TUFAN TAŞIMACILIK

 Sürekli gelişen ve ilerleyen nakliyat sektörü içerisinde söz sahibi olan Adana evden eve nakliyat firmamız, çalışmalarında daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Nakliyat çalışmalarında öncelikle yapılan ön hazırlık çalışmaları genel olarak yapılan nakliyat sürecinin hızlı ve sorunsuz olmasını sağlıyor. Taşıma yapılacak alandaki eşya yoğunluğu, hangi kattan taşıma yapılması gerekliliği, eşyaların özelliklerine göre kullanılacak ambalaj malzemesinin özelliği tek tek belirlenmektedir. Bu şekilde araç, eleman ve ambalaj malzemeleri özenle seçilir.

Mobilyalarınız özenli bir şekilde sökülerek tek tek paketlenir. Bu şekilde çok daha kolay taşınması sağlanabiliyor. Özellikle eşyalarınızın doğru bir şekilde ambalajlanması ile de taşıma ve yerleştirme çalışmalarında herhangi bir zarar görmesi tamamen engellenebiliyor. Eşyalarınız sorunsuz bir şekilde yeni adreslerine ulaştırılmaktadır. Yeni adresine ulaşan eşyalarınız siz kahvenizi içene kadar monte edilerek ve istediğiniz yere yerleştirilmesi sağlanıyor. Bu alanda Adana evden eve hizmetlerimiz ile taşınma süreci can sıkıcı formundan kurtularak çok daha profesyonel düzeyde, kısa süren ve yormayan bir işleme dönüşmektedir.

Özellikle yüksek binalar için kullanılan asansörlü araçlarımız ile eşyalarınızın çok daha sorunsuz bir şekilde araçlara yüklenmesi söz konusu olacaktır. Bu alanda Adana evden eve firmamız yüksek katlarda olan evleriniz, işyerlerinizin taşınmasında asansörlü araç kullanımı seçeneği sunmaktadır. Eşyalarınızın bu asansörlere yerleştirilmekte ve pratik bir şekilde araçlara indirilmektedir. Aynı şekilde eğer taşınacak yeni adres yüksek katlarda ise yine asansörlü araçlardan yardım alınarak çalışmalar yapılmaktadır. Dar ve biçimsiz merdivenlerden ve yüksek katlardan eşya indirirken yaşanabilecek olumsuzluklar göz önüne alındığında bu araçların kullanılması ile eşyalarınız bir nevi sigortalanmış olmaktadır. Çalışmalarımız sırasında alınan güvenlik önlemleri ile eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde yeni adreslerine ulaştırılmalarını sağlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.