Eşyalarınızı Güvenli Ellere Teslim Edin!

Firmamız nakliye sektöründe hizmet verirken her zaman bulunduğu konumun daha üstünde hizmet verebilmeyi hedeflemiştir. Adana evden eve taşıma konusunda da firmamızı tercih ettikten sonra sorunsuz bir taşımanın gerçekleşebilmesi için ön görüşme yaparak taşıma planı çıkarmaktadır. Taşıma planında çalışan sayısı, araç tercihi, eşyalarınızın paketlenme durumu, taşıma türü belli olur. Bazı evlerin yüksek katlarda olması asansörlü taşımacılık ile mümkündür. Bu gibi bilgileri aldıktan sonra randevu zamanınız belli olur. Firmamız size söz verilen saat ve tarihte bulunduğunuz konuma gelerek taşıma işlerinize başlar. Eğer ki eşyalarınızı paketlemek için zaman bulamadıysanız öncelikle eşyalarınızın kırılgan oluşuna göre paketleme işlemleri yapılır. Paketlenmeyen eşyalar için çalışan sayısı arttırıp kısa sürede paketleme işlerinin sonlanması gerekir.
Eşyalarınızın araca yüklenmesi işleri de yine profesyonel çalışma gerektirir. Adana evden eve taşıma konusunda uzman firmamız gerekli bilgi ve deneyime sahip çalışanlar ile hizmet vermektedir. Eşyalarınızın zarar görmemesi adına kullandığımız havalı naylon firmamızın taşımacılık sırasında vazgeçemediği malzemeler arasındadır. Firmamız şehirlerarası taşımacılık ve şehir için taşımacılık hizmeti de vermektedir. Şehirlerarası nakliye hizmetimiz gideceği mesafeye bağlı olarak değişse de şehir içi taşımacılık maksimum 8 saat içinde sonlandırılmaktadır. Aynı gün içerisinde taşıma, teslimat ve gerekli mobilyaların montaj işi firmamız tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.
Firmamız eşyalarınızın özellikle mobilyalarınızın de-monte işlemlerini yapabilecek bu sorumluluğu alabilecek çalışanlar ile hizmet vermektedir. Adana evde eve taşıma sırasında yapılan bu işlemler için ekstra bir ücret talep edilmez. Hizmetlerimizin içerisinde olan bir işlemdir. Taşımacılık işleri uzmanlık gerektiren çalışanların belli bir deneyime ulaşmasını zorunlu kılan bir sektördür. Müşteri memnuniyetini kazanabilmek sektörde var olmanız açısından önemlidir. Firmamız müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı hizmet verdiği için sektörde her zaman ilk sıralarda yer almaktadır.