TUFAN TAŞIMACILIK

Profesyonel bir nakliye hizmetini ilden ile almak istediğinizde aradığınız her hizmeti yalnızca Adana ilden ile nakliye firmamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Adana ilinde ve neredeyse tüm illerde hizmetimizi sigortalı ve garantili bir şekilde yaparak rakip firmalardan farkımızı net bir şekilde ortaya koyarız. Her daim yaptığınız her işin arkasında durarak ekip olduğumuzun bilincinde hareket eder ve sorunsuz, kazasız, nakliye gerçekleştiririz. Firmamızda nakliye başlığı altında, eşyalarınızı sökme, takma, monte etme, uygun ve güvenilir ambalajlar kullanarak paketleme, nakliyeye hazır hale getirme başta olmak üzere tüm sorumluluğu bizzat üstlenerek her daim iletişime geçebilmeniz için bir telefon kadar yakınınızda dururuz. Kurumsal nakliye firması olarak ilden ile nakliye ihtiyaçlarınızda bize ulaşabilirsiniz.

Nakliye alanında kullandığımız her ekipman ve araçlar bizzat kendi bünyemize ait olduğu için hiçbir sıkıntı yaşamadan nakliye hizmeti alabilirsiniz. Adana ilden ile nakliye taşımacılığın her alanında hizmet verir. Ofis, depo, mağaza, ev ve dükkan nakliyesinde garantili taşıma vaat ederek sizleri asla yarı yolda bırakmayız. Ayrıca sizlerin seçimine bağlı olarak firmamızda Uluslararası Sigorta firmaları üzerinden eşyalarınıza nakliye sigortası yapmaktadır. Eşyalarınızın çeşidine ve dayanıklılığına uygun paketleme yöntemi kullanarak taşınmaya hazır hale getirilir. Eşyalarınıza uygun geniş nakliye araçlarımıza özenle yerleştirerek güvenli taşımaya hazır hale getirilir. Yeni adresinize sorunsuz ve oyalanmadan ulaştırdığımız eşyalarınızın montajını ve yerleştirmesini de tamamladıktan sonra kaliteli bir hizmeti size garanti ederiz.

Mdf kaplı çelik kasalı özel nakliye araçlarını yalnızca Adana ilden ile nakliye firmamız tarafından ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat garantili hizmetlerimizden faydalanmak ve aklınıza takılan her türlü soruyu sormak üzere sizleri internet sitemize davet ediyorum. Kendi aracımız ve personelimiz ile zamanında nakliye hizmetlerini en iyi firmamızdan alabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.