CEYHAN EVDEN EVE NAKLİYAT

20160227_144434Nakliyat eşyaları bir yerden başka bir yere taşımaktır. Taşınma işini eskiden taşınacak kişiler kendileri demonte eder, paketler, kurar yerleştirirdi. Gayet yorucu bir işti. Birçok eşyamızda zayi olmaktaydı. Günümüzde ise bu işi profesyonel firmalar gerçekleştirmektedir. Ceyhan evden eve nakliye olarak kuruluşumuz bu hizmeti gerçekleştirmektedir. Firmamız ilk olarak bir görevli personel göndererek ücretsiz keşif yapmaktadır. Bu keşifte eşya hangi nakliye aracı ile taşımaya müsait? Nasıl paketlenmeli? Asansör gereklimi değil mi? Ve ücreti belirlenir. Ceyhan evden eve nakliyat personeli eşyaları toplar demonte eder. Daha sonra paketler, nakliye aracına yükler, nakliyatı gerçekleştirirler. Daha sonra eşyanın montajı yapılır. Müşterinin gösterdiği yerlere yerleştirilir. Son kontroller yapılır. Firmamız bu aşamaları
titizlikle yapar. Demonte ve montaj işini deneyimli personelimiz yapmaktadır. Özellikle de paketleme çok önemlidir eşyalar düzgün paketlenmezse zarar görür. Firmamız paketleme işini iki kat olarak gerçekleştirmektedir. İlk katı kalın kumaş çuval benzeri bir malzeme. İkinci kat ise eşyayı dış etkilerden koruyacak polyester bir malzemeyle sarmaktadır. Bu sebeple eşyalar hiçbir hava şartlarından etkilenmemektedir. Ayrıca hiçbir koşulda zarar görmektedir. Bu kullanılan malzeme doğaya zarar vermeyen geri dönüşümlü malzemelerden yapılmaktadır. Ayrıca eşyalarını depolamak isteyenlere depo hizmeti ve depolamaya uygun paketleme işi de yapılmaktadır.

20160227_064535     Asansör sistemi ile yüksek katlara taşınan eşyalar zarar görmemekte, hem de çalışanların işleri kolaylaşmaktadır. Ceyhan evden eve asansörlü taşımacılık olarak teknolojinin sağladığı bütün imkânlardan yararlanılmaktadır. Deneyimli personeli ile eşyanızı zarar görmeden istediğiniz yere gönül rahatlığıyla taşıya bilirsiniz. Ayrıca eşyalarınızı taşımadan bir gün önce sigorta yapmaktayız. Eşyalarınız zarar görse bile telafisini bu sigortayla garantiye almaktayız. Söz uçar yazı kalır. Sizde bu sözü unutmayın ki pişman olmayın.