TUFAN TAŞIMACILIK

Taşımacılık sektörü son yıllarda hızla gelişen bir sektör halini almıştır. Kullanılan ekipmanlar, taşıma şekli derken epey bir yol kat etmiştir. Firmamız olarak bu değişim ve gelişimlere her daim ayak uydurarak müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutmak hedeflerimizin ilkidir. Mutlu ayrılan müşteri firmamızı da memnun edeceği gibi yaptığımız işin kalitesinden dolayı da tavsiye edileceğimizin garantisidir. Taşımacılıkta son dönemlerde özellikle yüksek katlı binalara taşınan eşyalarda tercih ettiğimiz asansörlü taşıma sistemi müşterilerin kendilerini ve eşyalarını güvende hissetmesi açısından çok önemlidir. Adana asansörlü taşımacılık yaygın olarak hizmet verdiğimiz bir taşıma şeklidir. Eşyalarınızın asansör kısmına yüklenip mekanizma ile bulunduğu kata daha güvenli bir şekilde çıkarmanın huzuru firma olarak bize yeterlidir.

Eşyalarınızı alırken yaşadığınız sevinç üzüntü gibi maneviyatlarınızı düşünerek en az sizin kadar değer verdiğimizi asla unutmamalısınız. Taşıma sırasında en büyükten en ufak parçaya kadar muntazam paketleme şeklimiz ile eşyalarınıza zarar gelmez. Adana asansörlü taşımacılık yaparken kullandığımız araç ve asansör kabinin korumalı sistem olması eşyalarınızın zarar görme olasılığını en aza indirir. Kurumsal bir firma hizmeti vermek için dikkat ettiğimiz bu ayrıntılar sırf hizmetimizden memnun kalmanız adınadır. Firmamız ile irtibata geçtiğinizde mutlaka yüksek katlı bir binadan eşya yüklemesinin yapıldığını ya da gideceğiniz evin yüksek katlı olduğunu bildirmelisiniz.

Firma olarak profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile size güvenilir ve hızlı bir hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz. Firmamız ve yapılan hizmetler hakkında bilgi almak için firmamızla irtibata geçmeniz gerekecektir. Adana asansörlü taşımacılık konusunda ekip ve hizmetimizin ile en iyi olmak hedeflerimizin arasındadır. Taşıma sisteminin asansörlü olması fiyat bakımından sizi endişeye sokmamalıdır. Normal bir evi taşırken hizmet veren ekip bu sistemde de yine aynı şekilde hizmet vermektedir. Tek fark asansöre yüklenip, asansörden indirmektir. Yüzlerce merdiven çıkıp eşyalarınızın zarar görmesi yerine bu sistem ile eşyalarınız güvence altına alınır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.