TUFAN TAŞIMACILIK

Taşımacılık

Nakliye denilince insanlar her zaman korkmuş ve bu sürecin hep sancılı geçtiğini düşünüyorsa Adana nakliye firmamız sayesinde bu korkuya gerek kalmayacak. Taşınmaya ya da ofisinizi taşımaya karar verdiğinizde ilk yapmanız hamle bize ulaşarak profesyonel hizmetlerimizden yararlanmaktır. Sizlere en iyi hizmete en uygun fiyata sunarak bütçenizi her zaman düşünürüz. Firmamızda nakliye ile ilgili tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bizi aradığınız andan itibaren arkanıza yaslanıp rahat bir nefes alabilirsiniz. Çünkü firmamız sizler adına her ayrıntıyı düşünüp, planlayıp emin adımlarla ilerler ve asla hataya yer vermez. Eşyalarınız ne olursa olsun her birinin sizdeki yeri ayrı olur ve onlarla manevi olarak bir bağ kurarsınız.

Eşyalarınızın başına herhangi bir sorun gelmesi genellikle iyi araştırılmadan eşyalarınızı emanet ettiğiniz, işini yapmış olmak için yapan nakliye firmalarından kaynaklanır. Adana’nın en iyi Adana nakliye işini yalnızca firmamızdan alabilirsiniz. Firmamız Adana ili ve birçok ile hizmet vererek sizlere kusursuz bir nakliye hizmeti verir. Bize ulaştığınız andan itibaren avantajlı nakliye hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Sizlere özel olarak hazırladığımız ücretsiz ekspertiz raporu ile eşyalarınız hakkında detaylı bilgiye ulaşır ve uygun ekip ile yola çıkmaya hazırlanırız. Bu rapor içerisinde sizlere bir takım kısa ve cevabı net olan sorular sorarız. Örneğin eğer ofis eşyalarınız taşınacak ise ofis eşyalarınızın detaylarını almak adına ayrıntıları sorarız. Daha sonra ofisinizin kaçıncı katta olduğu da önemlidir.

Eğer nakliye için asansörlü sistemimizden yararlanmak isterseniz, Adana nakliye firmamızın Adana ilinde en iyi asansörlü taşımacılık hizmetinden yararlanabilirsiniz. Asansör bulunmayan katlara ya da asansöre sığmayan eşyalarınıza merdiven kullanarak indirirken zarar gelmemesini garantilemek adına asansörlü taşımacılığı tercih edebilirsiniz. Taşımacılıkta bir numaralı hizmeti almak sizinde hakkınız!

Taşınmak her zaman büyük bir sorun ve hem beyni hem de bedeni yoruyorsa yapmanız gereken tek şey işinin ehli olan Adana şehir içi nakliye firmamız ile iletişime geçmektir. Gerçekten bu alanda kendini geliştirmiş ve geliştirmeye devam eden firma ve firma çalışanlarımız ile Adana ili içerisinde nakliye hizmetleri için ulaşabileceğiniz tek adres olmaktan gurur duyarız. Sizlerden bu güveni almak için çok çalıştık ve bu alana yıllarımızı verdik. Her türlü nakliye sorunu ile yakında ilgilenerek tecrübe edindik. Sizlere verebileceğimiz en kapsamlı nakliye hizmetini verebilmek için taleplerinizi her zaman değerlendirerek yeniliklere imza attık. Nakliye hizmetlerinde sizleri her zaman dinleyerek hareket ettik.

Firmamızda eşyalarınıza hak ettiği değeri vererek asla deformasyona yol açmadan işimizi dürüst bir şekilde yaparız. Adana ilinde önde gelen firmalar arasında olarak ilk başvuracağınız adres her zaman firmamızdır. Taşınmak ve nakliye işleriyle uğraşmak başta bayanlar olmak üzere herkesi yoran yorucu bir süreçtir. Eşyalarınız asansörlü sistemle taşınsa bile yineden taşınmaya hazır hale getirmek için yardıma ihtiyaç duyarsınız. Adana şehir içi nakliye bu ayrıntıyı da düşünerek sizlere tam teşekküllü bir nakliye hizmeti vererek ambalajlama ve paketleme işini de üstlenir. Böylelikle taşıma ya da yükleme sırasında herhangi bir sorun ile karşılaşılırsa bu sorun eğer firmamızdan kaynaklı ise zararınız bire bir karşılanır.

Sizlere her konuda her türlü eşyanıza nakliye hizmetini eşyalarınıza zayiat getirmeden tamamlayarak memnun etmek için elimizden geleni yaparız. eğer izler iyi bir firma araştırmasına girdiyseniz sitemizi online olarak ziyaret edebilir, referanslarımızı okuyarak ve eşyalarınızı emin eller olan Adana şehir içi nakliye firmamıza güvenle emanet edebilirsiniz. Web sitemizde yer alan iletişim numaralarını kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Profesyonel bir nakliye hizmetini ilden ile almak istediğinizde aradığınız her hizmeti yalnızca Adana ilden ile nakliye firmamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Adana ilinde ve neredeyse tüm illerde hizmetimizi sigortalı ve garantili bir şekilde yaparak rakip firmalardan farkımızı net bir şekilde ortaya koyarız. Her daim yaptığınız her işin arkasında durarak ekip olduğumuzun bilincinde hareket eder ve sorunsuz, kazasız, nakliye gerçekleştiririz. Firmamızda nakliye başlığı altında, eşyalarınızı sökme, takma, monte etme, uygun ve güvenilir ambalajlar kullanarak paketleme, nakliyeye hazır hale getirme başta olmak üzere tüm sorumluluğu bizzat üstlenerek her daim iletişime geçebilmeniz için bir telefon kadar yakınınızda dururuz. Kurumsal nakliye firması olarak ilden ile nakliye ihtiyaçlarınızda bize ulaşabilirsiniz.

Nakliye alanında kullandığımız her ekipman ve araçlar bizzat kendi bünyemize ait olduğu için hiçbir sıkıntı yaşamadan nakliye hizmeti alabilirsiniz. Adana ilden ile nakliye taşımacılığın her alanında hizmet verir. Ofis, depo, mağaza, ev ve dükkan nakliyesinde garantili taşıma vaat ederek sizleri asla yarı yolda bırakmayız. Ayrıca sizlerin seçimine bağlı olarak firmamızda Uluslararası Sigorta firmaları üzerinden eşyalarınıza nakliye sigortası yapmaktadır. Eşyalarınızın çeşidine ve dayanıklılığına uygun paketleme yöntemi kullanarak taşınmaya hazır hale getirilir. Eşyalarınıza uygun geniş nakliye araçlarımıza özenle yerleştirerek güvenli taşımaya hazır hale getirilir. Yeni adresinize sorunsuz ve oyalanmadan ulaştırdığımız eşyalarınızın montajını ve yerleştirmesini de tamamladıktan sonra kaliteli bir hizmeti size garanti ederiz.

Mdf kaplı çelik kasalı özel nakliye araçlarını yalnızca Adana ilden ile nakliye firmamız tarafından ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat garantili hizmetlerimizden faydalanmak ve aklınıza takılan her türlü soruyu sormak üzere sizleri internet sitemize davet ediyorum. Kendi aracımız ve personelimiz ile zamanında nakliye hizmetlerini en iyi firmamızdan alabilirsiniz.

 

 

Bu devirde sizlere güven veren bir nakliyat firmasına ihtiyacınız varsa  Adana ilden ile nakliyat firmamız sayesinde doğru yerdesiniz. Piyasada sözünün arkasında olmayan nakliyat firmaların tam aksine verdiği her sözü harfi harfine yerine getiren firma olarak asla yalanla, dolanla ya da sahtekârlık ile işimiz olmaz. Maddi olarak değeri olmayan fakat manevi olarak değeri sizler için büyük olan eşyalarınızı adresinizden alarak istediğiniz ile güvenli bir şekilde nakliyat işlemi gerçekleştiririz. Ayrıca eşyalarınızın her biri için sizlerle sözleşme imzalayarak en ufak bir zayiatta bire bir karşılayarak sizleri yarı yolda bırakmaz ve sözümüzün arkasında dururuz. Eğer eşyalarınızı paketleme aşamasında da bizden yardım almak isterseniz firmamızı aradığınızda bu ayrıntıyı da paylaşmanız gerekecektir.

Firmamız ilden ile nakliyatı Adana ilinden en iyi yapan firma olma özelliği taşımaktadır. Büyük teşkilatımız ve sayısız çalışanlarımız sayesinde  Adana ilden ile nakliyat konusunda asla sıkıntı çekmezsiniz. 7/24 ulaşabileceğiniz iletişim numaralarımız sayesinde istediğiniz tarihe ve saate randevu alabilirsiniz. Bu sayede rakip firmalarda meydana gelen randevu sorunlarına geniş ekip ve ekipmanlarımız ile son vererek siz firmaya değil de firmamız size uymak zorundadır. Müşteri memnuniyetini bu denli önemseyen tek firma olarak meyvelerimizi toplamaya ve en iyi nakliyat firması olma yolunda ilerlemeye devam ediyoruz. Güven sağlayarak ve güveninizi boşa çıkarmayarak en ufak sorunda bile yakında ilgilenen tek firma olarak her daim yanınızdayız.

Sözün eri ve nakliyat konusunda en iyi firma arayışına girdiyseniz Adana ilinde ve neredeyse tüm illerde hizmet veren  Adana ilden ile nakliyat hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Hangi sebepten olursa olsun yaşadığınız ili değiştirmek istediğinizde firmamızın resmi online internet sitesine ulaşmanız yeterli olacaktır. Sizlere gereken bilgiyi ve alakayı göstererek nakliyat konusunda her daim arkanızda oluruz!

Tayin sebebiyle veya herhangi bir sebepten dolayı Adana’ya taşınmanız gerekebilir, Adana’dan başka bir şehre gidecek olabilirsiniz veya yeni bir eve geçmek isteyebilirsiniz. Size en iyi koşullarda Adana evden eve taşıma ile yardımcı oluyoruz. Taşınmaya karar verdiğinizde mutlaka bizi arayıp bilgi alınız. Uygun fiyatlarla sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Anlaşıp randevu verdiğiniz takdirde evinize gelip eşyalarınızı en güzel şekilde profesyonel taşıma ekibimizle birlikte paketliyoruz. Hiçbir eşyanıza zarar vermeden bu işi en iyi şekilde yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Eşyalarınızı paketledikten sonra sağa sola çarpmadan, herhangi bir zarar vermeden asansörlü taşıma ile aracımıza yüklüyoruz. Biz size en iyi hizmeti verirken siz de bizleri sadece yönlendiriyorsunuz. Bunun dışında başınızı ağrıtacak sorunlarla karşılaşmıyorsunuz. Eşyalarınızı güzelce yükledikten sonra vereceğiniz adrese en kısa sürede nakil ediyoruz. Eşyaların yolda zarar görmesi mümkün değil bu konuda Adana evden eve taşımacılığa güvenebilirsiniz.

Eşyalarınızı paketlerinden açıp evin istediği yerlerine sizin yönlendirmeleriniz ile yerleştiriyoruz. Bu esnada siz de eşyalara zarar gelmediğini kendi gözlerinizle göreceksiniz. Birçok firma bu konuya dikkat etmese de profesyonel ekibimiz eşya hassasiyetini elinden bırakmıyor. Adana evden eve taşımaya rahatlıkla güvenebilirsiniz. Uygun fiyatlarımızdan, hizmetimizden, hassasiyetimizden ve güvenli olmamızdan memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz. En uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Bize kolayca ulaşabilir ve randevu verebilirsiniz.

 

 Taşınma planlarınız için en uygun fiyat aralığında, en profesyonel nakliyat çözümlerini Adana evden eve ucuz nakliyehizmetleri içerisinde bulabilirsiniz. Nakliye alanında ihtiyaçlarınıza yönelik birebir çözümler sunulmaktadır. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, şehirlerarası ve şehir içi nakliyat çözümleri, tekstil taşımacılığı ve fuar taşımacılığı gibi pek çok kategoride hizmetler sunulmaktadır. Eşyalarınızın demonte olarak paketlenmesi ve kullanılan hava kabarcıklı plastik malzeme ile eşyalarınızda en ufak çiziklerin oluşmasının da önüne geçilmektedir.

Eski dönemlerde yapılan battaniyelerle mobilya taşıma gibi sağlıksız ambalaj malzemeleri hizmetlerimiz arasında yer almaz. Modern teknikler ve ambalaj malzemeleri ile nakliyat çalışmaları yapılmaktadır. Dar ve biçimsiz merdivenlerde sorun olmaktan çıkıyor. Ve özellikle asansörlü nakliyat çalışmaları ile ideal kullanımlar elde edilmektedir. Çok yüksek katlara uzanan bu asansörler sayesinde eşyalarınız çok daha korunaklı bir şekilde araçlara yerleştirilmektedir. Geniş bir araç filosuna sahip olan firmamız, 3+1 evin eşyalarını tek seferde taşıyabilmektedir. ŞehirlerarasıAdana evden eve ucuz nakliyeçalışmalarında ise sigortalı taşımacılık hizmetleri verilmektedir.

Özellikle evden eve taşımacılıklarda taşınma işinizi sizin için çay içme kolaylığına indirgeyen firmamız, eşyalarınızın hızlı ve sorunsuz bir şekilde yeni adresine ulaşmasını sağlıyor. Antika eşyalar ve özel müzik aletlerinde taşınmasında alanında uzman ve deneyimli ekiplerimiz özel sistemlerle eşyalarınızı güvenli bir şekilde istediğiniz alana taşımaktadır. Bu alanda Adana evden eve ucuz nakliyehizmetlerimiz ile eşyalarınızın yeni adreslerine güven içerisinde ulaştırılması söz konusu olacaktır. Eşyalarınızın özelliklerine göre paketlenmesi, düzgün bir şekilde taşınması ve yeni adreslerinde monte edilerek teslim edilmesi sürecinde eşyalarınızda en ufak çiziklerin oluşmasına fırsat verilmiyor. Genel olarak piyasa içerisindeki en makul fiyat aralıklarında verilen hizmetlerde aldığınız kalite memnuniyetiniz ile ölçülecektir.

 

 

Taşınma faaliyetine gerek kaldığı durumlarda en önemli sorun güvenilir taşımacılık hizmeti sunan firmalar ile çalışmak olmaktadır. Bu konuda müşteri memnuniyetine önem veren ve müşteri memnuniyeti kapsamında çalışmalarını yönlendiren Adana evden eve taşımacılık son derece başarılı çalışmalar meydana getirmektedir. Müşterilerin isteğine bağlı kalarak her konuda hassas ve titiz bir çalışma programına sahip olmaktadır. Müşteri temsilcisi hizmetleri aracılığı ile kesintisiz hizmet vermekte ve detaylı bilgi aktarımı sağlanmaktadır. Çağrı merkezi aracılığı ile istediğiniz saatte iletişim kurarak, nakliye hizmetleri konusunda bilgi alışverişi yapmanız ve gerekirse randevu oluşturmanız sağlanmaktadır.

Kaliteli hizmet standartlarına uyum sağlayarak her geçen gün yenilenen dünyaya ayak uydurmaktadır. Kurum içi yenilikler ile daha kısa sürede daha fazla iş potansiyeli gerçekleştirerek müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başaran Adana evden eve taşımacılık hizmetleri son derece memnun kalmanızı mümkün kılmaktadır. Eşyalarınızın hiçbir şekilde zarar görmemesi için özenle paketlenmesi ve nazikçe araçlara yüklenmesi gerçekleştirilmektedir. Müşteri ilişkileri konusunda da bilinçlendirilen personeller, güler yüzlü ve sorunsuz bir iletişim kurulmasına olanak tanımaktadır. Eşyaların miktarına gör ücretsiz expertiz hizmeti ile kullanılacak araç hazırlanmakta ve eşyalar paketlenerek araca yüklenmektedir. Mobilyaların demontaj ve montaj işlemleri taşıma firmasına ait olmakta ve özenle yerleştirilmesi sağlanmaktadır.

Müşterilerin hakları ve eşyalarının güvencesi sağlanması adına sigortalı taşıma hizmeti gerçekleştirilmektedir. Böylece müşterilerin güveni kazanılmakta ve olası bir hasar durumunda önlem alınmış olmaktadır. Sektörün liderleri arasında yer alan Adana evden eve taşımacılık hizmetleri ile kısa sürede gerçekleştirilen ve kusursuz bir şekilde sonlandırılan nakliye hizmeti sunulmaktadır. Değerli vaktinizden çalmadan en iyi hizmet garantisi ile tam zamanında taşıma işlemlerinin bitirilmesi ve eşyalarınızın istediğiniz adrese istediğiniz zamanda ulaştırılması önemle gerçekleştirilmektedir.

Evden eve taşımacılık sektörünün yıldızı olan firmamız, asansörlü taşıma sistemiyle, ev taşıma hizmetinin mükemmel olmasını sağlamıştır. Adana evden eve taşıma hizmetlerinde, belli aşamalar vardır. Birinci aşama eksper hizmetidir. Bu hizmette, eşyanız için gerekli olan kapalı kasa aracın tespit edilmesi, isteğe bağlı sigorta, asansör aracının park edeceği bahçe ve park gibi boşlukların tespiti, paketleme ve çıkabilecek aksaklıklar tespit edilmektedir.

Paketleme, evden eve nakliyatta son derece önemli bir husustur. Kaba ve çizilebilir eşyalar için, balonlu köpükler kullanılmaktadır. Kırılabilecek eşyalar için, Adana evden eve taşıma hizmetlerinde, içi köpüklü kutular ve özel malzemeler kullanılmaktadır. Paketlemeden sonra, eşyaların kapalı kasa aracına yükleme işine geçilmektedir. Bu işlemde, asansör ile kapalı kasa araç yan yana park edilir. Asansörden indirilen eşyalar, kolay bir şekilde kapalı kasa araca yüklenir. Öncelikle kaba eşyalar, altta kaldığı zaman zarar görmeyecek eşyalar indirilir. Daha sonra ise, hassas eşyalar üst kısma istiflenir. En fazla zarar görecek eşyalar, en güvenli noktalara yerleştirilir. Eşyaların yüklenmesinden sonra, kapalı kasa araç ve asansör, eşyaların indirileceği adrese giderler. Eşya indirme işleminde, eşyaların zarar görmemesi esas kuraldır. Konusunda profesyonel olan ekiplerimiz, eşyalarınızı güvenle yeni adrese indirmektedir.

 

A’dan Z’ye ev taşıma hizmetini gerçekleştiren firmamız, yeni adrese eşyaların indirilmesi işleminde, etkili yöntemleri tercih etmektedir. Adana evden eve nakliyat firmamız, ev içerisinde eşyaları paketlerinden çıkarıp, uygun yerlere yerleştirecek, özel elemanları da temin edebilmektedir. Bütün Diğer elemanlarımız gibi, bu elemanlarda, işini meslek edinmiş tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Söz verilen zamanda eşyaları adrese teslim eden ekiplerimiz, takım ruhu ile hareket ederek, kısa zamanda ev taşıma işlemini bitirmektedir. Şoförlerimizde gerekli olan tecrübe bulunmaktadır. Araçlarımız son model olup, pratik ve hızlı taşıma kapasitesine sahiptir. Güncel ev taşıma programlarını takip eden firmamız, sektöründe söz sahibidir.

Teknolojik imkânlarsayesinde Adana Evden Eve Nakliyehizmetleri taşınma işinizi çok pratik bir hale getirmektedir. Ön hazırlık çalışmaları, eşyaların demonte hale getirilmesi, ambalajlama, araçlara taşınması ve yeni adreslerinde monte edilerek teslim edilmesi nakliye sürecini oluşturur. En başarılı nakliye süreçlerinin temelini iyi bir ön hazırlık çalışması oluşturur. Bunun yanında ambalajlama çalışmaları ile de eşyalarınızın zarar görme riski düşürülmektedir. Bu şekilde de eşyalarınızda çizikler oluşmasının önüne geçilebiliyor. Özellikle taşıma yapılacak alan yüksek katlarda ise kullanılan asansörlü araçlar sayesinde eşyalarınızın çok daha korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi söz konusudur.

Ofis nakliye çalışmaları çok daha dikkat ve özen istiyor. Çünkü elektronik cihazların hem ambalajlanması, hem de taşınmasında dikkatli olunması gereklidir. Ek ambalaj malzemeleri kullanılabilir. Bunun yanında araçlara yerleştirilirken de özel bir dizayn ile bu eşyaların daha güvenli bir şekilde taşınması söz konusudur. Çok daha güvenli bir taşımacılık hizmeti almak için Adana Evden Eve Nakliyehizmetlerimiz arasında sigortalı nakliye çalışmaları tercih edilebilir. Her taşıma için ayrı ayrı poliçe hazırlanır. Bu şekilde eşyalarınızın firma güvencesinde seyahat etmesi sağlanır.

Tekstil taşımacılıklarında ise araçların iç dizaynlarında askılı bölümler yer almaktadır. Bu şekilde eşyaların çok daha profesyonel bir şekilde taşınması söz konusu olacaktır. En çok talep edilen nakliye hizmetlerimiz arasında yer alan fuar taşımacılıkları için ise hem şehir içi, hem de şehirlerarası nakliye çözümleri sunan Adana Evden Eve Nakliyehizmetlerimiz düzenli ve planlı bir şekilde yapılmaktadır. Bu şekilde herhangi bir sorun ile karşılaşma durumu ortaya çıkmaz. Nakliye alanında tüm hizmet taleplerinize birebir yanıtlar verilmekte ve bu şekilde çok daha profesyonel taşıma sistemleri elde edilmektedir.

 Yeni dönem nakliyat çalışmalarında pek çok avantaj yer alıyor. Ön hazırlık çalışmaları ile başlayan Adana evden eve nakliyathizmetleri eşyalarınız yeni adreslerine ulaşana kadar organize olarak hareket etmektedir. Eşyalarınızın özellikleri, kapasitesi belirlenir. Bu şekilde gerekli ambalaj malzemeleri, taşıma ekibi ve taşıma aracı hazırlanır. Tüm bu hazırlıklar sorunsuz, hızlı bir nakliyat sürecini tamamlayacaktır.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde eşyalarınızın demonte olarak sökülerek paketlenmesi ve ardından yeni adreslerinde monte edilerek teslim edilmesi söz konusudur. Eğer taşıma alanı yüksek katlarda ise Adana evden eve nakliyatasansörlü hizmetleri girmektedir. Eşyalarınız asansörlü araçlarla indirilmekte ve herhangi bir çizik bile oluşma durumu olmamaktadır. Firmamız ambalajlama hizmetlerine de çok önem vermektedir. Eşyaların özelliklerine göre seçilen ambalaj malzemeleri özenle paketlenmekte ve nakliye aşamasında olası sarsıntılarda risk faktörü sıfırlanmaktadır. Ofis taşımacılıklarında paketleme çalışmalarımıza çok daha fazla önem veriyoruz. Dijital cihazların kolilenmesi ekstra sünger, köpük malzemelerle desteklenmesi söz konusudur. Araçlara yerleştirilmesi aşaması da bu şekilde dikkatli olarak yapılmaktadır.

Bunun yanında tekstil taşımacılığı gibi sektörler için geniş araç filomuzda uygun dizaynlarda askılı taşımacılık çalışmalarına uyumlu kullanımlar söz konusudur. Bu şekilde firmanızın fuar alanlarına ürün göndermesi, ya da taşınma durumlarında kalite sağlanması söz konusudur. Şehir içi ya da şehirlerarası Adana evden eve nakliyatçalışmalarımızda sigortalı olarak eşyalarınızın taşınması söz konusu olacaktır. Taşınma işini sizin için karma karışık bir olay olmasından çıkaran firmamız, çayınızı yudumlarken eşyalarınızın pratik ve güvenli bir şekilde paketlenerek taşınması mümkün olacaktır. Özellikle geniş araç filomuz sayesinde çok geniş eşya kapasitelerine sahip evlerin bile istenilen alanlara tek seferde ulaştırılması mümkün olacaktır. Tüm bu çalışmalarımız ile yeni adresinize eşyalarınızın çizikler bile almadan ulaştırılması söz konusu olacaktır.

 

 

 

 

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eveTufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.