TUFAN TAŞIMACILIK

Firmamız Adana evden eve taşımacılıkAdana’da hizmeti vermekte olup, bu bölgede ve çevre bölgelere evden eve taşımacılık hizmeti sunan kaliteli bir firmadır. Pek çok evden eve nakliyat firması gerek yetersiz araç ya da ekipmandan dolayı gerekse de bu işi layığı ile yerine getirecek olan profesyonel kişilerin olmamasından dolayı evden eve taşımacılık hizmetini istenilen bir şekilde sunamamaktadır. Elbette görevini kaliteli bir şekilde sürdürmeye çalışan firmalar da var. Ancak gerek eşyalara verilen hasarlar gerek müşteri mağduriyetini her yerde duymaktayız. Bunun için de taşımacılık işine kalkışmadan evvel piyasayı titiz bir şekilde araştırıp, daha sonra bir değerlendirme yapmak gerekmektedir.

Adana evden eve taşımacılık firmamız kurulduğu günden bu zamana kadar hiçbir müşteriyi yarı yolda bırakmamıştır. Çünkü müşterilerimizin takdirini kazanmak bizim iş anlayışımızda olmazsa olmaz bir unsurdur. Çünkü alınan takdir ile iş durumunda meydana gelen artış arasında kesinlikle doğru orantı mevcuttur. Bundan dolayı da siz değerli müşterilerimize hem kaliteli hem de ekonomik bir taşımacılık anlayışı vaat ediyoruz. Firmamızda ise Adana’nıntüm ilçelerine evden eve taşımacılık hizmeti sağlayabilecek kadar araç filosu ve elemana sahiptir.

Araçlarımızın hepsi modern çağa uygun olup, elemanlarımız ise işinde artık uzman olmuş kişilerden meydana gelmektedir. Adana evden eve taşımacılık firması olarak evinizde yer alan bütün eşyaları profesyonel bir şekildepaketleyerek taşıma anında olası bir hasara maruz kalmasını engellemekteyiz. Mobilyalarınızın sökümünü ve kurulumunu ise ücretsiz olarak uygulamaktayız. Yine sökümünü yaptığımızeşyalarınızı büyük bir özen içerisindepaketlemekteyiz. Bundan dolayı en zorlu yol şartlarında bile, eşyalarınıza hiçbir hasar gelmeyecektir. Eğer sizler de kaliteli ve sizi anlayan bir firma ile bu işe başlamak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

MÜŞTERİ YORUMLARI
YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.