TUFAN TAŞIMACILIK

Hayatımızda yaşanan değişiklikler sonucu farklı sebeplerle bulunduğumuz şehri ter etmek durumunda kalabiliriz. Evimizi veya iş yerimizi değiştir ek için nakliye hizmetine ihtiyaç duyarız. Birçok kişi için ev veya iş yeri taşımak oldukça zahmetli ve stresli bir süreci ifade edebilmektedir. Firmamız bu konuda son derece kolaylık sağlayan nakliye hizmeti sunmakta ve Adana Seyhan’ da asansör kullanımı gereken binalarda asansörlü taşımacılık hizmetinden faydalanmaktadır. Müşterilerimizin nakliye konusunda ihtiyaç duyacağı tüm hizmetlerden faydalanması sağlanmakta ve bunu yaparken gelişmiş teknoloji ürünlerini kullanmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile zamandan ve insan gücüne dayalı hizmet sunumundan tasarruf edilmesi iş yükünü hafifletmektedir. Konforlu bir hizmet sunumu gerçekleştiği gibi çok daha kısa sürelerde hizmet gerçekleşmektedir.

Nakliye Hizmetlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Taşımacılık faaliyetlerinde ilk olarak tercih edilecek firma önem arz etmektedir. Çalışmalarını kalite standartlarında ve müşteri memnuniyeti kapsamında sunan bit firma olarak müşterilerimiz aldığı hizmetten memnun kalmaları sektördeki yerimizi belirlemektedir. Müşterilerimizin ve firmanın haklarını güvence altına almak adına sigortalı taşımacılık hizmeti ile hareket eden bir firma olmak da ayrıca önemli bir konuya işaret etmektedir. Müşterilerin mağdur olmaması ve herhangi bir sorunla karşılaşmaları halinde haklarını alabilmeleri için sigortalı taşımacılık yapan firma tercihi yararlı olacaktır. Tercih edilen hizmet türünün ev taşıma, ofis taşıma, okul taşıma ve benzeri çeşitlerinin yanı sıra Adana Seyhan’ da asansör kullanılarak taşıma hizmetinin gerçekleştirilmesi de ekstra avantaj sağlamaktadır.

Taşıma hizmetinin alınmasına karar verilmesi ile birlikte sigortalı taşımacılığın yapılmasının yanında eşyaların kategorilere ayrılarak özenle paketlenmesi de önemlidir. Tüm eşyaların hasar görmemesi için özel ambalajlama yöntemlerinin yapılması gerekir. Mobilyaların çizilmemesi, mutfak eşyalarının hassasiyeti düşünülerek ambalajlanması, kıyafetlerin karışmaması ile askıları faydalanılması gibi eşyaların tamamının paketleme işleminin özveri ile gerçekleştirilmesi gerekir. Hem binaların zarar görmemesi hem eşyaların yıpranmaması ve hem de personellerin zorlanması adına Adana Seyhan’ da asansör kullanımı ciddi anlamda kolaylık sağlamaktadır. Müşterilerimizin tüm bu hususlara dikkat eden bir firmadan memnun kalmaması ise mümkün olmamaktadır. Böylece kaliteli nakliye hizmetleri sunulmuş olmakta ve kalite standartlarında sunulması devam ettirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.