TUFAN TAŞIMACILIK

İnsanlar her alanda olduğu gibi nakliye alanında her zaman güvenli ve hızlı olan asansörlü nakliye hizmetini yalnızca Adana asansörlü nakliye firmamız tarafından en sağlıklı bir şekilde alabilir. Asansörlü taşıma denilince aklınıza fiyatları takılıyorsa firmamızda en uygun fiyat garantisi veriyoruz. Eşyalarınızı asansörü olmayan ya da asansöre sığmaya büyüklükteki adreslerinizden asansörlü sistemimiz sayesinde sorunsuz bir şekilde nakliye araçlarımıza yüklemek için adresinize kadar geliyoruz. Eğer paketleme ve ambalajlama işinde de bize güvenmek isterseniz bu konuda da tam teşkilatlı bir şekilde adresinizde oluruz. Eşyalarınızın büyüklüğüne ve durumuna göre uygun taşıma ekibimiz ile yola çıkar ayrıca güvenli ambalajlama malzemelerimizi de yanımızda getiririz.

Söz verdiğimiz gibi adresinize ulaştığımızda önceliğimiz eşyalarınızı sökme ve çeşidine uygun paketler ile taşınmaya hazır hale getirmektir. Daha sonra Adana asansörlü nakliye sistemimiz ile terasınızdan, balkonunuzdan ya da uygun camınızdan asansörlü sistemimize güvenli bir şekilde yerleştirdiğimiz eşyalarımızı usta operatörlerimiz sayesinde sorunsuz bir şekilde aşağı çekeriz. Sistemi bir şekilde çalıştığımız için hangi eşyanız önce indirilecek ve önce yüklenecekse o plana sadık kalarak hareket ederiz. Asansör sistemimizi kullanarak eşyalarınızı garantili bir şekilde taşır ve uygun nakliye araçlarımıza yükleriz. Eşyalarınız ilkel yollarla zarar riski alarak taşınmasındansa normal taşımaya ek olarak ödeyeceğiniz çok cüzi bir rakam karşılığında asansörlü taşıma sistemimizden yararlanmanız mümkündür.

Böylelikle eşyalarınız araca yerleştirme sırasında başına herhangi bir sorun gelmeyeceğine Adana asansörlü nakliye kurumsal firmamız sayesinde emin olabilirsiniz. Her türlü eşyalarınıza özel bir şekilde sigorta uygulayarak herhangi bir zarar konusunda bire bir karşılar ve sizlere asla üzmeyiz. En iyi fiyat teklifini almak ve asansörlü nakliye hizmetimizden yararlanmak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak, müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

MÜŞTERİ YORUMLARI
YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.