TUFAN TAŞIMACILIK

Bu devirde sizlere güven veren bir nakliyat firmasına ihtiyacınız varsa  Adana ilden ile nakliyat firmamız sayesinde doğru yerdesiniz. Piyasada sözünün arkasında olmayan nakliyat firmaların tam aksine verdiği her sözü harfi harfine yerine getiren firma olarak asla yalanla, dolanla ya da sahtekârlık ile işimiz olmaz. Maddi olarak değeri olmayan fakat manevi olarak değeri sizler için büyük olan eşyalarınızı adresinizden alarak istediğiniz ile güvenli bir şekilde nakliyat işlemi gerçekleştiririz. Ayrıca eşyalarınızın her biri için sizlerle sözleşme imzalayarak en ufak bir zayiatta bire bir karşılayarak sizleri yarı yolda bırakmaz ve sözümüzün arkasında dururuz. Eğer eşyalarınızı paketleme aşamasında da bizden yardım almak isterseniz firmamızı aradığınızda bu ayrıntıyı da paylaşmanız gerekecektir.

Firmamız ilden ile nakliyatı Adana ilinden en iyi yapan firma olma özelliği taşımaktadır. Büyük teşkilatımız ve sayısız çalışanlarımız sayesinde  Adana ilden ile nakliyat konusunda asla sıkıntı çekmezsiniz. 7/24 ulaşabileceğiniz iletişim numaralarımız sayesinde istediğiniz tarihe ve saate randevu alabilirsiniz. Bu sayede rakip firmalarda meydana gelen randevu sorunlarına geniş ekip ve ekipmanlarımız ile son vererek siz firmaya değil de firmamız size uymak zorundadır. Müşteri memnuniyetini bu denli önemseyen tek firma olarak meyvelerimizi toplamaya ve en iyi nakliyat firması olma yolunda ilerlemeye devam ediyoruz. Güven sağlayarak ve güveninizi boşa çıkarmayarak en ufak sorunda bile yakında ilgilenen tek firma olarak her daim yanınızdayız.

Sözün eri ve nakliyat konusunda en iyi firma arayışına girdiyseniz Adana ilinde ve neredeyse tüm illerde hizmet veren  Adana ilden ile nakliyat hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Hangi sebepten olursa olsun yaşadığınız ili değiştirmek istediğinizde firmamızın resmi online internet sitesine ulaşmanız yeterli olacaktır. Sizlere gereken bilgiyi ve alakayı göstererek nakliyat konusunda her daim arkanızda oluruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.