz eşyalarınızı sökme ve çeşidine uygun paketler ile taşınmaya hazır hale getirmektir. Daha sonra Adana asansörlü nakliye sistemimiz ile terasınızdan, balkonunuzdan ya da uygun camınızdan asansörlü sistemimize güvenli bir şekilde yerleştirdiğimiz eşyalarımızı usta operatörlerimiz sayesinde sorunsuz bir şekilde aşağı çekeriz. Sistemi bir şekilde çalıştığımız için hangi eşyanız önce indirilecek ve önce yüklenecekse o plana sadık kalarak hareket ederiz. Asansör sistemimizi kullanarak eşyalarınızı garantili bir şekilde taşır ve uygun nakliye araçlarımıza yükleriz. Eşyalarınız ilkel yollarla zarar riski alarak taşınmasındansa normal taşımaya ek olarak ödeyeceğiniz çok cüzi bir rakam karşılığında asansörlü taşıma sistemimizden yararlanmanız mümkündür.
Böylelikle eşyalarınız araca yerleştirme sırasında başına herhangi bir sorun gelmeyeceğine Adana asansörlü nakliye kurumsal firmamız sayesinde emin olabilirsiniz. Her türlü eşyalarınıza özel bir şekilde sigorta uygulayarak herhangi bir zarar konusunda bire bir karşılar ve sizlere asla üzmeyiz. En iyi fiyat teklifini almak ve asansörlü nakliye hizmetimizden yararlanmak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak, müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Hayatınızda bir kere de olsa nakliye hizmetinden yararlanmışsınızdır. Eğer memnun kaldıysanız yine o firmayı tercih etmekten kaçınmazsınız. Eğer ki memnun kalmadıysanız firma araştırırken inceden inceye araştırma yapmak zorunda kalırsınız. Daha önce taşınan eş dost çevrenize de sorarak bunun kararını verebilirsiniz. Adana’da evden eve nakliyat hizmeti yapan firmaları tercih ederken daha önce hizmet alıp yorum yapanlar daha çok dikkatinizi çekecektir. Firma olarak Adana’da en iyi hizmet veren firmaların arasında yerimizi alarak size en iyi hizmet vermeyi amaçlarız. Önceliğimiz hizmet verirken size sunduğumuz avantajlar ve sizin memnun etmektir. Siz memnun olduğunuz sürece işimize olan sevgimiz bir kat daha artmaktadır.

İşini seven ve işinin bilincinde hizmet veren her firma gibi bizde bu doğrultuda hizmet veren bir firmayız. Bilinçli bir şekilde taşıma işi yapan personellerimizin hizmet verirken bile temkinli ve özenli çalışması doğru karar verdiğinizi kanıtlamaya yetecektir. Adana’da evden eve hizmeti almak istediğiniz takdirde firmamız ismini zirvede göreceğinizden emin olabilirsiniz. Eşyalarınıza sizden daha çok değer verdiğimiz ve daha dikkatli paketlediğimizi hizmet alırken daha rahat görebilirsiniz. Aldığınız hizmetin sonunda tekrar bir nakliyat hizmeti almak istediğiniz ilk tercihiniz biz oluruz. Sayılı firmalar arasında yer aldığımız gibi verdiğimiz hizmetle de adımızı sıkça duyabilirsiniz. Memnun kalan müşteri yorumlarını da firmanın resmi internet sitesinden rahatlıkla görebilirsiniz.

Özellikle bayanların eşyalarına olan düşkünlüğünü neredeyse her birey rahatlıkla bilir. Taşıma şirketine emanet edeceğiniz her bir parça eşyanıza manevi olarak değer vereceğimize garanti edebiliriz. Adana’da evden evenakliyat firmalarının arasında bizi tercih etmenizdeki en büyük hizmet kurumsal olmamızdır. Sigortalı olarak eşyalarınızı rahatlıkla taşıtabilir, herhangi bir taşımadan kaynaklı zarar varsa bunu karşılatabilirsiniz. İçinizin rahat olmasını istiyorsanız bizi tercih etmekten asla çekinmeyin.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

MÜŞTERİ YORUMLARI
YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eveTufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.