TUFAN TAŞIMACILIK

Taşımacılık

Nakliyat taleplerinize hızlı ve çözüm odaklı olarak hizmetler veren firmamız, Adana’da evden evenakliyat sektörünün öncüleri arasında yer alıyor. Ev ve ofis taşımacılıklarının yanı sıra tekstil taşımacılıkları gibi araçların iç kısımlarında özel dizaynlar gerektiren hizmetlerde veren firmamız, eşyalarınızı aldığı şekli ile yeni adreslerine ulaştırmaktadır. Tekstil taşımacılıkları için de araçlarda askılı taşımacılık seçenekleri bulunuyor. Taşınan eşyalarının bir bakıma güveninizi temsil ettiği bilinci ile çalışmalarımızda büyük titizlikle taşıma planları oluşturmaktayız.

Bazı alanlarda ise daha fazla tecrübe ve uzmanlık gereklidir. Özellikle Adana’da evden evesektörü içerisinde antika eşya taşımacılığında da kaliteli ve profesyonel hizmetler sunulmaktadır. Piyano gibi eşyalar için özel taşımacılıklar yapılmaktadır. Bu çalışmalarımız ile maddi ve manevi değeri çok yüksek olan eşyalarınızın istediğiniz alan en ufak çizikler dahi oluşmadan götürülmesi sağlanabiliyor. Değerli eşyalarınız için sigortalama işlemleri de yapılabiliyor. Hizmet taleplerinizde sorulan sorulara vereceğiniz cevaplarla anında fiyat teklifi alabilmeniz mümkün olmaktadır. Eşyalarınızın yoğunluğu, asansörlü araç gerek olup olmadığı gibi sorularla genel olarak bir fiyat oluşturulabilmektedir.

Firmamız ambalaj çalışmalarına çok fazla özen göstermektedir. Bu şekilde taşıma sırasında yaşanabilecek sarsıntılarda bile eşyalarınızın hiçbir hasar almamasının önüne geçilebiliyor. Şehir içi ya da şehirler arasıAdana’da evden evehizmetlerimiz içerisinde çözüm merkezi olarak çalışan firmamız tüm hizmet taleplerinize en ideal şekillerde yanıtlar vermektedir. Bazı durumlarda eşyalarınızın belirli bir zamana kadar muhafaza edilmesi gerekli olabilir. Bu durumlarda da firmamız depolama hizmetleri sunmaktadır. Eşyalarınızı güvenli ve hijyenik ortamlarda istenilen zaman dilimine kadar muhafaza edilebilir. Alanında uzman ve profesyonel olarak yapılan çalışmalarımızda taşıma ekiplerimiz, gerekli malzemeleri son teknolojik özelliklerle donatmaktadır. Bu şekilde eşyalarınızın sorunsuz, hızlı ve kontrollü bir şekilde yeni adreslerine ulaştırılması sağlanabiliyor.

 

En gözde şehirlerimizden biri olan Adana aynı zamanda taşımacılık sektöründe en iyilerden biridir. Herkesin en büyük korkuların olan taşınma durumunu en kolay hale getirir. Evden eve nakliyat sayesinde taşınan her türlü araç ve gerecin, masasından koltuğuna, bulaşık makinesinden çamaşır makinesine kadar hepsini nakliyat işini gerçekleştirirken dikkatli ve özenli bir şekilde yaparak eşyalara zarar gelmesini en düşük seviyeye getirir. Yani Adana evden eve taşımacılık işini ustaca yapan sayılı sektörlerden biridir.

Adana evden eve taşımacılık, son teknolojik ürünleriyle ve profesyonel çalışma kadrosuyla, tercih edilen bir sektördür. Taşınmak isteyen her bireyin ilk önceliği eşyalarının güvenilir şekilde taşınmak istedikleri yere taşınmasıdır. Kimse taşınacağı eve gittiğinde eşyalarını yerleştirirken kırık veya deforme olmuş parça görmek istemez. Bu tarz durumları önlemek için uzman kadro, eşyaların paketlemesini en doğru şekilde ve özenle yaparak müşterilerinin mağdur olmasını engeller. Artık taşınmak kimsenin korkulu rüyası olmasın. Taşınma işleminin verdiği korku ve yorgunluk bu nakliyat neticesinde son bulmuş olacak ve bu işlem en hızlı, pratik şekilde son bulacaktır. Teknolojik alt yapısının da iyi olması nakliyat şirketini diğerlerinden ayıran en büyük etmenlerden biridir. Ve bu teknoloji en doğru şekilde kullanan uzman kadro ile müşterilerin güveni artar. Her türlü yardıma el uzatan çalışan kadrosu için müşterilerin memnuniyeti her zaman bir adım daha öndedir. Bu sebepten ötürü yapılan işte memnun etme anlayışına göre şekilleniyor.

Taşımacılık işinin uzmanı olan Adana evden eve taşımacılık, yukarıda da belirttiğim gibi gerek çalışanı gerekse kullandığı son teknolojik ürünler olsun her şekilde en iyisi olmayı amaçlar ve bu amaç neticesinde işine olan özverisi de artar. Taşınacak olanların içi rahat bir şekilde bu nakliyat firmasını tercih edebilir.

 

Firmamız Adana evden eve taşımacılıkAdana’da hizmeti vermekte olup, bu bölgede ve çevre bölgelere evden eve taşımacılık hizmeti sunan kaliteli bir firmadır. Pek çok evden eve nakliyat firması gerek yetersiz araç ya da ekipmandan dolayı gerekse de bu işi layığı ile yerine getirecek olan profesyonel kişilerin olmamasından dolayı evden eve taşımacılık hizmetini istenilen bir şekilde sunamamaktadır. Elbette görevini kaliteli bir şekilde sürdürmeye çalışan firmalar da var. Ancak gerek eşyalara verilen hasarlar gerek müşteri mağduriyetini her yerde duymaktayız. Bunun için de taşımacılık işine kalkışmadan evvel piyasayı titiz bir şekilde araştırıp, daha sonra bir değerlendirme yapmak gerekmektedir.

Adana evden eve taşımacılık firmamız kurulduğu günden bu zamana kadar hiçbir müşteriyi yarı yolda bırakmamıştır. Çünkü müşterilerimizin takdirini kazanmak bizim iş anlayışımızda olmazsa olmaz bir unsurdur. Çünkü alınan takdir ile iş durumunda meydana gelen artış arasında kesinlikle doğru orantı mevcuttur. Bundan dolayı da siz değerli müşterilerimize hem kaliteli hem de ekonomik bir taşımacılık anlayışı vaat ediyoruz. Firmamızda ise Adana’nıntüm ilçelerine evden eve taşımacılık hizmeti sağlayabilecek kadar araç filosu ve elemana sahiptir.

Araçlarımızın hepsi modern çağa uygun olup, elemanlarımız ise işinde artık uzman olmuş kişilerden meydana gelmektedir. Adana evden eve taşımacılık firması olarak evinizde yer alan bütün eşyaları profesyonel bir şekildepaketleyerek taşıma anında olası bir hasara maruz kalmasını engellemekteyiz. Mobilyalarınızın sökümünü ve kurulumunu ise ücretsiz olarak uygulamaktayız. Yine sökümünü yaptığımızeşyalarınızı büyük bir özen içerisindepaketlemekteyiz. Bundan dolayı en zorlu yol şartlarında bile, eşyalarınıza hiçbir hasar gelmeyecektir. Eğer sizler de kaliteli ve sizi anlayan bir firma ile bu işe başlamak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Adana ilinde pek çok Adana evden eve taşımacılık adı altında firmalar yer almaktadır. Ancak bir hizmetin niceliğinden çok niteliği önemlidir. Bunun için ilk olarak bakılması gereken nokta firmanın sizlere sunduğu hizmetin kalitesi olmalıdır. Daha sonra ise, hizmetin ettiği ya da edeceği tutara bakılmalıdır. Adana’da ya da herhangi başka bir ilde, her firmanın kendine göre belirlemiş olduğu bir ev taşıma şekli vardır. Adana’da yer alannakliyat firmalarının bazıları siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sağlarken bazıları da kalitesiz, güvensiz bir hizmet sunar. Adana’da evini taşıma talebinde bulunan kişiler kalitesiz firmaların sunmuş olduğu ucuz fiyat aralıklarına takılarakeşyalarını bu nakliye firmalarına emanet etmektedir. Sonrasında ise, pişman olmaktadır.

Adana evden eve taşımacılık firmamız yukarıda belirtilen bir düzeyde hizmet anlayışına sahip olamayan, müşterilerimizin görüşlerini ve taleplerini dikkate alarak o yönde bir yol haritası oluşturan bir hizmet anlayışına sahip olmaktadır. Kaliteli ve güvenli bir taşımacılık anlayışına sahip olan firmamız, alanında uzman olan ve taşımadaki modern araç filosu ile birlikte sizlere yardım etmek için bulunmaktadır. Aynı zamanda eşyalarınıza hiçbir şekilde hasar gelmeyeceğine dair söz veren firmamız, herhangi bir olumsuz durumda üzerine düşen ne ise onu yapacaktır.

Sorumluluklarının bilincinde olan ve işini titizlikle yürüten Adana evden eve taşımacılık firmamız sizlerin belirtmiş olduğu tarih aralığında nakliye işlemlerini başlatıp, en kısa bir zamanda bitirecektir. Nakliyat firması olarak hizmetlerimizi sizlere ekonomik fiyat aralığında sunmaktayız. Profesyonel iş hayatımızda uzun zamandan beri bu işi yapan bir firma olarak, eğer aklınıza takılan bir soru varsa, detaylı bir bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Unutmayın! İşini düzgün yapan bir firma çalışırsanız, asla mağdur olmazsınız!

 

 

Profesyonel çalışma anlayışı ile Adana’nın her yerine kaliteli taşımacılık hizmeti veren Adana evden eve nakliyat firmamız uzun yıllardır sektörde bulunuyor olmanın tecrübesini siz müşterileri ile de paylaşmaktan gurur duymaktadır. Bizler çalışma prensiplerine bağlı iş disiplini çerçevesinde her eşyaya uygun ekipmanlar kullanarak güvenilir bir hizmet için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Müşterisi ile iletişimde empati kurmayı prensip edinmiş ve işini oldukça profesyonel olarak yapan bir ekip ile nakliyat alanında hizmet vermekteyiz.

Nakliye işlemleri esnasında taşınan eşyanın sıfır hata ile nakliyesini sağlama adına gerekli olan tüm önlemler tecrübeli ekip arkadaşlarımız tarafından büyük bir hassasiyet ile alınmaktadır. Nakliyat konusunda çalışma arkadaşlarımız gerekli olan tüm eğitimleri aldıktan sonra profesyonel olarak işine devam etmektedir. Bu da kaliteli hizmetin başlangıcıdır. Adana evden eve nakliyat firmamız ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren size her konuda yardımcı olacak bir ekip ile muhat olmaya başlarsınız. Dilerseniz iş öncesi fiyat alabilirsiniz. Piyasaya göre en uygun fiyat listesini bulabileceğiniz nakliyat firmamızda taşıma işlemi bittikten sonra kusursuz bir iş ile karşılaşırsınız.

Sektöründe en iyi olmanın haklı gururunu yaşayan Adana evden eve nakliyat firmamız güvenilir ve kaliteli hizmetin tek adresidir. Her türden nakliyat işini kaldıracak kapasitede olan geniş araç filomuz ile bu zamana dek pek çok kurum ya da kişi ile çalıştık. Yaptığımız çalışmalardan herhangi bir olumsuz geri dönüş olmaması bizleri daha büyük bir motivasyon ile iş yapmaya sevk etmiştir. Firmamız ile görüşmeden ve fiyat almadan eşyanızı taşımayın. Ofis ev ya da büro eşyalarınız kaliteli bir ekip tarafından güven ile belirtilen adrese teslim edilir. İhtiyaç duyduğunuz her an nakliyat firmamız yanınızda olacaktır.

Profesyonel çalışma anlayışı ile Adana’nın her yerine kaliteli taşımacılık hizmeti veren Adana evden eve nakliyat firmamız uzun yıllardır sektörde bulunuyor olmanın tecrübesini siz müşterileri ile de paylaşmaktan gurur duymaktadır. Bizler çalışma prensiplerine bağlı iş disiplini çerçevesinde her eşyaya uygun ekipmanlar kullanarak güvenilir bir hizmet için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Müşterisi ile iletişimde empati kurmayı prensip edinmiş ve işini oldukça profesyonel olarak yapan bir ekip ile nakliyat alanında hizmet vermekteyiz.

Nakliye işlemleri esnasında taşınan eşyanın sıfır hata ile nakliyesini sağlama adına gerekli olan tüm önlemler tecrübeli ekip arkadaşlarımız tarafından büyük bir hassasiyet ile alınmaktadır. Nakliyat konusunda çalışma arkadaşlarımız gerekli olan tüm eğitimleri aldıktan sonra profesyonel olarak işine devam etmektedir. Bu da kaliteli hizmetin başlangıcıdır. Adana evden eve nakliyat firmamız ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren size her konuda yardımcı olacak bir ekip ile muhat olmaya başlarsınız. Dilerseniz iş öncesi fiyat alabilirsiniz. Piyasaya göre en uygun fiyat listesini bulabileceğiniz nakliyat firmamızda taşıma işlemi bittikten sonra kusursuz bir iş ile karşılaşırsınız.

Sektöründe en iyi olmanın haklı gururunu yaşayan Adana evden eve nakliyat firmamız güvenilir ve kaliteli hizmetin tek adresidir. Her türden nakliyat işini kaldıracak kapasitede olan geniş araç filomuz ile bu zamana dek pek çok kurum ya da kişi ile çalıştık. Yaptığımız çalışmalardan herhangi bir olumsuz geri dönüş olmaması bizleri daha büyük bir motivasyon ile iş yapmaya sevk etmiştir. Firmamız ile görüşmeden ve fiyat almadan eşyanızı taşımayın. Ofis ev ya da büro eşyalarınız kaliteli bir ekip tarafından güven ile belirtilen adrese teslim edilir. İhtiyaç duyduğunuz her an nakliyat firmamız yanınızda olacaktır.

Neden Adana evden eve nakliyat firmamızı seçmelisiniz? Hemen cevaplayım: internet ortamında hiçbir  şikâyeti olmayan ve nakliye platformlarında memnun kalmış müşterilerimiz ile tavsiye edilen tek firma olmamız bizi tercih etmenizde etkili olacaktır. Taşınma esnasında sorunları kendi sorunumuz gibi çözüm üretebilen sorunsuz bir taşıma hizmeti vereceğine dâhil sözleşmeye imza atan herhangi bir hasar durumunda sizlere hasarı karşılayıp sonra ödemeyi yapılmasını isteyen hiçbir şekilde ön ödeme almayan bir evden eve nakliye şirketi olmayı başarmış durumdayız.

Nakliye adına gerek ambalaj malzemesi olsun gerekse taşıma personeli olsun sizlere her zaman kaliteli ve güvenilir hizmet veren seviyeli ve seçkin personelimiz ile var olmayı başardık. Her firmanın başaramadığı güven konusunu aşıp müşterilerimize güven adına her şeyi sunmuş olan firmamızın önceliği sizin memnuniyetiniz olmuştur. Adana evden eve nakliyat ailesi olarak hizmet veren firmamız için, sizin adınıza önemli, değerli, kıymetli ne varsa bizim için pırlanta değerinde olmuştur. İşimizi önemle ve uzmanca yapıyoruz ve yaptığımız her nakliyenin bilincinde olup sorumluklarımızı sonuna kadar yerine getiriyoruz. Gelelim evden eve nakliyat standartlarımıza: ücretsiz ekspertiz raporu, modüler sistem ekibi, uzman paketleme ekibi, taşıma ekibi ve montaj ekibi ile hassas eşyaların özel araçlarla taşınması firmamızın ilkesi halinde olarak standartların arasında yer almaktadır.

Bu nedenle hizmetlerini gerçekleştirirken kalite, güvenlik, çevre ve sağlık şartlarına uygun olarak çalışmayı ve ilgili yasal mevzuata uymayı şirket prensibi olarak kabul eden Adana evden eve nakliyat güler yüzlü eğitimli dalında uzman personelleri ile bir telefon kadar yakınınızda olup aklınıza takılan ne varsa cevaplamaya hazırız. Adana’ da evden eve nakliyatta tek adres olduğumuzu sizde göreceksiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürü borç olarak biliriz.

Adana ili içerisinde herhangi bir yere taşınmak ve ya Adana ilinden başka bir şehre taşınmak isterseniz Adana evden eve nakliyat şirketimiz taşınma konusunda her ayrıntıyı düşünerek sizlerin memnuniyetini hedefleri haline getirmiştir. Bize ulaştığınız andan itibaren güvenilir bir hizmet sunmayı ilkemiz edindik. Evinizi ya da ofisinizde sıkılıp bizleri aradığınızda en yakın şirketimiz size ulaşarak ayrıntılar için sizinle görüşmeye başlar. Makul fiyatlandırma sistemimiz sayesinde bütçenize uygun bir fiyatlandırma yaparız.

Sizlere var olan standartların üzerinde hizmet veren Adana evden eve nakliyat firmamız şehir içi ve şehirlerarası nakliyat için bir numaradır. Nakliyat işleminde en önemli husus karşılıklı olan güvendir. Bizler siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için yaptığımız tüm nakliyat işlemlerinde son derece titiz ve dikkatli ve disiplinli davranıyoruz. Ve nakliyat şu şekilde devam ediyor; işinde uzman personellerimiz
bulunduğunuz adrese geliyor ve eşyalarınızı inceliyorlar. Eşyalarınız incelendikten sonra eşyalarınızın boyutunu uygun bir araç seçiliyor. Geniş araçlarımız arasından seçilen aracımız sizlerin belirlediği tarihte ve saatte kapınızın önüne kadar geliyoruz.

Müşterilerimizin en hassas olduğu noktalardan birisi de eşyaların taşınırken karşılaşabileceği hasarlar ve kazalardır. Adana evden eve nakliyat olarak bizler mobilyalarınızın veya herhangi eşyalarınızın görebileceği hasarı engellemek için eşyalarını taşımadan önce büyük bir özenle paketliyoruz. Eşyalarınız paketlenme işleminin ardından aracımızın içerisine kadar taşınıyor. Paketlediğimiz eşyalarınızı hacimlerine uygun olarak belirlediğimiz aracımıza yerleştiriyoruz. Gerekli ekipmanlar yardımıyla aracımıza yerleştirilen eşyalarınız yeni adreslerine doğru yola çıkıyor. Yeni adreslerine kadar taşıdığımız eşyaları bırakıp tabii ki de gitmiyoruz. Onları birde özenle içeri kadar taşıyıp paketlerini özenle açıp istediğiniz odaya kadar yerleştiriyoruz. Sizlere sunduğumuz bu kaliteli hizmetten yararlanmak için tek yapmanız gereken iletişim kısmında bulunan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmanızdır.

Taşımacılık sektörü her daim aktif olarak hizmet veren bir sektördür. Yaz ya da kış olması iş yoğunluğunu asla değiştirmez. Her zaman müşterilerin ihtiyaç duyacağı bir sektör olduğu için sürekli yeniliklere açıktır. Özellikle eşyalarınız fazla ya da güvenli bir şekilde taşıtmak istiyorsanız Adana evden eve nakliyat firması olarak bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Müşteri temsilcimizin sizinle yapacağı görüşme sırasında size aktaracağı bilgiler karar vermeniz açısından ikna edicidir. Hizmetlerimiz arasında en çok çalışan çiftler ya da zamanı olmayan kişilerin tercih ettiği tüm ev paketlemedir. Bu durumu firmamızı belirttiğiniz zaman gelen kişiler iğneden ipliğe tüm eşyalarınızı muntazam bir şekilde paketleme yaparak size iş bırakmazlar. Taşımacılıkta en çok talep edilen bu hizmet ile taşındığınızın farkına bile varmazsınız.

Günler öncesinden yaşayacağınız eşya toplama derdi firmamız ile son bulacaktır. Paketlemede gösterilen hassasiyet araç yüklemesinde de aynıdır. Yerleştirme yaparken eşyalar arasında kesinlikle bir boşluk kalmaması kırılma ihtimalini ortadan kaldıracaktır. Adana evden eve nakliyat hizmeti verirken paketleme ve araç yüklemesi ayrıntıları en çok önem verilen konular arasındadır. Aynı zamanda eşyalarınızın evinizden demontaj edilip varacağı yerde de montaj edilmesi hizmetlerimiz arasındadır. Bu montaj işini yapan ekipler ayrıca bu işin eğitimini almış uzman kişilerdir. Taşıma işini yapan kişilerin taşırken göstermiş olduğu dikkat ve özen firma olarak ilerlememiz ve tercih edilmemiz açısından önemlidir.

Evden eve akliyat hizmeti olarak hizmet verdiğimiz andan itibaren yerimizde saymak değil sürekli büyüyüp gelişmeyi amaçlarız. Bu nedenle de her zaman yeniliğe açık son teknoloji ile hizmet vermek isteriz. Adana evden eve nakliyat olarak firmamızın verdiği tüm hizmetler hakkında detaylı bilgileri resmi internet sitemizden bakabilirsiniz. Her zaman tercih edilip tavsiye edilen nakliyat firması olarak hizmetinizdeyiz.

 

Nakliye sektörü eski bir geçmişe sahiptir. Çünkü ev taşıma, iş yerini değiştirip ofis eşyalarını taşıma işi epey zahmet gerektiren durumlardır. Adana Evden Eve nakliye işlerinde tercih edebileceğiniz tecrübeli kadrosu ve uygun fiyat avantajlarıyla hizmet vererek sizi taşınırken yaşayacağınız tüm zahmetlerden ve sorunlardan kurtarıyor. Nakliye işinin en zor kısmı ağır eşyaların araca yüklenmesidir. Eşyaları araca taşırken çarpma, kırılma, deformasyon gibi durumlar her zaman bir olasılık dahilindedir. Bu yüzden nakliye firmasının eşyalarınızı bu tür oluşabilecek durumlara karşı sigortalayıp eşyalarınızın güvenliğini sağlaması gerekir. Eşyalarınızın taşınması işlemi evinize gelip personelin eşyalarınızı itinalı bir şekilde demonte ve paketleme işlemlerini yaptıktan sonra eşyalarınızı araca düzgün bir şekilde yükleyip yeni adresinize teslim etmesi gibi bir süreci oluşturur.

Hiçbir zahmette bulunmadan sadece bir telefonla Adana Evden Eve nakliye işlerinizi halledebiliyorsunuz. Telefonla bizi aradıktan sonra personel evinize gelip gerekli ekspertiz çalışmasını yapıyor. Sonrasında eşyalarınızı taşıyabilecek kapasitedeki araç seçimini yapıp hızlı bir şekilde taşıyıcı personeli evinize yönlendiriyor. Evinize gelen taşıyıcı personel eşyalarınızı paketleyip dikkatli bir şekilde araca yerleştiriyor ve yeni adresinize ulaştırılıp kurulumu yapıldıktan sonra teslim ediyor. Vermiş olduğumuz sigorta garantisiyle eşyalarınızın zarar görme riskine karşı önlemimizi almış oluyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetin karşılığında ödediğiniz ücrete değdiğini görüyor ve gerçekten memnun kalıyorsunuz. İster ev ister ofis eşyası her tür malzeme ve eşyalarınız aynı özenle ve istekle adresinizden alınıp yeni adresinize aynı titizlikle kurulup teslim ediliyor.

Eski taşınma yöntemlerine dair her şeyi unutun. Adana Evden Eve nakliye firmalarıyla siz kahvenizi yudumlarken eşyalarınız taşınsın işte bu kadar basit. Yani siz araç bulma sorunundan taşıyıcı personel bulma derdinden ve en önemlisi eşyaların paketlenmesi, taşınırken yardım etmek gibi tüm sorunlardan uzak huzurlu bir şekilde aldığınız kaliteli ve hızlı hizmetin tadını çıkartıyorsunuz. Acaba eşyalarım zarar görür mü, zamanında yeni adrese ulaştırabilirler mi gibi endişelerin yerini acaba yeni evimi nasıl döşesem gibi tatlı endişelere bırakıyor.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

MÜŞTERİ YORUMLARI
YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eveTufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.