TUFAN TAŞIMACILIK

Nakliyat ailesi olarak, Adana nakliye firmaları arasından uzun yıllara dayanmakta olan geçmişinden edindiği bütün tecrübe ve birikimlerimizi, günümüzde yüksek oranda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla şehir içi ya da şehir dışı hizmetlerin her birini başarı ile sonuçlandırmaktayız. Adana evden eve nakliyat konusunda sağlamış olduğumuz başarımızın en birinci kaynağı, devamlı bir şekilde bağlı olduğumuz işe özen gösterme, titizlik ilkesi ve son olarak da müşterilerimize duyduğumuz saygıdır. Kurumsal ilkeler bazında ticari yaşamını sürdüren firmamız, yüksek teknik donanım araç ve ekipmanları ile beraber kalifiye, bilgi ve becerisi fazla, sorumluluk sahibi ekip arkadaşları ile yoluna devam etmektedir.

Firmamız aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı ve de güvenli oluşu sayesinde her çalışmasında gösterdiği özen ve disiplin sonucu bu alanda öncü olan şirketlerden birisidir. Adana evden eve taşımacılık hizmetinde sizlerin evine gelerek eşyaların durumuna göre yani çok olup olmayışına göre bir araç belirlenmektedir. Ondan sonra ise, müşterilerin talep ve ihtiyaçları da ön plana alınarak, nakliyat işlemleri istenilen tarihlerde bitirilmektedir.

Aynı zamanda da yüksek olan katlara da Adana evden eve asansörlü taşımacılık sayesinde son derece pratik bir şekilde ulaşılmaktadır. Asansörlü taşımacılık sistemi, nakliyat sektörü adına son zamanlarda oldukça fazla kullanılan bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Eğer sizler de tüm bu avantajlardan yararlanmak isterseniz, firmamız ile iletişime geçebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.