TUFAN TAŞIMACILIK

Günümüzde nakliyat için hizmet vermekte olan firmalar artarak açılmaya devam etmektedir. Bu konuda tüm Adana iline hizmet veren Evden eve nakliyat Adana firmamız yıllardır bu işi yaptığı için gereken tüm hassasiyeti tüm önemi ve özeni gösteren seçili firmalar arasındadır. Çalışanlarımızın her biri alanında uzman ve en ufak nakliyat sorununda bile nasıl davranacağını bilen kişilerden oluşur. Sizlerin eşyalarınızı paketlerken, taşırken ve yeni adresine yerleştirirken eşyalarınıza emanet gözüyle bakarak zarar gelmemesi için canla başla uğraşırız.

Bizi aradığınız andan itibaren hizmet detayımız ve uygun fiyatlandırmamız hakkında gereken bilgilendirmeleri yaparak aklınıza takılan tüm soruları Evden eve nakliyat Adana olarak cevaplamak isteriz. Geniş araç nakliyat filomuz ve taşınmak için lazım olan tüm araç gereçlerimizle sizlere yıllardır nakliyat hizmeti sunan firmamıza güven duyabilirsiniz. Fiyatlandırma listemiz ise sizlerin eşyalarınızın çokluğuna ve gidilecek kilometreye göre farklılık gösterse de aşağı yukarı aynı olarak bütçenize zarar vermez. Eşyalarınız için asansörlü sistemini devreye sokan çalışanlarımız bu sistem sayesinde hızlı, kazasız bir nakliye gerçekleştirir.

Sigortalı nakliye denilince Evden eve nakliyat Adana firmamızın bu konuda başı çektiğini görebilirsiniz. Güvenle ve en önemlisi de profesyonel bir şekilde eşyalarınızın paketlenmesini gerçekleştirdikten sonra asansörlü paletlerimiz ile nakliye araçlarımıza yüklediğimiz eşyalarınızı yeni adresinize ulaştırmak için yola çıkartırız. Yeni adresinde yine aynı şekilde asansörlü sistemimiz ile daireye ulaştırdığımız eşyalarınızın yerleştirmesini de yaparız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.