HASARSIZ NAKLİYE

20160130_095728Kaliteli, sorunsuz ve hasarsız nakliyat hizmeti sunmakta kendine güvenen Çukurova evden eve nakliyat işinde deneyimli olduğundan, karşısına çıkabilecek her türlü nakliyat konusu ve sorunlarında profesyonel çözümler üretmekte de birinci. Nakliye talebinizi ilettikten sonra, evinize ekspertiz elemanlarını göndererek, kullanılacak paketleme malzemelerini, hangi aracın daha uygun olduğunu ve ücretlendirme hakkında gerekli tüm bilgileri verir. Ekspertiz hizmeti ücretsizdir.

Ayrıca Çukurova evden eve nakliye bilmeniz gereken en önemli konularda, işini iyi bilen uzman kadrodan oluşması, hasarsız nakliye garantisi, eşyanın değerine göre sigorta uygulaması, uzmanından monte ve de-monte işlemi yapılması ve yaşanan memnuniyetsizlik sonucunda paranızın iade garantisidir. Uzman ekipler ile eşyalarınıza en ufak bir zarar gelmeden büyük bir dikkat ve titizlikle paketleme yapılır. Bu işte yıllardır çalışan ekip, artık nakliye esnasında nerelerden ve nasıl sorunlar çıkabileceğini çok iyi bildiği için her ihtimali göz önünde bulundurarak, taşıma işlemlerinizden ve paketlemeye başlamadan önce ortaya çıkabilecek kazalara karşı eşyalarınızı sigorta kapsamına alıp öyle paketleme işlemine başlıyor.20160227_073459

Bu sektörde kendine ve ekibine %100 güvenen Çukurova evden eve taşımacılık zamanlama ve eşya güvenliğine özen gösterir. Taşımacılıkta dikkat, sabır, güç kontrolü, vaktinde yerinde olmak en çok özen gösterdikleri unsurdur. Aklınıza takılan soru ve sorunlar için haftanın 7 günü 24 saat hizmete açık olan firmayı arayabilirsiniz. Gereken bilgiler verilip, istediğiniz an nakliye hizmeti için ziyaretinize gelirler. Ofis ve büro taşıma hizmeti de sunulur. Eşyalarınızı güvenli bir şekilde yerine taşıdıktan sonra, işlerini hakkıyla yerine getirmenin verdiği huzurlu ve güler yüzle yanınızdan ayrılırlar.  Günü siz çok memnun bitirirsiniz, onlarda sizin memnuniyetinizden mutlu olarak bitirirler. Bilmediğiniz nakliye firmaları ile yola çıkmayın, hem eşyalarınızı sağlam alamazsınız, hem de yoğun stres ve sorunlu bir gün geçirirsiniz.