TUFAN TAŞIMACILIK

Adana ili içerisinde herhangi bir yere taşınmak ve ya Adana ilinden başka bir şehre taşınmak isterseniz Adana evden eve nakliyat şirketimiz taşınma konusunda her ayrıntıyı düşünerek sizlerin memnuniyetini hedefleri haline getirmiştir. Bize ulaştığınız andan itibaren güvenilir bir hizmet sunmayı ilkemiz edindik. Evinizi ya da ofisinizde sıkılıp bizleri aradığınızda en yakın şirketimiz size ulaşarak ayrıntılar için sizinle görüşmeye başlar. Makul fiyatlandırma sistemimiz sayesinde bütçenize uygun bir fiyatlandırma yaparız.

Sizlere var olan standartların üzerinde hizmet veren Adana evden eve nakliyat firmamız şehir içi ve şehirlerarası nakliyat için bir numaradır. Nakliyat işleminde en önemli husus karşılıklı olan güvendir. Bizler siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için yaptığımız tüm nakliyat işlemlerinde son derece titiz ve dikkatli ve disiplinli davranıyoruz. Ve nakliyat şu şekilde devam ediyor; işinde uzman personellerimiz
bulunduğunuz adrese geliyor ve eşyalarınızı inceliyorlar. Eşyalarınız incelendikten sonra eşyalarınızın boyutunu uygun bir araç seçiliyor. Geniş araçlarımız arasından seçilen aracımız sizlerin belirlediği tarihte ve saatte kapınızın önüne kadar geliyoruz.

Müşterilerimizin en hassas olduğu noktalardan birisi de eşyaların taşınırken karşılaşabileceği hasarlar ve kazalardır. Adana evden eve nakliyat olarak bizler mobilyalarınızın veya herhangi eşyalarınızın görebileceği hasarı engellemek için eşyalarını taşımadan önce büyük bir özenle paketliyoruz. Eşyalarınız paketlenme işleminin ardından aracımızın içerisine kadar taşınıyor. Paketlediğimiz eşyalarınızı hacimlerine uygun olarak belirlediğimiz aracımıza yerleştiriyoruz. Gerekli ekipmanlar yardımıyla aracımıza yerleştirilen eşyalarınız yeni adreslerine doğru yola çıkıyor. Yeni adreslerine kadar taşıdığımız eşyaları bırakıp tabii ki de gitmiyoruz. Onları birde özenle içeri kadar taşıyıp paketlerini özenle açıp istediğiniz odaya kadar yerleştiriyoruz. Sizlere sunduğumuz bu kaliteli hizmetten yararlanmak için tek yapmanız gereken iletişim kısmında bulunan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmanızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

MÜŞTERİ YORUMLARI
YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.