TUFAN TAŞIMACILIK

Taşımacılık

 

İnsanların taşınma konusuna sıcak bakmamaları için birçok sebepleri vardır. Taşınma sürecinde genelde eşyalara zarar verildiği noktasında şikâyetler gelmektedir. Ancak profesyonel bir ekibe sahip firma sayesinde titiz bir çalışma ile eşyalarınızda herhangi bir zarar gelmemektedir. Taşımanın her aşamasında uzman ve kaliteli davranışlar sergilememiz sayesinde oluşacak zararları en aza indirmekteyiz. Ayrıca sadece ev eşyaları taşınması değil, taşımak istediğiniz yükün türü her ne olursa olsun hizmet vererek istediğiniz yere taşımaktayız. Adana nakliye olarak firmamızda her türlü yükleri taşımak için gerekli olan araç ve gereçler mevcuttur. Taşınacak olan yüke zarar gelmemesi için yüke uygun ortam oluşturarak ve uygun araç seçimi ile hizmet vermekteyiz.

Firmamızı arayıp randevunuzu oluşturduktan sonra ekibimiz taşınma öncesinde eşyaların alınıp taşınacağı mekâna giderek hangi taşınma yönteminin kullanılacağını, taşıma sırasında kullanılacak ve lazım olacak malzemelerin tespiti gibi notlar alarak taşıma işlemi için ön hazırlık yapmaktadırlar. Taşınmayı kolaylaştırmak için yük modeline uygun olan taktikler sayesinde kolay ve kısa sürede nakliye gerçekleştirmekteyiz. Adana nakliye olarak uygun fiyatlarla kaliteli bir hizmet istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Adana nakliye olarak taşıma işlemlerinde teknolojinin getirmiş olduğu yeniliklerden yararlanıp makineler ve malzemeler kullanarak taşınan eşyaların kırılmasını, yıpranmasını ve zarar görmesinin önüne geçmekteyiz. İstediğiniz yerden, istediğiniz yere eşyalarını ve yüklerinizi taşımak için gerekli olan ustalarımızın katkılarıyla hizmet vermekteyiz.

 

Günümüzde insanların ihtiyaçları çok geniş bir alana yayılmaktadır. Bu ihtiyaçlar için bir yerden bir yere taşıma da gerekmektedir. Taşınması gereken her eşya farklı özen ve farklı araç-gereç istemektedir. Adana nakliyat olarak bizi tercih ettiğinizde yükünüzün türü ne olursa olsun mevcut olan araç gereçlerimizle kısa sürede taşımaktayız. Günümüzde en çok ev eşyası ve üretim malları taşıması yaygın olarak yapılmaktadır. Ülkemizde hareketli bir alan olan inşaat sektöründe kullanılan demir, çimento gibi malzemelerin inşaat alanına taşınması gereken zamanlarda da firmamızı tercih edebilirsiniz.

Ağır olan saç ve demir-çelik gibi yükler için zor şartlara dayanıklı olan, paslanma yapmayan araç gereçler ve geniş havuzlu dorseler kullanmaktayız. Kapı ve pencere taşıması işlerimizde ise halat kullanarak hizmet vermekteyiz. Genellikle en çok taşınan yüklerden olan çimento taşımasında her aşama için ayrı ayrı fiyatlandırma yapılmaktadır. Ancak Adana nakliyat olarak firmamız siz değerli müşterilerimiz için çimentonun doldurulması, boşaltılması, taşınması ve muhafaza edilmesi konusunda da ayrı ayrı fiyatlandırma yapmadan taşımasını yapmaktayız.

Taşınmasını istediğiniz her türlü yükler için uygun araçlarımız mevcut olup, tecrübeli ekibimiz tarafından hızlı bir şekilde taşıma işleminizi gerçekleştirmekteyiz. Nakliye sırasında ürünlerin yerleştirilmesi, taşınması, korunmasıyla ilgili pratik çözümlerimizle ve yardımlarımızla işinizi kolaylaştırmış olmaktayız. Taşınan ürünleri sigortalanması sayesinde çizilmesi, kırılması, hasar görmesi gibi korkularınızın önüne geçmiş olmaktayız. Adana nakliyat olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İnsanlar taşınmaya ve evlerini başka bir konumda bulunan yere taşımak istediklerinde akıllarına ilk gelen eşyalarının başına herhangi bir sorun gelip gelmeyeceğidir. Sırf bu yüzden bazı insanlar taşınma hayallerini, planlarını ertelemektedir. Uzun uzun araştırmalar yapmanıza gerek kalmadan güvenle taşınacağınız bir firma arıyorsanız Adana evden eve nakliyat sizin bu isteğinizi yerine getirebilecek sayılı firmalar arasındadır. Adana ilinde nakliyat yapan birçok firma, kişi bulunsa da aralarında sizlere bu hizmeti tam anlamıyla verecek tek firma olmaktan gurur duyarız.

Bizi aradığınız andan itibaren Adana evden eve nakliyat sürecimizle ilgili detaylı bilgilendirmeleri sizlere yaparız. Önceliğimiz müşteri memnuniyet odaklı olduğu için eşyalarınıza emanet gözüyle bakar, taşıma esnasında herhangi bir kaza, sorun çıkmaması adına oldukça hassas davranırız. Yerinde tespit yapabilmek ve uygun taşıma araç gereçleriyle taşınma gününüzde tam teşkilatlı bir şekilde adresinizde olmamız yaptığımız ücretsiz ekspertiz sayesinde gerçekleştirilmektedir. Tuttuğumuz raporda eşyalarınızın büyüklüğü, adedi gibi ayrıntılara yer verdiğimiz gibi ayrıca yeni konum hakkında da bilgilendirmeler yazılır.

Adana evden eve firmamız istediğiniz gün ve saatte adresinizde olarak zaman kaybetmeden hizmete başlar. Eşyalarınızın paketlenmesi konusunda oldukça hassas olan ekibimiz, güvenilir paketleme araç gereçleriyle eşyalarınızı nakliyatı yapılacak hale getirir. Geniş araç filomuzdan eşyalarınız için uygun nakliyat aracımıza belirli bir plan dahilinde yükleme yaptıktan sonra yeni adresinize yola çıkılır.

 

İş nedeniyle veya ne sebeple olursa olsun evinizi Adana’nın bir semtine taşıtmanız gerektiğinde hemen Adana evden eve taşımacılık hizmetimizi arayabilirsiniz. Firmamız evinizde bulunan her türlü eşya için gerekli tüm alt yapı sistemine sahip bir nakliye hizmetini sizlere sunar. Önceliğimiz eşyalarınızın güvenliği olduğu için bizi aradığınızda ücretsiz ekspertiz raporumuz hakkında sizlere gereken detayları vermekteyiz. Ekspertiz raporumuz ile amacımız eşyalarınıza uygun taşıma sistemini, ekip arkadaşlarımızı yönlendirmek ve taşıma gününde adresinizde eksiksiz şekilde olmasını sağlamaktır.

Tüm ekip arkadaşlarımızla ekspertiz raporunu değerlendirir ve nakliye planı yaparız. Eşyalarınıza uygun ambalajları da hazırlayarak taşıma sırasında veya yeni adrese yerleştirme sırasında herhangi bir sorun olmaması için güvenilir olarak paketleme yaparız. Adana evden eve taşımacılık hizmetimizde bir diğer ayrıcalığımız ise yüksek katlı dairelerden eşyalarınızın indirilirken zaman kaybı olmaması ve zarar görmemesi adına asansörlü sistemimizin olmasıdır. Güvenilir paletlerimiz ile eşyalarınıza yüklendikten sonra uzman operatörümüz sayesinde aşağı çekilerek nakliye aracına belli bir plan dahilinde yüklenir.

Adana evden eve taşımacılık olarak ilk hedefimiz eşyalarınızın güvenli ve sorunsuz olarak yeni adresinize ulaştırmaktır. Uygun fiyatlandırmalarımız sayesinde bütçenizi de düşünen ekibimiz sizlerin eşyalarınızı zarar gelmeden yeni adresine ulaştırılmasını sağlamakla kalmayıp aynı zamanda paketlemeleri de açarak yerlerine yerleştirir. Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek adına teknolojinin tüm yeniliklerini nakliyeye dahil eden firmamıza güven duyabilirsiniz.

Bazen çocuğunuz gelişimi ya da eğitimi için bazen de mecburi sebeplerden dolayı taşınmak zorunda kalabilirsiniz. Bulunduğunuz evi, mahalleyi değiştirmek maddi ve manevi olarak sizi zorlamaktadır. Ancak gelişen teknolojilerin yeniliklerinden yararlanan, uygun fiyat sunan ve işini profesyonel yapan evden eve taşıma firmaları sayesinde taşınmanız kolaylaşmaktadır. Adana evden eve taşıma olarak firmamız müşterilerimizin memnuniyetini amaç edindiğini ve alanında başarılı olduğunu kanıtlamıştır. Sizler de bizi tercih etmek istiyorsanız telefon numaralarımızdan ulaşabilmektesiniz.

Uzman personellerimizin yıllara dayanan tecrübeleri ile birlikte gerekli araçlara ve donanımlara sahip olan Adana evden eve taşıma işini profesyonel olarak yapmaktadır. Bizi tercih ettikten sonra firmamız size ücretsiz olarak keşif ekibi göndermektedir. Keşif sırasında eşyalarınızın miktarı ve taşıma sırasında ihtiyaç duyulacak ekipmanlar tespit edilmektedir. Beyaz eşyalarınız için havalı naylon kullanarak ve kırılacak olan eşyalarınızı balonlu naylona sararak taşımaktayız. Ekibimizde var olan elektrik ustalarımız ve mobilya ustalarımız sayesinde de montesi yapılacak olan mobilyalarınızı ve takılacak olan avizelerinizi alanında uzman kişilerin ellerine bırakılmaktadır.

Kaliteli bir şekilde paketlenen eşyalarınızda her paketin üzerine gerekli bilgileri yazarak karışıklığın önüne geçmekteyiz. Eşyalarınızı her türlü olumsuz olaylara karşı tarafımızca sigortalamaktayız. Dolayısıyla bütün sorumluluk firmamıza aittir. Eşyalarınızı yeni evinize getirip ekibimizle birlikte yerleştirmekteyiz. Adana evden eve taşıma olarak mobilyaların montesi de yapılarak belirlemiş olduğunuz süre içerisinde siz değerli müşterimize teslimatımızı yapmaktayız.

Günümüzde insanlar taşınmak istediklerinde akıllarına gelen ilk soru alacakları nakliye hizmetinin kaliteli olup olmamasıdır. Nakliye firmasının kaliteli olmasının yanı sıra aynı zamanda fiyatlandırmalarıyla da yakından ilgilen evden eve nakliyat yapmak isteyen müşteriler için en uygunu Adana evden eve nakliyat fiyatları ile cebi yakmayan firmamızdan alacakları hizmettir. Evden eve nakliye oldukça önem verilmesi gereken hassas bir konudur. Taşınma sorunlarının başında yer alan eşyaların zarar görmesi sorunu gibi bir sorunla asla karşılaşmayacağınızı garanti ederek sizlere güvenli bir nakliye hizmeti sunmaktayız. Adana ilinde nakliye firmaları arasında ilk sırada yer alan firmamız sizlerin memnuniyetini önemser.

Adana evden eve nakliyat fiyatları genel olarak cep yakıcı biçimde düzenlenmektedir. Ayrıca rakip firmalar evden eve nakliye hizmeti verirken sizlerden asansörlü nakliye için de ayrı bir ücretlendirme alacaktır. Firmamız bu konuda da tüm diğer Adana nakliye firmalarının aksine hepsi bir paket içerisinde hem asansörlü nakliye hizmeti hem de paketleme ve montaj hizmetlerini de bir arada vermektedir.

Sizlerin eşyalarına kendi eşyaları gibi bakan ve o şekilde hizmeti veren firmamız en uygun Adana evden eve nakliyat fiyatları ile karşınızdadır. Her zaman daha iyi bir hizmet politikası için elinden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyan çalışanlarımız, profesyonel bir nakliyat hizmetini uygun ücretlendirmeler ile sizlere sunmaktan gurur duyar! Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler!

Günümüzde taşınmak denilince insanlar bir ön yargılı tavır içerisine girmektedirler. Hâlbuki taşınmak yeni bir düzen yeni bir hayat için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. İnsanlar hangi sebepten olursa olsun taşınmak istediklerinde artık ilk olarak nakliye firması aramak yerine en güzel evi aramaları daha doğru olur. Adana evden eve nakliyat firmaları bu konuda size en iyi desteği verecek olan yıllardır bu alanda çalışan firmamız ile destek verir.
Tüm eşyalarınızı özenle ve dikkatli bir şekilde paketleme yaparak taşınacak hale getiren nakliye firmamız ayrıca sizlere asansörlü nakliye hizmeti de sunarak eşyalarınızın daha güvenilir, hızlı bir şekilde taşıma aracına yüklenmesini sağlar. Adana evden eve nakliyat firmaları sektörde çoğalarak hizmet vermeye devam etse de aralarında bu işi tam anlamıyla profesyonel bir şekilde gerçekleştiren firmamızdan evden eve nakliyat için hizmet alabilirsiniz. Sigortalı taşımacılık denilince akla ilk gelen firmalar arasında ilk sırada yer almaktayız.
Adana evden eve nakliyat firmaları sizlere sundukları nakliye hizmeti ile çoğunlukla sizleri hayal kırıklığına uğratsa da firmamız bu konuda gerçekten güvenle sırtınızı yaslayacağınız ve sizlerin her daim hizmetimizden memnun kalmanızı sağlayacak olan bir kaliteyle çalışır. Eşyalarınızı güvenli olarak Adana ilinin istediğiniz ilçesine nakliye gerçekleştiren firmamızın nakliye araçlarında bulunan araç takip sistemi sayesinde eşyalarınızın tam olarak hangi konumda olduğuna istediğiniz zaman bakabilirsiniz.

Firmamızda özel araçlarımız ile evden eve asansörlü taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Eşyalarınızı evinizden alıp yeni evinize taşırken asansör kullanmak kolay bir iş değildir. Adana evden eve asansörlü taşımacılık olarak firmamıza ait olan ustalarımız asansörlü hizmet için gerekli eğitimleri almışlardır. Özellikle de taşınma sırasında eşyalara zarar gelir korkusuna kapılmamanız için tüm eşyalarınız uzman personellerimiz tarafından paketlenmektedir. Her eşyaya uygun olan paketleme sistemi yapımı sayesinde zaten tarafımızdan sigortalanmış olan eşyalarınıza hiçbir zarar gelmemektedir.
Eşyalarınızı taşıyacağınız eviniz çok yüksek katta olabilir. Kaçıncı katta olursa olsun eşyalarınız kırılmadan, çizilmeden asansörlü taşımacılıkla taşımaktayız. Dar merdivenli ve yüksek katlı binalarda ev taşıma sırasında eşyaların kullanılmayacak hale gelmesi ve taşınmanın çile haline gelmesi asansör sayesinde eskide kalmaktadır. Aynı zamanda sizler için maddi ve manevi değere sahip olan eşyalarınızı taşıma sırasında sigortalamaktayız. Bu süreçte sorumluluk tamamen firmamıza aittir. Adana evden eve asansörlü taşımacılık olarak bir telefon kadar uzağınızda, tercih edebileceğiniz, başarısını kanıtlamış firmalardan bir tanesiyiz.
Asansörlü taşımacılık sayesinde zamandan tasarruf edilerek daha kısa sürede düzeninizi kurmanızı sağlamaktadır. Yoğun iş hayatından dolayı zamanın oldukça önemli olduğu günümüzde taşınma sırasında da zamandan tasarruf sağlayabilmek herkes tarafından çok istenen bir durumdur. Binanın içerisi zarar görmesin, eşyalarım sağlam kalsın ve sorunsuz kısa sürede taşınayım derseniz Adana evden eve asansörlü taşımacılık tercihi sayesinde bunların hepsini yapabilmektesiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Şehir içi veya şehirlerarası eşya taşımanız gerektiği zamanlarda Adana evden eve asansörlü nakliyat olarak tüm ekibimizle hizmetinizdeyiz. Keyfi ya da mecburi nedenlerden dolayı evinizi taşımanız gerekebilir. Tayininiz çıkmış, komşularla anlaşamamış veya yeni ev satın almış olabilirsiniz. Her ne sebeple olursa olsun bu süreç insanları biraz korkutmaktadır. Ancak bizim gibi profesyonel ve alanında uzman bir ekibe sahip firma tercih ederek eşyalarınızın taşınmasını dert etmenize gerek kalmamaktadır.
Firmamız telefon numaralarından bizlere ulaşıp, anlaşıp randevu oluşturduğunuz takdirde asansör sistemini kullanarak eşyalarınızı evinizden alıp yeni evinize teslim etmekteyiz. Firmamız prensip olarak eşyalarınızı sigorta yapmaktadır. Adana evden eve asansörlü nakliyat olarak taşıma sırasında asansör kullanımı sayesinde eşyalarınızda taşıma esnasında zorlamadan veya sürtünmeden dolayı oluşabilecek olumsuzlukların önüne geçmekteyiz. Ancak yine de bu tedbirlere ve donanıma rağmen eşyalarınızı sigortalatmaktayız. Belirmiş olduğunuz gün ve saatte hiçbir aksatma olmadan eşyalarınızı teslim etmekteyiz.
Asansör sistemi kullanımı sayesinde eşyalarınızı binaların dar merdiven boşluklarında sağa sola çarpmadan ve binanın duvarlarına sürtünmeden dolayı zarar vermeden eşyalarınızın evden eve asansörlü nakliyatını yapmaktayız. Adana evden eve asansörlü nakliyat olarak ekibimizde çalışanlarımız asansör sistemini kullanmak için gerekli eğitimleri almış olduklarından herhangi bir sorun oluşmamaktadır. Ayrıca taşıma sırasında iş güvenliğini de sağladığımız için iş kazası oluşumunun da önüne geçmiş olmaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Günümüzde taşınmak istediğinizde önceliğiniz her zaman iyi nakliye hizmeti veren firma aramak olmuştur. Öyle ki taşınacağınız yerin nere olacağı konusunun bile önüne geçen nakliye firması arama sıkıntısına Adana eşya taşımacılık firmamız ile son verebilirsiniz. Yıllardır sizlere sunduğumuz başarılı nakliye hizmetlerimiz ile bu sektörde bir numara olmayı başararak gözünüzün arkada kalmayacağı bir hizmet almanızı sağlarız. Aldığımız ücretin son kuruşuna kadar hak edecek hizmet detaylarımızla ve sizlere sunduğumuz ayrıcalıklarla yalnızca bir telefon kadar uzaklığınızda sizlerin nakliye taleplerinizi beklemekteyiz.
Adana eşya taşımacılık denilince akla ilk gelen özelliklerimiz arasında sigortalı taşımacılık ayrıcalığı vardır. Taşımış olduğumuz en küçük eşyanıza bile sigorta yaparak herhangi bir sorunda karşılar ve sizleri asla zor duruma sokmayız. İnsanlar nakliye için seçmiş oldukları firmadan güvenin yanı sıra aynı gün taşıma hizmeti verebilen özellikleri de arar. Firmamız her daim hazır bulundurduğumuz ekibimizle siz değerli müşterilerimizin istediği günde taşınmanızı gerçekleştirir. Sorunsuz ve kolay taşımalıkta bir numara olan ekibimiz sizlerin her daim yanındadır.
Firmamızdan almış olduğunuz Adana eşya taşımacılık hizmetimizde sizlere aynı zamanda asansörlü taşımacılık hizmetini de uygun fiyatlandırmalar ile sunmaktayız. Birçok firmanın ayrı ücretlendirme yaparak faturayı kabartmış olmasının aksine fiyat dahilinde vermiş olduğumuz asansörlü nakliye hizmeti ile eşyalarınız normal taşıma sürecinden çok daha hızlı ve güvenilir bir şekilde hem taşınır hem de yeni adresine ulaştırılır.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.