TUFAN TAŞIMACILIK

Günümüzde taşınmak istediğinizde önceliğiniz her zaman iyi nakliye hizmeti veren firma aramak olmuştur. Öyle ki taşınacağınız yerin nere olacağı konusunun bile önüne geçen nakliye firması arama sıkıntısına Adana eşya taşımacılık firmamız ile son verebilirsiniz. Yıllardır sizlere sunduğumuz başarılı nakliye hizmetlerimiz ile bu sektörde bir numara olmayı başararak gözünüzün arkada kalmayacağı bir hizmet almanızı sağlarız. Aldığımız ücretin son kuruşuna kadar hak edecek hizmet detaylarımızla ve sizlere sunduğumuz ayrıcalıklarla yalnızca bir telefon kadar uzaklığınızda sizlerin nakliye taleplerinizi beklemekteyiz.
Adana eşya taşımacılık denilince akla ilk gelen özelliklerimiz arasında sigortalı taşımacılık ayrıcalığı vardır. Taşımış olduğumuz en küçük eşyanıza bile sigorta yaparak herhangi bir sorunda karşılar ve sizleri asla zor duruma sokmayız. İnsanlar nakliye için seçmiş oldukları firmadan güvenin yanı sıra aynı gün taşıma hizmeti verebilen özellikleri de arar. Firmamız her daim hazır bulundurduğumuz ekibimizle siz değerli müşterilerimizin istediği günde taşınmanızı gerçekleştirir. Sorunsuz ve kolay taşımalıkta bir numara olan ekibimiz sizlerin her daim yanındadır.
Firmamızdan almış olduğunuz Adana eşya taşımacılık hizmetimizde sizlere aynı zamanda asansörlü taşımacılık hizmetini de uygun fiyatlandırmalar ile sunmaktayız. Birçok firmanın ayrı ücretlendirme yaparak faturayı kabartmış olmasının aksine fiyat dahilinde vermiş olduğumuz asansörlü nakliye hizmeti ile eşyalarınız normal taşıma sürecinden çok daha hızlı ve güvenilir bir şekilde hem taşınır hem de yeni adresine ulaştırılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.