TUFAN TAŞIMACILIK

adana evden eve nakliyat

ADANA ŞEHİR İÇİ TAŞIMACILIK

       Şehir içi taşımacılıkta bir numara olan Adana şehir içi taşımacılık Adana ilin her toprağına sorunsuz ve hızlı bir nakliye hizmet vermektedir. Taşıma politikalarımız içerisinde yer alan sigortalı ve asansörlü taşımacılık ile önceliğimiz haklarınızı, eşyalarınızı güvence altına alınmaktır. Rakip firmaların çok daha ötesinde bir hizmet almanızı sağlayacak olan ekibimiz sizlerin her daim yanında olarak müşteri memnuniyetine oldukça büyük bir önem vermekte ve bu konuda ki hassasiyetini sizlere göstermektedir. Geniş araç filomuz ve taşıma ekipmanız teknolojinin tüm ayrıcalıklarından yararlanarak sizlere ayrıcalıklı bir hizmet sunar.

Adana şehir içi taşımacılık 

günümüzde kaliteli ve en uygun fiyatlandırma ile alabileceğiniz hizmet içeriği sunmaktadır. Eşyalarınızın başına herhangi bir sorun gelmeden olabildiğince dikkatli taşıma aşamalarını sizlere sunan ekibimiz, bizi aradığınızda gereken tüm detayları vermektedir. Bizi aradığınızda ücretsiz olarak verdiğimiz ekspertiz hizmeti sayesinde taşıma gününün sorunsuz bir şekilde geçmesi için gereken alt yapıyı sizlere sağlarız. Eşyalarınızı güvenilir paketleme gereçleri ile taşımaya hazır hale getirdikten sonra uygun aracımıza yükleyerek yeni adresinize taşımak üzere yola çıkarız.

adana evden eve nakliyat

adana evden eve nakliyat

Memnun olma garantisi veren Adana şehir içi taşımacılık ekibimize ulaşmak ve başarılı işlerimizi incelemek üzere resmi web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sizlerin ödemiş olduğu son kuruşa kadar hak ederek aynı zamanda bizlerden her aşamada memnun kalmanızı sağlayacak bir hizmeti almak için hemen telefon numaralarımızdan bizi arayın!

 

Adana şehir içi taşımacılık 
Adana şehir içi nakliye 
Adana şehir içi ev taşıma 

Bazen çocuğunuz gelişimi ya da eğitimi için bazen de mecburi sebeplerden dolayı taşınmak zorunda kalabilirsiniz. Bulunduğunuz evi, mahalleyi değiştirmek maddi ve manevi olarak sizi zorlamaktadır. Ancak gelişen teknolojilerin yeniliklerinden yararlanan, uygun fiyat sunan ve işini profesyonel yapan evden eve taşıma firmaları sayesinde taşınmanız kolaylaşmaktadır. Adana evden eve taşıma olarak firmamız müşterilerimizin memnuniyetini amaç edindiğini ve alanında başarılı olduğunu kanıtlamıştır. Sizler de bizi tercih etmek istiyorsanız telefon numaralarımızdan ulaşabilmektesiniz.

Uzman personellerimizin yıllara dayanan tecrübeleri ile birlikte gerekli araçlara ve donanımlara sahip olan Adana evden eve taşıma işini profesyonel olarak yapmaktadır. Bizi tercih ettikten sonra firmamız size ücretsiz olarak keşif ekibi göndermektedir. Keşif sırasında eşyalarınızın miktarı ve taşıma sırasında ihtiyaç duyulacak ekipmanlar tespit edilmektedir. Beyaz eşyalarınız için havalı naylon kullanarak ve kırılacak olan eşyalarınızı balonlu naylona sararak taşımaktayız. Ekibimizde var olan elektrik ustalarımız ve mobilya ustalarımız sayesinde de montesi yapılacak olan mobilyalarınızı ve takılacak olan avizelerinizi alanında uzman kişilerin ellerine bırakılmaktadır.

Kaliteli bir şekilde paketlenen eşyalarınızda her paketin üzerine gerekli bilgileri yazarak karışıklığın önüne geçmekteyiz. Eşyalarınızı her türlü olumsuz olaylara karşı tarafımızca sigortalamaktayız. Dolayısıyla bütün sorumluluk firmamıza aittir. Eşyalarınızı yeni evinize getirip ekibimizle birlikte yerleştirmekteyiz. Adana evden eve taşıma olarak mobilyaların montesi de yapılarak belirlemiş olduğunuz süre içerisinde siz değerli müşterimize teslimatımızı yapmaktayız.

Günümüzde taşınmak istediğinizde önceliğiniz her zaman iyi nakliye hizmeti veren firma aramak olmuştur. Öyle ki taşınacağınız yerin nere olacağı konusunun bile önüne geçen nakliye firması arama sıkıntısına Adana eşya taşımacılık firmamız ile son verebilirsiniz. Yıllardır sizlere sunduğumuz başarılı nakliye hizmetlerimiz ile bu sektörde bir numara olmayı başararak gözünüzün arkada kalmayacağı bir hizmet almanızı sağlarız. Aldığımız ücretin son kuruşuna kadar hak edecek hizmet detaylarımızla ve sizlere sunduğumuz ayrıcalıklarla yalnızca bir telefon kadar uzaklığınızda sizlerin nakliye taleplerinizi beklemekteyiz.
Adana eşya taşımacılık denilince akla ilk gelen özelliklerimiz arasında sigortalı taşımacılık ayrıcalığı vardır. Taşımış olduğumuz en küçük eşyanıza bile sigorta yaparak herhangi bir sorunda karşılar ve sizleri asla zor duruma sokmayız. İnsanlar nakliye için seçmiş oldukları firmadan güvenin yanı sıra aynı gün taşıma hizmeti verebilen özellikleri de arar. Firmamız her daim hazır bulundurduğumuz ekibimizle siz değerli müşterilerimizin istediği günde taşınmanızı gerçekleştirir. Sorunsuz ve kolay taşımalıkta bir numara olan ekibimiz sizlerin her daim yanındadır.
Firmamızdan almış olduğunuz Adana eşya taşımacılık hizmetimizde sizlere aynı zamanda asansörlü taşımacılık hizmetini de uygun fiyatlandırmalar ile sunmaktayız. Birçok firmanın ayrı ücretlendirme yaparak faturayı kabartmış olmasının aksine fiyat dahilinde vermiş olduğumuz asansörlü nakliye hizmeti ile eşyalarınız normal taşıma sürecinden çok daha hızlı ve güvenilir bir şekilde hem taşınır hem de yeni adresine ulaştırılır.

Kaliteli ve güvenilir taşımacılığın adres noktası olan Adana evden eve taşımacılık hizmeti sayesinde artık kolay bir şekilde taşımacılık işlerini yaptırabilirsiniz. Firmamız alanında uzman ve profesyonel ekiplerle hizmet vermektedir. Taşıma konusunda sınırsız hizmet sunduğunuzdan dolayı firmamız en kaliteli ve öncü firmalar arasında yer almaktadır. Taşımacılıkta öne çıkan firmamız sayesinde artık kolay bir şekilde ve İstediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek taşıma işlemlerini başlatabilirsiniz. Hizmette sınır tanımadığımız için özel ekiplerimizi bulunduğunuz adrese yönlendiriyor ve detaylı çalışmaların başlatılmasını sağlıyoruz. Yapılan çalışmalar sonucunda sizleri taşımacılık konusunda gerekli bilgileri veren ekiplerimiz daha fazla hizmet için sizleri firmamıza yönlendirmektedirler.
Firmamız fiyat konusunda sizlere elimden gelen her türlü kolaylığı yapmaya çalıştığı için en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Fiyat konusunda sizlerle anlaştıktan sonra bu fiyattan vazgeçmemek için sözleşme imzalıyoruz. İmzalamış olduğumuz Bu sözleşmeye sadık kalarak taşıma işleri bitene kadar fiyat konusunda herhangi bir arttır yapmamaktayız. Sunduğumuz taşımacılık hizmetleri arasında kaliteli ve güvenilir hizmet, sorunsuz ve sınırsız hizmet, günün 24 saati taşımacılık hizmeti ve daha birçok hizmet yer almaktadır. Adana evden eve taşımacılık olarak siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için elimizden gelen her türlü hizmeti dört dörtlük bir şekilde sunmaktayız.
Adana evden eve taşımacılık olarak taşımacılığı en üst seviyeye çıkartıyoruz. Özel araçlarımız sayesinde eşyalarınızı güvenme taşıyoruz. Ayrıca özel şoförleri miyiz taşımacılık konusunda her türlü bilgiye sahip oldukları için sizlere en kısa sürede hizmet vermeye çalışmaktadırlar. Diğer firmalara oranla eşyalarınızı istediğiniz adrese en kısa sürede ulaştığımız için firmamız alanında en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Bu nedenle kaliteden asla ödün vermeyerek sizlere elimizden gelen her tülrü hizmetin daha fazlasını sunmaya çalışarak taşımacılık işlerini profesyonel bir şekilde yapıyoruz.

Evden eve taşıma yapılırken en önemli sorun, taşınan eşyaların yeni adrese herhangi bir zarar görmeden seri bir şekilde nakledilmesidir. Özellikle ev eşyası taşımacılığında mümkün olduğu kadar titiz bir çalışma yapmak gereklidir. Teknolojinin gelişmesine paralel olarak nakliye sektöründe de yeni yöntemlerle modern ve hızlı araçlarla taşıma yapılmaktadır. Evden eve taşımacılık Adana ilimizde de önemli gelişmeler göstermiştir. Firmamız tarafından yapılan nakliye işlemlerinde her eve uygun olarak taşıma planlaması yapılmaktadır. Taşıma yapılacak evin konumu uygun olması durumunda en hızlı ve rahat taşıma yöntemi olan asansörlü taşıma dahil en yeni teknikler kullanılmaktadır.
Taşıma esnasında sökülmesi gereken eşyalarınız demonte edilerek, en uygun ambalaj malzemesi ile korumaya alınır. Daha sonra ambalajlanmış malzemeler, en uygun şekilde yükleme yapılarak sarsıntılara karşı önlem alınarak zara görmesi engellenir. Bilinçsiz yapılan ambalajlama ve yükleme eşyaların birçoğunun zarar görmesine sebep olmaktadır. Bu sebeple evden eve taşımacılık hizmetlerinde konusunda uzman kurumlarla çalışmak gereklidir. Evden eve taşımacılık Adana şehrinde sektörün öncü firmalarından biri olan nakliyat şirketimiz tamamen profesyonel taşımacı ve ulaştırma görevlisi personel ile çalışmaktadır.
Firmamız Türkiye’nin tüm şehirlerine ev eşyası taşımacılığı yapmaktadır. Taşınan eşyalarınızın zarar görmemesi için azami dikkat ve hassasiyet gösterilmektedir. Talepte bulunmanız halinde eşyalarınız sigorta edilerek garanti kapsamına alınmaktadır. Faaliyette bulunduğumuz tüm alanlarda müşteri memnuniyeti ilkesi birinci kuralımızdır. Ev, ofis, işyeri malzemesi vb. gibi taşımacılık işlemlerinizde en uygun fiyat ve ödeme koşulları ile hizmet vermekteyiz. Evden eve taşımacılık Adana il sınırları içerisinde olduğu gibi tüm bölgelere yapılan hizmetlerde teknik donanım ve modern araçları ile sıfır riskle taşıma yapılmaktadır. Günün her saatinde bizlere ulaşıp ev taşıma ile ilgili fikir edinebilirsiniz.

Memurlarda belirli senelerde çıkan tayinler, ev sahipleri ile yaşanan sorunlar karşısında başka evlere taşınmak zorunda kalınması, okul kazanan öğrencilerin yeni ev açmaları, satın alınan evlere eşyaların taşınması ve daha birçok farklı nedenden dolayı nakliyat firmalarına ihtiyaç duyarız. Yıllardır sektörde hizmet veren Adana evden eve nakliyat rakiplerinden farklı olmak ve müşterilerine çok daha faydalı olabilecek hizmetler sunabilmek adına kendilerini geliştirmektedirler.  Firma bünyesinde bulunan ekip güler yüzlü, disiplinli, hoş görülü kişiler olup, yapmış oldukları iş üzerine sahip oldukları bilgi ve tecrübelerle de müşterilerini memnun eden hizmetlere imza atmaktadırlar.

Firmaya gelen telefonlar sonrasında verilen adreslere zaman kaybetmeden ulaşmakta olan ekip, gerekli analizleri zaman kaybetmeden yapmaktadır. Sonrasında çalışmalar sırasında gerekli olacak olan tüm malzemeleri hazırlamakta ve işe başlamaktadır. Kullanılan malzemeler ve çalışan kişi sayısı aynı zamanda nakliyatın fiyatını da belirlemekte olup, bu sayede eşya sahipleri almış oldukları hizmetlere fazla ödemeler yapmamakta, tam aksi gerektiği kadar paralar ödemektedirler. Özellikle de aynı araç içerisinde iki ev eşyasının birlikte taşınması her iki taraf içinde avantajlı olup bu sayede nakliyat ücreti ikiye bölünmektedir. Bu özel hizmetlerden faydalanma adına Adana evden eve taşımacılık web sayfasından verilecek olan hizmetlerin tarihleri ve istikametleri öğrenilerek yapılacak karşılıklı taşınmalarda fiyatların normalinden çok daha uyguna gelmesini sağlamaktadır.

İşlerin kolaylaşmasında büyük öneme sahip olan asansör sistemi kullanılmaya başlanıldığından bu güne işler çok daha kolay ilerlemekte ve zamandan büyük tasarruf sağlanmaktadır. Bu özel sistem sayesinde ekipte çok daha az yorulmakta ve enerjilerinin büyük kısmını eşyaların toparlanmasında ve yeni yerlerinde yeniden açılmasında kullanmaktadırlar. Sizlere yakışan bu özel hizmet için Adana evden eve asansörlü taşımacılık yapmakta olan firma ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık konusunda uzmanlaşan firmamız adana evden eve taşımacılık için sürekli olarak bünyesinde (Şehir dışı hariç) 3 araç ve bunun için ayrı taşıma ekibi bulundurmaktadır. Taşımacılık için sürekli ayrı nakliyat aracı ve taşıma ekibi bulundurmamızın sebebi tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız içindir.

Adana evden eve taşımacılık fiyatlarımız neden diğer firmalara göre daha ucuz

Fiyatlarımızın diğer taşımacılık firmalarına göre ucuz olmasının bir çok sebebi bulunmaktadır bunlar;

Profesyonel ekibimiz hızlı taşımacılık yaparak zamandan tasarruf etmektedir böylece gün içerisinde birden fazla taşımacılık hizmeti verilmektedir.

Asansör kendi bünyemizde bulunduğu için (bir çok taşımacılık firması diğer taşımacılık firmalarından kiralamaktadır.)yüksek katlı olan tüm iş yeri ve binaları asansörle taşıdığımız için yine her alanda hızlı taşımacılık yaparak maliyetler azaltılmaktadır.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.