TUFAN TAŞIMACILIK

Evden eve taşıma yapılırken en önemli sorun, taşınan eşyaların yeni adrese herhangi bir zarar görmeden seri bir şekilde nakledilmesidir. Özellikle ev eşyası taşımacılığında mümkün olduğu kadar titiz bir çalışma yapmak gereklidir. Teknolojinin gelişmesine paralel olarak nakliye sektöründe de yeni yöntemlerle modern ve hızlı araçlarla taşıma yapılmaktadır. Evden eve taşımacılık Adana ilimizde de önemli gelişmeler göstermiştir. Firmamız tarafından yapılan nakliye işlemlerinde her eve uygun olarak taşıma planlaması yapılmaktadır. Taşıma yapılacak evin konumu uygun olması durumunda en hızlı ve rahat taşıma yöntemi olan asansörlü taşıma dahil en yeni teknikler kullanılmaktadır.
Taşıma esnasında sökülmesi gereken eşyalarınız demonte edilerek, en uygun ambalaj malzemesi ile korumaya alınır. Daha sonra ambalajlanmış malzemeler, en uygun şekilde yükleme yapılarak sarsıntılara karşı önlem alınarak zara görmesi engellenir. Bilinçsiz yapılan ambalajlama ve yükleme eşyaların birçoğunun zarar görmesine sebep olmaktadır. Bu sebeple evden eve taşımacılık hizmetlerinde konusunda uzman kurumlarla çalışmak gereklidir. Evden eve taşımacılık Adana şehrinde sektörün öncü firmalarından biri olan nakliyat şirketimiz tamamen profesyonel taşımacı ve ulaştırma görevlisi personel ile çalışmaktadır.
Firmamız Türkiye’nin tüm şehirlerine ev eşyası taşımacılığı yapmaktadır. Taşınan eşyalarınızın zarar görmemesi için azami dikkat ve hassasiyet gösterilmektedir. Talepte bulunmanız halinde eşyalarınız sigorta edilerek garanti kapsamına alınmaktadır. Faaliyette bulunduğumuz tüm alanlarda müşteri memnuniyeti ilkesi birinci kuralımızdır. Ev, ofis, işyeri malzemesi vb. gibi taşımacılık işlemlerinizde en uygun fiyat ve ödeme koşulları ile hizmet vermekteyiz. Evden eve taşımacılık Adana il sınırları içerisinde olduğu gibi tüm bölgelere yapılan hizmetlerde teknik donanım ve modern araçları ile sıfır riskle taşıma yapılmaktadır. Günün her saatinde bizlere ulaşıp ev taşıma ile ilgili fikir edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.