TUFAN TAŞIMACILIK

Eğitimli kadrosu ile başlangıçta koyduğu prensiplerinden ve temel hedeflerinden ödün vermeden emin adımlarlailerlemekte olan firma, her yeni gelen personelini de kalıcı ve kaliteli bir eğitime tabi tuttuktan sonra bu firmada çalışmasına izin vermektedir. Bu sayede Adana’da evden eve nakliyat konusunda lider firma rolünü üstlenen firmamız siz değerli müşterilerimizin takdirini almayı başarmıştır. Hem şehirlerarası hem de şehir içi nakliyat konusunda bizlerden destek alabileceğiniz işlemlerinizde Adana’nın en başarılı olan taşımacılık firmalarından biri olan firmamızı içiniz rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda eşyalarınız da garanti kapsamında güvence altında olmaktadır. Bundan dolayı da acaba eşyalarıma bir zarar gelir mi düşüncesinden de kurtulmuş olacaksınız.

Adana’da evden eve firmamızda ilk aşama olarak eşyalarınızın hacmine göre nakliye aracını belirlemekteyiz. En değerli eşyalarınızı uzman arkadaşlarımıza gönül rahatlığı ile teslim edebilir ve kaliteli ve uzman personellerimize bu konuda sonuna kadar güvenebilirsiniz. Aynı zamanda da ambalajlama ve paketleme uygulamalarında daha önce kullanılmamış olan malzemelerin ilk kez sizin eşyalarınız için kullanılacağından da emin olmalısınız. İşimizi gerektiği gibi titiz, özenli ve güvenli bir şekilde yürüten firmamıza nakliyenin her aşamasında kendi fikirlerinizi belirtebilir ve taleplerde bulunabilirsiniz.

Genel olarak firmamız Adana’da evden eve nakliyat hizmetinde müşterilerimize eşyaların analizi yapıldıktan sonra kesin bir fiyat belirtilmektedir. Bundan dolayı da o esnada fark edilmemiş olan eşyaların taşınması esnasında meydana gelecek olan olası anlaşmazlıkları ortadan kaldırmaktayız. Firma olarak her evde çeşitlikapasitede ve farklı taşıma riskleri olan eşyalar yer aldığını biliyoruz. Bu sebeple taşınan eşyaların paketlenmesinden, taşıyan kişi sayısına, araç özeliklerinden evde yer alan eşyaların azlığına çokluğuna kadar bütün durumlar göz önüne alınmaktadır.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

MÜŞTERİ YORUMLARI
YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.