TUFAN TAŞIMACILIK

Geldi bahar ayları, taşınma derdi tasası. Hemen hemen her insanın taşınırken strese girip evden eve taşınmayı kendileri büyük bir dert haline getirdiklerini görüp sizlerde taşınırken doğal olarak büyük bir stresle girerek kendinize sürekli şu soruları yöneltirsiniz: Acaba eşyalarımın başına herhangi bir zarar gelecek mi? Nasıl bir araçta nasıl taşınacak? Taşındığım kata kadar nasıl taşınacak? Taşındıktan sonra nasıl yerleştirilecek? Taşınırken bu konu hakkında bir sözleşme imzalayıp haklarımı koruyabilecek miyim? Türden sorularla kafanızı yer bitirirsiniz. Ama artık bu strese son! Adana evden eve taşımacılık sizlerin her bir sorusuna tek tek açıklayıcı ve ikna olabileceğiniz kanıtlıkta cevaplar vererek bu sorunu da ortadan kaldırıyor.

Bu konu hakkında cevaplarımızı dinlemek isterseniz hemen sırayla başlayayım: eşyalarınızı teslim aldıktan sonra büyüklüklerine uygun kutularla paketleriz ve üzerine eşyayla ilgili bilgi yazarız. Araç filolarımız eşyalarınızın büyüklüğüne göre seçilerek gayet geniş kasalı olurlar. İstediğiniz adrese istediğiniz kata vinçli asansörlü taşımacılığımız sayesinde balkandan veya camdan ulaştırırız. Ulaştırdığımız eşyalarınızı veya mobilyalarınızı istediğiniz yere yerleştirir ve işimize öyle son veririz. Adana evden eve nakliyat ile en önemli hizmetimiz bütün müşterilerimizler sözleşme imzalamamızdır. Sözleşme sistemimiz sayesinde en ufak bir sorunda tazminat isteme hakkını sizlere verir ve kendi haklarımızı koruruz.

Birçok kişi gibi sizde bu ayrıntıları yeni öğrenip bizleri ulaşabilirsiniz. Adana evden eve firmamızı aradığınız andan itibaren sizinle telefon görüşmesi yapan personelimiz donanımlı bilgileri ile sizlerin aklınıza hiçbir şey takılmasına mahal vermez. Uygun fiyatlandırma sayesinde de sektörde lider olan firmamız Adana’dan herhangi bir şehre veya Adana içinde taşınma işlemleriniz için tek adres olduğunu yıllardır kanıtlamış sizlerin huzuruna sunmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

MÜŞTERİ YORUMLARI
YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.