TUFAN TAŞIMACILIK

Taşımacılık sektörü her daim aktif olarak hizmet veren bir sektördür. Yaz ya da kış olması iş yoğunluğunu asla değiştirmez. Her zaman müşterilerin ihtiyaç duyacağı bir sektör olduğu için sürekli yeniliklere açıktır. Özellikle eşyalarınız fazla ya da güvenli bir şekilde taşıtmak istiyorsanız Adana evden eve nakliyat firması olarak bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Müşteri temsilcimizin sizinle yapacağı görüşme sırasında size aktaracağı bilgiler karar vermeniz açısından ikna edicidir. Hizmetlerimiz arasında en çok çalışan çiftler ya da zamanı olmayan kişilerin tercih ettiği tüm ev paketlemedir. Bu durumu firmamızı belirttiğiniz zaman gelen kişiler iğneden ipliğe tüm eşyalarınızı muntazam bir şekilde paketleme yaparak size iş bırakmazlar. Taşımacılıkta en çok talep edilen bu hizmet ile taşındığınızın farkına bile varmazsınız.

Günler öncesinden yaşayacağınız eşya toplama derdi firmamız ile son bulacaktır. Paketlemede gösterilen hassasiyet araç yüklemesinde de aynıdır. Yerleştirme yaparken eşyalar arasında kesinlikle bir boşluk kalmaması kırılma ihtimalini ortadan kaldıracaktır. Adana evden eve nakliyat hizmeti verirken paketleme ve araç yüklemesi ayrıntıları en çok önem verilen konular arasındadır. Aynı zamanda eşyalarınızın evinizden demontaj edilip varacağı yerde de montaj edilmesi hizmetlerimiz arasındadır. Bu montaj işini yapan ekipler ayrıca bu işin eğitimini almış uzman kişilerdir. Taşıma işini yapan kişilerin taşırken göstermiş olduğu dikkat ve özen firma olarak ilerlememiz ve tercih edilmemiz açısından önemlidir.

Evden eve akliyat hizmeti olarak hizmet verdiğimiz andan itibaren yerimizde saymak değil sürekli büyüyüp gelişmeyi amaçlarız. Bu nedenle de her zaman yeniliğe açık son teknoloji ile hizmet vermek isteriz. Adana evden eve nakliyat olarak firmamızın verdiği tüm hizmetler hakkında detaylı bilgileri resmi internet sitemizden bakabilirsiniz. Her zaman tercih edilip tavsiye edilen nakliyat firması olarak hizmetinizdeyiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.