TUFAN TAŞIMACILIK

Bu zorlu süreçte yaşanılacak her aşama için notlar alarak sizleri de öncesinde bilgilendirmekteyiz. Taşınacağınız gün ve saatti bunların yanında taşınacak eşyaların listesini hazırlayarak eşyalarınızı güvene almaktayız. Bu listenin kopyasını size de vererek buradan bizim her aşamamızı ve oluşturduğumuz her zararı görebilmektesiniz. Adana şehirlerarası evden eve taşımacılık olarak istediğiniz il ve ilçelere güvenli ve sorunsuz bir hizmet sağlamaktayız. Firmamıza ait telefon numaralarından bizlere ulaşarak fiyat konusunda fikir alabilmektesiniz.

Eşya taşıma işinde disiplinli çalışma sonucunda her şey sorunsuz halledilmektedir. Adana şehirlerarası evden eve taşımacılık olarak bizleri arayıp randevunuzu oluşturduktan sonra belirlemiş olduğunuz taşıma gününden önce eşyanın taşınacağı yere gelerek keşif yapmaktayız. Bu keşifte eşyaların listesini, evde ne kadar eşya olduğunu, evin asansörlü olup olmamasını, paketleme aşamasında gerekli olan malzeme ve eşyaları taşıyacağımız uygun araç seçimi için notlar almaktayız. Bu notlar sonucunda belirlemiş olduğumuz fiyatı size sunduktan sonra anlaşma sağladığımız takdirde belirlenen günde eşyalarınızı evden eve taşımaktayız.

Sorunsuz bir hizmet sağlamak için oluşturduğumuz son model araçlar, ekipmanlar ve uzman bir kadroya ait ekibimizle birlikte sizleri mağdur etmemek için eşyalarınızı titizlikle taşımaktayız. Özenle eşyalarınızı paketleyerek ve uygun kolilere yerleştirerek, sizler için maddi ve manevi öneme sahip olan eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesini önlemekteyiz. Adana şehirlerarası evden eve taşımacılık olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.