TUFAN TAŞIMACILIK

Adana Evden Eve Taşımacılık

Memurlarda belirli senelerde çıkan tayinler, ev sahipleri ile yaşanan sorunlar karşısında başka evlere taşınmak zorunda kalınması, okul kazanan öğrencilerin yeni ev açmaları, satın alınan evlere eşyaların taşınması ve daha birçok farklı nedenden dolayı nakliyat firmalarına ihtiyaç duyarız. Yıllardır sektörde hizmet veren Adana evden eve nakliyat rakiplerinden farklı olmak ve müşterilerine çok daha faydalı olabilecek hizmetler sunabilmek adına kendilerini geliştirmektedirler.  Firma bünyesinde bulunan ekip güler yüzlü, disiplinli, hoş görülü kişiler olup, yapmış oldukları iş üzerine sahip oldukları bilgi ve tecrübelerle de müşterilerini memnun eden hizmetlere imza atmaktadırlar.

Firmaya gelen telefonlar sonrasında verilen adreslere zaman kaybetmeden ulaşmakta olan ekip, gerekli analizleri zaman kaybetmeden yapmaktadır. Sonrasında çalışmalar sırasında gerekli olacak olan tüm malzemeleri hazırlamakta ve işe başlamaktadır. Kullanılan malzemeler ve çalışan kişi sayısı aynı zamanda nakliyatın fiyatını da belirlemekte olup, bu sayede eşya sahipleri almış oldukları hizmetlere fazla ödemeler yapmamakta, tam aksi gerektiği kadar paralar ödemektedirler. Özellikle de aynı araç içerisinde iki ev eşyasının birlikte taşınması her iki taraf içinde avantajlı olup bu sayede nakliyat ücreti ikiye bölünmektedir. Bu özel hizmetlerden faydalanma adına Adana evden eve taşımacılık web sayfasından verilecek olan hizmetlerin tarihleri ve istikametleri öğrenilerek yapılacak karşılıklı taşınmalarda fiyatların normalinden çok daha uyguna gelmesini sağlamaktadır.

İşlerin kolaylaşmasında büyük öneme sahip olan asansör sistemi kullanılmaya başlanıldığından bu güne işler çok daha kolay ilerlemekte ve zamandan büyük tasarruf sağlanmaktadır. Bu özel sistem sayesinde ekipte çok daha az yorulmakta ve enerjilerinin büyük kısmını eşyaların toparlanmasında ve yeni yerlerinde yeniden açılmasında kullanmaktadırlar. Sizlere yakışan bu özel hizmet için Adana evden eve asansörlü taşımacılık yapmakta olan firma ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Adana evden eve taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık

Adana şehir içi taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık konusunda uzman firmamız özellikle adana içi taşımacılıkta özel fiyatlar uygulayarak siz değerli müşterilerimize en iyi fiyat performansı sunmaktayız. Memnun müşterilerimiz için referanslar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Adana evden eve Şehirler arası indirimli taşımacılık

Şehir dışı indirimli taşımacılık yapmak için firmamız şehirdışında bir çok ambar ve nakliyat firmasıyla anlaşma yapmıştır. Bu nedenle şehir dışı evden eve taşımacılıkta dönüşte aracımız dolu geleceği için fiyatlarımız diğer firmalarda daha düşük olmaktadır.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

MÜŞTERİ YORUMLARI
YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.