TUFAN TAŞIMACILIK

Günümüzde teknolojinin sürekli kendini yenilemesiyle beraber taşımacılık sektöründe de bir hayli etkisi olmuştur. Teknolojinin taşımayla ne ilgisi var dediğinizi duyar gibiyim. Hemen anlatayım. Önceleri taşımacılık hizmeti eşya alıcıdan teslim alınır ve o dar yüksek merdivenli katlardan tek tek indirerek araçlara yüklenirdi. Adana asansörlü taşımacılık bu derdi tamamıyla ortadan kaldırıp asansörlü taşımacılığı hayatımıza soktu. Taşınmasını istediğiniz eşyalarını, mobilyalarınızı eşya çeşidine göre özenle ve itinayla paketleyip geniş araç filolarımız sayesinde istenilen yere ulaştıran Adana asansörlü taşımacılık sistemimiz, daha sonra yine büyük bir titizlikle eşyalarınızı indirir. Eşyalarınızı bir vince bağlı olan asansörlü sisteme sıkı sıkı bağlayarak istediğiniz kata ulaştıran personellerimiz, işini büyük bir özenle yaparlar. Ayrıca bir balkon ya da bir camınızın açık olması yeterlidir.

Açık olan cam ya da balkondan içeri eşyanızı yerleştiren Adana asansörlü taşımacılık bu noktadan sonra sizi bırakıp gitmezler. Rakip firmalarına göre yine özverili davranıp büyük bir emekle getirdikleri mobilyaları veya eşyalarınızı sizin isteğiniz doğrultusunda istenilen odaya yerleştirir ve işlerini öyle tamamlamış sayarlar. Bu şekilde güvenli, kaliteli ve özverili çalışan firmalın başında gelen taşımacılık sistemimizle sizlerde mutlu ayrılacaksınız. Güler yüzlü, temiz kıyafetli ve saygılı personellerimizle iletişiminiz daha kolay olarak istenilen şekilde taşımacılık yapan firmamız sayesinde taşınma artık sizler için bir dert olmaktan çıkacaktır.

Makul ücretlendirmesi ve başka hiçbir firmada kolay göremeyeceğiniz asansörlü taşımacılık ile Adana asansörlü taşımacılık sektörün lideridir. Diğer firmalara göre başka bir farkımız ile sözleşme yapmamız. Sözleşme ile hem sizlerin hem de bizim haklarımız güvence altına alınarak işe başlarız. Sizlerde taşınmayı düşünüyor ve bu konuyu büyük bir dert haline getiriyorsanız güvenle bizi ulaşın sorunlarınız ortadan kalksın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.