TUFAN TAŞIMACILIK

İş nedeniyle veya ne sebeple olursa olsun evinizi Adana’nın bir semtine taşıtmanız gerektiğinde hemen Adana evden eve taşımacılık hizmetimizi arayabilirsiniz. Firmamız evinizde bulunan her türlü eşya için gerekli tüm alt yapı sistemine sahip bir nakliye hizmetini sizlere sunar. Önceliğimiz eşyalarınızın güvenliği olduğu için bizi aradığınızda ücretsiz ekspertiz raporumuz hakkında sizlere gereken detayları vermekteyiz. Ekspertiz raporumuz ile amacımız eşyalarınıza uygun taşıma sistemini, ekip arkadaşlarımızı yönlendirmek ve taşıma gününde adresinizde eksiksiz şekilde olmasını sağlamaktır.

Tüm ekip arkadaşlarımızla ekspertiz raporunu değerlendirir ve nakliye planı yaparız. Eşyalarınıza uygun ambalajları da hazırlayarak taşıma sırasında veya yeni adrese yerleştirme sırasında herhangi bir sorun olmaması için güvenilir olarak paketleme yaparız. Adana evden eve taşımacılık hizmetimizde bir diğer ayrıcalığımız ise yüksek katlı dairelerden eşyalarınızın indirilirken zaman kaybı olmaması ve zarar görmemesi adına asansörlü sistemimizin olmasıdır. Güvenilir paletlerimiz ile eşyalarınıza yüklendikten sonra uzman operatörümüz sayesinde aşağı çekilerek nakliye aracına belli bir plan dahilinde yüklenir.

Adana evden eve taşımacılık olarak ilk hedefimiz eşyalarınızın güvenli ve sorunsuz olarak yeni adresinize ulaştırmaktır. Uygun fiyatlandırmalarımız sayesinde bütçenizi de düşünen ekibimiz sizlerin eşyalarınızı zarar gelmeden yeni adresine ulaştırılmasını sağlamakla kalmayıp aynı zamanda paketlemeleri de açarak yerlerine yerleştirir. Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek adına teknolojinin tüm yeniliklerini nakliyeye dahil eden firmamıza güven duyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.