TUFAN TAŞIMACILIK

Taşımacılık

 

İnsanlar her iş alanında olduğu gibi taşımacılık alanında da kendilerini memnun edecek hizmetleri kaliteli ve uygun fiyatlı almak isterler. Özellikle konu evden eve taşımacılık olunca hassas olan ev sahipleri eşyalarının başına zarar gelmeden tabiri caizse bir çizik olmadan yeni adresine nakliye edilmesini, yerleştirilmesini isterler. Evden eve taşımacılık Adana firmamız bu konuda edinmiş olduğumuz tecrübeler ve en önemlisi de teknolojiden yararlanarak sunmuş olduğumuz hizmet ile sizlerin yüzden yüz memnun olarak firmamızdan ayrılmanızı sağlarız. Hem asansörlü sistemimizden hem de güvenilir paketleme sistemimizden aynı anda yararlanarak uygun ücretlendirmelerden yararlanabilirsiniz.

Evden eve taşımacılık Adana firmamız bizleri aradığınız andan itibaren sizlerin avantajlardan faydalanmasını sağlar. İlk işimiz sizlere ekspertiz raporumuz hakkında bilgi vermektir. Daha sonra sizlerinde uygun olduğu bir günde adresinizi ziyaret eden ekibimiz ekspertiz raporunu tamamlar. Raporda yazılı olan bilgiler dahilinde gerekli ön hazırlığı yapan çalışanlarımız nakliye gününde adresinizde tam teşkilatlı olarak nakliyeyi gerçekleştirmek üzere hazır olur. Özellikle çok katlı dairelerde bulunan eşyaların daha hızlı ve kusursuz taşınmasını sağlayacak olan asansörlü sistemlerimiz sizler için her zaman hazırda beklemektedir.

Günümüzde nakliye konusunda belli bir noktaya gelmiş olan Evden eve taşımacılık Adana firmamız, tüm nakliye sorunları için geliştirmiş olduğumuz ekonomik nakliye çözümleri ile karşınızda olur. Bizlere mesai saatleri içerisinde telefon numaralarımızla ulaşabileceğiniz gibi web sitemizi de ziyaret ederek iletişime geçebilirsiniz.

Adana Nakliyat

Taşınırken ve özellikle evden eve nakliyat şirketleri ile anlaşırken insanların ilk dikkat ettiği detay nakliyat firmasının eşyalarını zarar vermesi ve eşyalarını kusursuz hızlı bir şekilde Adana ilinin istenilen ilçesine nakliye etmesidir. Evden eve nakliye Adana sizlerin tamda bu isteğini bilerek çıkmış oldukları yolda sizlere en iyi nakliye hizmetini garantili bir şekilde verir. Firmamız beyaz eşyalarınızdan, mobilyalarınıza kadar gereken özeni güvenilir paketleme araç gereçleri ile vererek, taşınması için hazır hale getirir. Nakliye araçlarımızın her biri eşyalarınızın zarar görmesi ve güvenli olarak taşınması için seçilmiştir.

Evden eve nakliye Adana denilince akıllara gelen ilk düşünce güvenle ve sigortalı taşımacılık ilkesiyle nakliye işleminin tamamlanmasıdır. Sizlerin her zaman yanınızda olan firmamız daha iyi bir hizmet vermek adına teknolojinin tüm imkanlarını nakliye için olanlarını kullanarak zamanınızı ve en önemlisi de bütçenize zarar vermeden bir taşınma sağlar. Evden eve nakliye için yanımızda getirdiğimiz tüm paketleme malzemeleri, kırılacaklar için ayrı beyaz eşyalar için ve mobilyalar için ayrıdır.

Özellikle mutfak eşyalarınızı yani tabak, bardak gibi kırılacak olan eşyalarınızı özenle paketleyen Evden eve nakliye Adana firmamız daha sonra üzerinde bilgisini yazdığı kutulara özenle yerleştirerek taşımak için hazır hale getirir. Aynı özeni geniş araç filomuzdan eşyalarınızdan uygun olanına yerleştirirken gösteren çalışanlarımız kırılacak yazılı kutuların üzerine asla eşya koymayarak güvenle istenilen adrese taşır.

 

Günümüzde nakliyat için hizmet vermekte olan firmalar artarak açılmaya devam etmektedir. Bu konuda tüm Adana iline hizmet veren Evden eve nakliyat Adana firmamız yıllardır bu işi yaptığı için gereken tüm hassasiyeti tüm önemi ve özeni gösteren seçili firmalar arasındadır. Çalışanlarımızın her biri alanında uzman ve en ufak nakliyat sorununda bile nasıl davranacağını bilen kişilerden oluşur. Sizlerin eşyalarınızı paketlerken, taşırken ve yeni adresine yerleştirirken eşyalarınıza emanet gözüyle bakarak zarar gelmemesi için canla başla uğraşırız.

Bizi aradığınız andan itibaren hizmet detayımız ve uygun fiyatlandırmamız hakkında gereken bilgilendirmeleri yaparak aklınıza takılan tüm soruları Evden eve nakliyat Adana olarak cevaplamak isteriz. Geniş araç nakliyat filomuz ve taşınmak için lazım olan tüm araç gereçlerimizle sizlere yıllardır nakliyat hizmeti sunan firmamıza güven duyabilirsiniz. Fiyatlandırma listemiz ise sizlerin eşyalarınızın çokluğuna ve gidilecek kilometreye göre farklılık gösterse de aşağı yukarı aynı olarak bütçenize zarar vermez. Eşyalarınız için asansörlü sistemini devreye sokan çalışanlarımız bu sistem sayesinde hızlı, kazasız bir nakliye gerçekleştirir.

Sigortalı nakliye denilince Evden eve nakliyat Adana firmamızın bu konuda başı çektiğini görebilirsiniz. Güvenle ve en önemlisi de profesyonel bir şekilde eşyalarınızın paketlenmesini gerçekleştirdikten sonra asansörlü paletlerimiz ile nakliye araçlarımıza yüklediğimiz eşyalarınızı yeni adresinize ulaştırmak için yola çıkartırız. Yeni adresinde yine aynı şekilde asansörlü sistemimiz ile daireye ulaştırdığımız eşyalarınızın yerleştirmesini de yaparız.

 

Bu zorlu süreçte yaşanılacak her aşama için notlar alarak sizleri de öncesinde bilgilendirmekteyiz. Taşınacağınız gün ve saatti bunların yanında taşınacak eşyaların listesini hazırlayarak eşyalarınızı güvene almaktayız. Bu listenin kopyasını size de vererek buradan bizim her aşamamızı ve oluşturduğumuz her zararı görebilmektesiniz. Adana şehirlerarası evden eve taşımacılık olarak istediğiniz il ve ilçelere güvenli ve sorunsuz bir hizmet sağlamaktayız. Firmamıza ait telefon numaralarından bizlere ulaşarak fiyat konusunda fikir alabilmektesiniz.

Eşya taşıma işinde disiplinli çalışma sonucunda her şey sorunsuz halledilmektedir. Adana şehirlerarası evden eve taşımacılık olarak bizleri arayıp randevunuzu oluşturduktan sonra belirlemiş olduğunuz taşıma gününden önce eşyanın taşınacağı yere gelerek keşif yapmaktayız. Bu keşifte eşyaların listesini, evde ne kadar eşya olduğunu, evin asansörlü olup olmamasını, paketleme aşamasında gerekli olan malzeme ve eşyaları taşıyacağımız uygun araç seçimi için notlar almaktayız. Bu notlar sonucunda belirlemiş olduğumuz fiyatı size sunduktan sonra anlaşma sağladığımız takdirde belirlenen günde eşyalarınızı evden eve taşımaktayız.

Sorunsuz bir hizmet sağlamak için oluşturduğumuz son model araçlar, ekipmanlar ve uzman bir kadroya ait ekibimizle birlikte sizleri mağdur etmemek için eşyalarınızı titizlikle taşımaktayız. Özenle eşyalarınızı paketleyerek ve uygun kolilere yerleştirerek, sizler için maddi ve manevi öneme sahip olan eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesini önlemekteyiz. Adana şehirlerarası evden eve taşımacılık olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Şehir içi taşımacılıkta bir numara olan Adana şehir içi taşımacılık Adana ilin her toprağına sorunsuz ve hızlı bir nakliye hizmet vermektedir. Taşıma politikalarımız içerisinde yer alan sigortalı ve asansörlü taşımacılık ile önceliğimiz haklarınızı, eşyalarınızı güvence altına alınmaktır. Rakip firmaların çok daha ötesinde bir hizmet almanızı sağlayacak olan ekibimiz sizlerin her daim yanında olarak müşteri memnuniyetine oldukça büyük bir önem vermekte ve bu konuda ki hassasiyetini sizlere göstermektedir. Geniş araç filomuz ve taşıma ekipmanız teknolojinin tüm ayrıcalıklarından yararlanarak sizlere ayrıcalıklı bir hizmet sunar.

Adana şehir içi taşımacılık günümüzde kaliteli ve en uygun fiyatlandırma ile alabileceğiniz hizmet içeriği sunmaktadır. Eşyalarınızın başına herhangi bir sorun gelmeden olabildiğince dikkatli taşıma aşamalarını sizlere sunan ekibimiz, bizi aradığınızda gereken tüm detayları vermektedir. Bizi aradığınızda ücretsiz olarak verdiğimiz ekspertiz hizmeti sayesinde taşıma gününün sorunsuz bir şekilde geçmesi için gereken alt yapıyı sizlere sağlarız. Eşyalarınızı güvenilir paketleme gereçleri ile taşımaya hazır hale getirdikten sonra uygun aracımıza yükleyerek yeni adresinize taşımak üzere yola çıkarız.

Memnun olma garantisi veren Adana şehir içi taşımacılık ekibimize ulaşmak ve başarılı işlerimizi incelemek üzere resmi web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sizlerin ödemiş olduğu son kuruşa kadar hak ederek aynı zamanda bizlerden her aşamada memnun kalmanızı sağlayacak bir hizmeti almak için hemen telefon numaralarımızdan bizi arayın!

Taşınmaya karar verdikten sonra aylarca ya da günlerce araştırmalarınızın sonunda kötü bir nakliyat firmasıyla anlaşmanızdaki oran oldukça fazladır. Piyasada ve Adana ilinde bu alanda sizleri kandırmak isteyen ve paranızı haksız olarak elde etmek isteyecek olan firma sayısına bakılırsa sizlere güven verecek firmalar sayılıdır. Adana şehir içi nakliyat alanında gerçekten sırtınızı yaslayabileceğiniz ve sizlerin güler yüzü adına elinden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyacak olan firmamıza sonsuz güven duyabilirsiniz. Sizlere yıllardır edindiğimiz tecrübelerle en iyi nakliyat hizmetini sunmaktan gurur duyarız.

Şehir içinde taşınmak öncelikle belirli bir alt yapısı olan nakliyat firması ile mümkündür. Adana şehir içi nakliyat firmamız nakliyat alanında gerekli tüm alt yapıya sahip ve işinin ehli personelleri olan firmadır. Firmamız tüm çalışanlarımıza bu konuda gerekli bilgilendirmeleri yapmış ve onların sizlerle olacak olan iş ilişkisine kadar eğitimden geçirerek sizlere yönlendirir. Adresinize ulaşan çalışanlarımızın her biri iş ahlaklı, iş üniformalı kişilerden oluşmaktadır.

Adana şehir içi nakliyat eşyalarınızı aynı şehir içerisinde farklı bir ilçeye aynı gün taşıma sözüyle hizmet gerçekleştirmektedir. Eşyalarınızı teslim aldıktan sonra araç takip sistemimiz sayesinde tam olarak konumuna kadar yakından görebileceğinizi de belirtmek isterim. Ayrıca hizmetimiz içerisinde asansörlü nakliyat hizmetimizde dahildir. Böylelikle eşyalarınız daha hızlı bir şekilde, çizik, kırık olmadan yeni adresinize sorunsuz bir şekilde taşınır

 

İnsanların taşınma konusuna sıcak bakmamaları için birçok sebepleri vardır. Taşınma sürecinde genelde eşyalara zarar verildiği noktasında şikâyetler gelmektedir. Ancak profesyonel bir ekibe sahip firma sayesinde titiz bir çalışma ile eşyalarınızda herhangi bir zarar gelmemektedir. Taşımanın her aşamasında uzman ve kaliteli davranışlar sergilememiz sayesinde oluşacak zararları en aza indirmekteyiz. Ayrıca sadece ev eşyaları taşınması değil, taşımak istediğiniz yükün türü her ne olursa olsun hizmet vererek istediğiniz yere taşımaktayız. Adana nakliye olarak firmamızda her türlü yükleri taşımak için gerekli olan araç ve gereçler mevcuttur. Taşınacak olan yüke zarar gelmemesi için yüke uygun ortam oluşturarak ve uygun araç seçimi ile hizmet vermekteyiz.

Firmamızı arayıp randevunuzu oluşturduktan sonra ekibimiz taşınma öncesinde eşyaların alınıp taşınacağı mekâna giderek hangi taşınma yönteminin kullanılacağını, taşıma sırasında kullanılacak ve lazım olacak malzemelerin tespiti gibi notlar alarak taşıma işlemi için ön hazırlık yapmaktadırlar. Taşınmayı kolaylaştırmak için yük modeline uygun olan taktikler sayesinde kolay ve kısa sürede nakliye gerçekleştirmekteyiz. Adana nakliye olarak uygun fiyatlarla kaliteli bir hizmet istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Adana nakliye olarak taşıma işlemlerinde teknolojinin getirmiş olduğu yeniliklerden yararlanıp makineler ve malzemeler kullanarak taşınan eşyaların kırılmasını, yıpranmasını ve zarar görmesinin önüne geçmekteyiz. İstediğiniz yerden, istediğiniz yere eşyalarını ve yüklerinizi taşımak için gerekli olan ustalarımızın katkılarıyla hizmet vermekteyiz.

 

Günümüzde insanların ihtiyaçları çok geniş bir alana yayılmaktadır. Bu ihtiyaçlar için bir yerden bir yere taşıma da gerekmektedir. Taşınması gereken her eşya farklı özen ve farklı araç-gereç istemektedir. Adana nakliyat olarak bizi tercih ettiğinizde yükünüzün türü ne olursa olsun mevcut olan araç gereçlerimizle kısa sürede taşımaktayız. Günümüzde en çok ev eşyası ve üretim malları taşıması yaygın olarak yapılmaktadır. Ülkemizde hareketli bir alan olan inşaat sektöründe kullanılan demir, çimento gibi malzemelerin inşaat alanına taşınması gereken zamanlarda da firmamızı tercih edebilirsiniz.

Ağır olan saç ve demir-çelik gibi yükler için zor şartlara dayanıklı olan, paslanma yapmayan araç gereçler ve geniş havuzlu dorseler kullanmaktayız. Kapı ve pencere taşıması işlerimizde ise halat kullanarak hizmet vermekteyiz. Genellikle en çok taşınan yüklerden olan çimento taşımasında her aşama için ayrı ayrı fiyatlandırma yapılmaktadır. Ancak Adana nakliyat olarak firmamız siz değerli müşterilerimiz için çimentonun doldurulması, boşaltılması, taşınması ve muhafaza edilmesi konusunda da ayrı ayrı fiyatlandırma yapmadan taşımasını yapmaktayız.

Taşınmasını istediğiniz her türlü yükler için uygun araçlarımız mevcut olup, tecrübeli ekibimiz tarafından hızlı bir şekilde taşıma işleminizi gerçekleştirmekteyiz. Nakliye sırasında ürünlerin yerleştirilmesi, taşınması, korunmasıyla ilgili pratik çözümlerimizle ve yardımlarımızla işinizi kolaylaştırmış olmaktayız. Taşınan ürünleri sigortalanması sayesinde çizilmesi, kırılması, hasar görmesi gibi korkularınızın önüne geçmiş olmaktayız. Adana nakliyat olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İnsanlar taşınmaya ve evlerini başka bir konumda bulunan yere taşımak istediklerinde akıllarına ilk gelen eşyalarının başına herhangi bir sorun gelip gelmeyeceğidir. Sırf bu yüzden bazı insanlar taşınma hayallerini, planlarını ertelemektedir. Uzun uzun araştırmalar yapmanıza gerek kalmadan güvenle taşınacağınız bir firma arıyorsanız Adana evden eve nakliyat sizin bu isteğinizi yerine getirebilecek sayılı firmalar arasındadır. Adana ilinde nakliyat yapan birçok firma, kişi bulunsa da aralarında sizlere bu hizmeti tam anlamıyla verecek tek firma olmaktan gurur duyarız.

Bizi aradığınız andan itibaren Adana evden eve nakliyat sürecimizle ilgili detaylı bilgilendirmeleri sizlere yaparız. Önceliğimiz müşteri memnuniyet odaklı olduğu için eşyalarınıza emanet gözüyle bakar, taşıma esnasında herhangi bir kaza, sorun çıkmaması adına oldukça hassas davranırız. Yerinde tespit yapabilmek ve uygun taşıma araç gereçleriyle taşınma gününüzde tam teşkilatlı bir şekilde adresinizde olmamız yaptığımız ücretsiz ekspertiz sayesinde gerçekleştirilmektedir. Tuttuğumuz raporda eşyalarınızın büyüklüğü, adedi gibi ayrıntılara yer verdiğimiz gibi ayrıca yeni konum hakkında da bilgilendirmeler yazılır.

Adana evden eve firmamız istediğiniz gün ve saatte adresinizde olarak zaman kaybetmeden hizmete başlar. Eşyalarınızın paketlenmesi konusunda oldukça hassas olan ekibimiz, güvenilir paketleme araç gereçleriyle eşyalarınızı nakliyatı yapılacak hale getirir. Geniş araç filomuzdan eşyalarınız için uygun nakliyat aracımıza belirli bir plan dahilinde yükleme yaptıktan sonra yeni adresinize yola çıkılır.

 

İş nedeniyle veya ne sebeple olursa olsun evinizi Adana’nın bir semtine taşıtmanız gerektiğinde hemen Adana evden eve taşımacılık hizmetimizi arayabilirsiniz. Firmamız evinizde bulunan her türlü eşya için gerekli tüm alt yapı sistemine sahip bir nakliye hizmetini sizlere sunar. Önceliğimiz eşyalarınızın güvenliği olduğu için bizi aradığınızda ücretsiz ekspertiz raporumuz hakkında sizlere gereken detayları vermekteyiz. Ekspertiz raporumuz ile amacımız eşyalarınıza uygun taşıma sistemini, ekip arkadaşlarımızı yönlendirmek ve taşıma gününde adresinizde eksiksiz şekilde olmasını sağlamaktır.

Tüm ekip arkadaşlarımızla ekspertiz raporunu değerlendirir ve nakliye planı yaparız. Eşyalarınıza uygun ambalajları da hazırlayarak taşıma sırasında veya yeni adrese yerleştirme sırasında herhangi bir sorun olmaması için güvenilir olarak paketleme yaparız. Adana evden eve taşımacılık hizmetimizde bir diğer ayrıcalığımız ise yüksek katlı dairelerden eşyalarınızın indirilirken zaman kaybı olmaması ve zarar görmemesi adına asansörlü sistemimizin olmasıdır. Güvenilir paletlerimiz ile eşyalarınıza yüklendikten sonra uzman operatörümüz sayesinde aşağı çekilerek nakliye aracına belli bir plan dahilinde yüklenir.

Adana evden eve taşımacılık olarak ilk hedefimiz eşyalarınızın güvenli ve sorunsuz olarak yeni adresinize ulaştırmaktır. Uygun fiyatlandırmalarımız sayesinde bütçenizi de düşünen ekibimiz sizlerin eşyalarınızı zarar gelmeden yeni adresine ulaştırılmasını sağlamakla kalmayıp aynı zamanda paketlemeleri de açarak yerlerine yerleştirir. Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek adına teknolojinin tüm yeniliklerini nakliyeye dahil eden firmamıza güven duyabilirsiniz.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

MÜŞTERİ YORUMLARI
YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.