TUFAN TAŞIMACILIK

Nakliyat taleplerinize hızlı ve çözüm odaklı olarak hizmetler veren firmamız, Adana’da evden evenakliyat sektörünün öncüleri arasında yer alıyor. Ev ve ofis taşımacılıklarının yanı sıra tekstil taşımacılıkları gibi araçların iç kısımlarında özel dizaynlar gerektiren hizmetlerde veren firmamız, eşyalarınızı aldığı şekli ile yeni adreslerine ulaştırmaktadır. Tekstil taşımacılıkları için de araçlarda askılı taşımacılık seçenekleri bulunuyor. Taşınan eşyalarının bir bakıma güveninizi temsil ettiği bilinci ile çalışmalarımızda büyük titizlikle taşıma planları oluşturmaktayız.

Bazı alanlarda ise daha fazla tecrübe ve uzmanlık gereklidir. Özellikle Adana’da evden evesektörü içerisinde antika eşya taşımacılığında da kaliteli ve profesyonel hizmetler sunulmaktadır. Piyano gibi eşyalar için özel taşımacılıklar yapılmaktadır. Bu çalışmalarımız ile maddi ve manevi değeri çok yüksek olan eşyalarınızın istediğiniz alan en ufak çizikler dahi oluşmadan götürülmesi sağlanabiliyor. Değerli eşyalarınız için sigortalama işlemleri de yapılabiliyor. Hizmet taleplerinizde sorulan sorulara vereceğiniz cevaplarla anında fiyat teklifi alabilmeniz mümkün olmaktadır. Eşyalarınızın yoğunluğu, asansörlü araç gerek olup olmadığı gibi sorularla genel olarak bir fiyat oluşturulabilmektedir.

Firmamız ambalaj çalışmalarına çok fazla özen göstermektedir. Bu şekilde taşıma sırasında yaşanabilecek sarsıntılarda bile eşyalarınızın hiçbir hasar almamasının önüne geçilebiliyor. Şehir içi ya da şehirler arasıAdana’da evden evehizmetlerimiz içerisinde çözüm merkezi olarak çalışan firmamız tüm hizmet taleplerinize en ideal şekillerde yanıtlar vermektedir. Bazı durumlarda eşyalarınızın belirli bir zamana kadar muhafaza edilmesi gerekli olabilir. Bu durumlarda da firmamız depolama hizmetleri sunmaktadır. Eşyalarınızı güvenli ve hijyenik ortamlarda istenilen zaman dilimine kadar muhafaza edilebilir. Alanında uzman ve profesyonel olarak yapılan çalışmalarımızda taşıma ekiplerimiz, gerekli malzemeleri son teknolojik özelliklerle donatmaktadır. Bu şekilde eşyalarınızın sorunsuz, hızlı ve kontrollü bir şekilde yeni adreslerine ulaştırılması sağlanabiliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

MÜŞTERİ YORUMLARI
YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.