TUFAN TAŞIMACILIK

Neden Adana evden eve nakliyat firmamızı seçmelisiniz? Hemen cevaplayım: internet ortamında hiçbir  şikâyeti olmayan ve nakliye platformlarında memnun kalmış müşterilerimiz ile tavsiye edilen tek firma olmamız bizi tercih etmenizde etkili olacaktır. Taşınma esnasında sorunları kendi sorunumuz gibi çözüm üretebilen sorunsuz bir taşıma hizmeti vereceğine dâhil sözleşmeye imza atan herhangi bir hasar durumunda sizlere hasarı karşılayıp sonra ödemeyi yapılmasını isteyen hiçbir şekilde ön ödeme almayan bir evden eve nakliye şirketi olmayı başarmış durumdayız.

Nakliye adına gerek ambalaj malzemesi olsun gerekse taşıma personeli olsun sizlere her zaman kaliteli ve güvenilir hizmet veren seviyeli ve seçkin personelimiz ile var olmayı başardık. Her firmanın başaramadığı güven konusunu aşıp müşterilerimize güven adına her şeyi sunmuş olan firmamızın önceliği sizin memnuniyetiniz olmuştur. Adana evden eve nakliyat ailesi olarak hizmet veren firmamız için, sizin adınıza önemli, değerli, kıymetli ne varsa bizim için pırlanta değerinde olmuştur. İşimizi önemle ve uzmanca yapıyoruz ve yaptığımız her nakliyenin bilincinde olup sorumluklarımızı sonuna kadar yerine getiriyoruz. Gelelim evden eve nakliyat standartlarımıza: ücretsiz ekspertiz raporu, modüler sistem ekibi, uzman paketleme ekibi, taşıma ekibi ve montaj ekibi ile hassas eşyaların özel araçlarla taşınması firmamızın ilkesi halinde olarak standartların arasında yer almaktadır.

Bu nedenle hizmetlerini gerçekleştirirken kalite, güvenlik, çevre ve sağlık şartlarına uygun olarak çalışmayı ve ilgili yasal mevzuata uymayı şirket prensibi olarak kabul eden Adana evden eve nakliyat güler yüzlü eğitimli dalında uzman personelleri ile bir telefon kadar yakınınızda olup aklınıza takılan ne varsa cevaplamaya hazırız. Adana’ da evden eve nakliyatta tek adres olduğumuzu sizde göreceksiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürü borç olarak biliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

MÜŞTERİ YORUMLARI
YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.