Adana Yüreğir’de Evden Eve

Ülkemizde yer alan kişilerin özel hayatlarında gerçekleşen değişiklikler sonucu taşınma kararı almaları şehirlerarası taşımacılığın da yaygınlaşmasını sağlamıştır.  Ev veya çeşitli iş yerlerinin taşınmasında büyük ebatlı eşyaların bulunması ve bu denli fazla eşyaların hem korunması hem de ağır bir yük haline gelmesi nakliye hizmetlerinden faydalanmayı zorunlu kılmaktadır. Tüm illerde hizmet verilmekle birlikte Adana Yüreğir’de evden eve taşımacılık faaliyetleri başta olmak üzere eşya depolama, çeşitli sektörlere ait iş yerlerinin taşınması, parsiyel taşımacılık, asansörlü taşımacılık hizmetleri şehir içi ve şehir dışı olarak gerçekleştirilmektedir. Tüm nakliye faaliyetleri sigortalı taşımacılık bünyesinde yapılmaktadır. Müşterilerimizin bu konuda hassas davranmaları ve sigortalı taşımacılık yapılan firmalara yönelim sağlamaları yararlı olacaktır.

Evden eve Taşıma Hizmet Kapsamı

Tüm nakliye hizmetlerinde olmak üzere evden eve taşıma faaliyetlerinde profesyonel hizmet sunumu amaçlanarak çalışmalar yürütülmektedir. Bu amaç doğrultusunda hizmet talebinin devamında ücretsiz ekspertiz ile adres, bina ve eşya kontrolleri yapılmaktadır. Bu kontrollere istinaden gerekli ekip, araç ve ambalaj hazırlığı yapılmaktadır. Eğer bina girişlerinde asansörlü vinç kullanımı gerekli ise önceden hazırlanarak Adana Yüreğir’de evden eve taşıma faaliyeti planlı bir şekilde yürütülmektedir. Belirlenen günde araç ve ekipler hazır olarak tüm ayarlamaların yapılarak eşyaların taşınmaya hazır hale gelebilmeleri için gerekli ambalajlama yapılmaktadır. Eşyaların kırılma ve çizilme yapılarına göre özel paketlenmesi eşyaların korunması için son derece önem taşımaktadır.

Özenle paketlenmiş eşyalar yine aynı şekilde araçlara yüklenmekte ve yolculuk yapmaya uygun şekilde istiflenmektedir. Mobilyaların demonte edilmesi ve çizilmelere karşı korunaklı hale getirilmesi sağlanarak tüm eşyalar yüklenmektedir. Uzun yılların verdiği tecrübeye ve gerekli tüm sürüş eğitimlerine sahip şoförler ile yola çıkılmaktadır. Müşteriler için önem arz eden zaman firma için ve müşteri memnuniyetinin sağlanmasında da oldukça önem arz eder. Bu nedenle güvenli ve zamanında eşyaların taşınabilmesi için Adana Yüreğir’de evden eve nakliye hizmetinde asansörlü vinç kullanımı yapılmaktadır. Zahmetsiz ve güvenli bir nakliye hizmeti böylece sunulmuş olmaktadır. Eşyaların varılan adrese indirilmesi ve eşya sayımı yapılarak sorun olup olmadığı kontrol edilmekte ve taşıma faaliyeti sonlandırılmaktadır.