TUFAN TAŞIMACILIK

Adana evden eve

Bazen çocuğunuz gelişimi ya da eğitimi için bazen de mecburi sebeplerden dolayı taşınmak zorunda kalabilirsiniz. Bulunduğunuz evi, mahalleyi değiştirmek maddi ve manevi olarak sizi zorlamaktadır. Ancak gelişen teknolojilerin yeniliklerinden yararlanan, uygun fiyat sunan ve işini profesyonel yapan evden eve taşıma firmaları sayesinde taşınmanız kolaylaşmaktadır. Adana evden eve taşıma olarak firmamız müşterilerimizin memnuniyetini amaç edindiğini ve alanında başarılı olduğunu kanıtlamıştır. Sizler de bizi tercih etmek istiyorsanız telefon numaralarımızdan ulaşabilmektesiniz.

Uzman personellerimizin yıllara dayanan tecrübeleri ile birlikte gerekli araçlara ve donanımlara sahip olan Adana evden eve taşıma işini profesyonel olarak yapmaktadır. Bizi tercih ettikten sonra firmamız size ücretsiz olarak keşif ekibi göndermektedir. Keşif sırasında eşyalarınızın miktarı ve taşıma sırasında ihtiyaç duyulacak ekipmanlar tespit edilmektedir. Beyaz eşyalarınız için havalı naylon kullanarak ve kırılacak olan eşyalarınızı balonlu naylona sararak taşımaktayız. Ekibimizde var olan elektrik ustalarımız ve mobilya ustalarımız sayesinde de montesi yapılacak olan mobilyalarınızı ve takılacak olan avizelerinizi alanında uzman kişilerin ellerine bırakılmaktadır.

Kaliteli bir şekilde paketlenen eşyalarınızda her paketin üzerine gerekli bilgileri yazarak karışıklığın önüne geçmekteyiz. Eşyalarınızı her türlü olumsuz olaylara karşı tarafımızca sigortalamaktayız. Dolayısıyla bütün sorumluluk firmamıza aittir. Eşyalarınızı yeni evinize getirip ekibimizle birlikte yerleştirmekteyiz. Adana evden eve taşıma olarak mobilyaların montesi de yapılarak belirlemiş olduğunuz süre içerisinde siz değerli müşterimize teslimatımızı yapmaktayız.

Günümüzde taşınmak istediğinizde önceliğiniz her zaman iyi nakliye hizmeti veren firma aramak olmuştur. Öyle ki taşınacağınız yerin nere olacağı konusunun bile önüne geçen nakliye firması arama sıkıntısına Adana eşya taşımacılık firmamız ile son verebilirsiniz. Yıllardır sizlere sunduğumuz başarılı nakliye hizmetlerimiz ile bu sektörde bir numara olmayı başararak gözünüzün arkada kalmayacağı bir hizmet almanızı sağlarız. Aldığımız ücretin son kuruşuna kadar hak edecek hizmet detaylarımızla ve sizlere sunduğumuz ayrıcalıklarla yalnızca bir telefon kadar uzaklığınızda sizlerin nakliye taleplerinizi beklemekteyiz.
Adana eşya taşımacılık denilince akla ilk gelen özelliklerimiz arasında sigortalı taşımacılık ayrıcalığı vardır. Taşımış olduğumuz en küçük eşyanıza bile sigorta yaparak herhangi bir sorunda karşılar ve sizleri asla zor duruma sokmayız. İnsanlar nakliye için seçmiş oldukları firmadan güvenin yanı sıra aynı gün taşıma hizmeti verebilen özellikleri de arar. Firmamız her daim hazır bulundurduğumuz ekibimizle siz değerli müşterilerimizin istediği günde taşınmanızı gerçekleştirir. Sorunsuz ve kolay taşımalıkta bir numara olan ekibimiz sizlerin her daim yanındadır.
Firmamızdan almış olduğunuz Adana eşya taşımacılık hizmetimizde sizlere aynı zamanda asansörlü taşımacılık hizmetini de uygun fiyatlandırmalar ile sunmaktayız. Birçok firmanın ayrı ücretlendirme yaparak faturayı kabartmış olmasının aksine fiyat dahilinde vermiş olduğumuz asansörlü nakliye hizmeti ile eşyalarınız normal taşıma sürecinden çok daha hızlı ve güvenilir bir şekilde hem taşınır hem de yeni adresine ulaştırılır.

Memurlarda belirli senelerde çıkan tayinler, ev sahipleri ile yaşanan sorunlar karşısında başka evlere taşınmak zorunda kalınması, okul kazanan öğrencilerin yeni ev açmaları, satın alınan evlere eşyaların taşınması ve daha birçok farklı nedenden dolayı nakliyat firmalarına ihtiyaç duyarız. Yıllardır sektörde hizmet veren Adana evden eve nakliyat rakiplerinden farklı olmak ve müşterilerine çok daha faydalı olabilecek hizmetler sunabilmek adına kendilerini geliştirmektedirler.  Firma bünyesinde bulunan ekip güler yüzlü, disiplinli, hoş görülü kişiler olup, yapmış oldukları iş üzerine sahip oldukları bilgi ve tecrübelerle de müşterilerini memnun eden hizmetlere imza atmaktadırlar.

Firmaya gelen telefonlar sonrasında verilen adreslere zaman kaybetmeden ulaşmakta olan ekip, gerekli analizleri zaman kaybetmeden yapmaktadır. Sonrasında çalışmalar sırasında gerekli olacak olan tüm malzemeleri hazırlamakta ve işe başlamaktadır. Kullanılan malzemeler ve çalışan kişi sayısı aynı zamanda nakliyatın fiyatını da belirlemekte olup, bu sayede eşya sahipleri almış oldukları hizmetlere fazla ödemeler yapmamakta, tam aksi gerektiği kadar paralar ödemektedirler. Özellikle de aynı araç içerisinde iki ev eşyasının birlikte taşınması her iki taraf içinde avantajlı olup bu sayede nakliyat ücreti ikiye bölünmektedir. Bu özel hizmetlerden faydalanma adına Adana evden eve taşımacılık web sayfasından verilecek olan hizmetlerin tarihleri ve istikametleri öğrenilerek yapılacak karşılıklı taşınmalarda fiyatların normalinden çok daha uyguna gelmesini sağlamaktadır.

İşlerin kolaylaşmasında büyük öneme sahip olan asansör sistemi kullanılmaya başlanıldığından bu güne işler çok daha kolay ilerlemekte ve zamandan büyük tasarruf sağlanmaktadır. Bu özel sistem sayesinde ekipte çok daha az yorulmakta ve enerjilerinin büyük kısmını eşyaların toparlanmasında ve yeni yerlerinde yeniden açılmasında kullanmaktadırlar. Sizlere yakışan bu özel hizmet için Adana evden eve asansörlü taşımacılık yapmakta olan firma ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Adana evden eve taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık

Adana şehir içi taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık konusunda uzman firmamız özellikle adana içi taşımacılıkta özel fiyatlar uygulayarak siz değerli müşterilerimize en iyi fiyat performansı sunmaktayız. Memnun müşterilerimiz için referanslar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Adana evden eve Şehirler arası indirimli taşımacılık

Şehir dışı indirimli taşımacılık yapmak için firmamız şehirdışında bir çok ambar ve nakliyat firmasıyla anlaşma yapmıştır. Bu nedenle şehir dışı evden eve taşımacılıkta dönüşte aracımız dolu geleceği için fiyatlarımız diğer firmalarda daha düşük olmaktadır.

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık konusunda uzmanlaşan firmamız adana evden eve taşımacılık için sürekli olarak bünyesinde (Şehir dışı hariç) 3 araç ve bunun için ayrı taşıma ekibi bulundurmaktadır. Taşımacılık için sürekli ayrı nakliyat aracı ve taşıma ekibi bulundurmamızın sebebi tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız içindir.

Adana evden eve taşımacılık fiyatlarımız neden diğer firmalara göre daha ucuz

Fiyatlarımızın diğer taşımacılık firmalarına göre ucuz olmasının bir çok sebebi bulunmaktadır bunlar;

Profesyonel ekibimiz hızlı taşımacılık yaparak zamandan tasarruf etmektedir böylece gün içerisinde birden fazla taşımacılık hizmeti verilmektedir.

Asansör kendi bünyemizde bulunduğu için (bir çok taşımacılık firması diğer taşımacılık firmalarından kiralamaktadır.)yüksek katlı olan tüm iş yeri ve binaları asansörle taşıdığımız için yine her alanda hızlı taşımacılık yaparak maliyetler azaltılmaktadır.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.