Adana Sarıçamda Evden Eve Taşımacılık

Müşterilerimizin talep ettiği nakliye hizmetleri istediğiniz zaman istenilen şekilde gerçekleştirilmektedir. Çağrı merkezlerimiz ile görüşmeniz ve hizmet hakkında bilgi alabilmeniz ve bu doğrultuda hizmet talebinde bulunmanız mümkün kılınmaktadır. Mesai saatleri içerisinde istediğiniz zaman iletişime geçebilir, nakliye hizmeti konusunda dilediğiniz bilgiye erişebilirsiniz. Firmamızı tercih etmeniz halinde ücretsiz ekspertiz gönderilerek Adana Sarıçamda evden eve taşımacılık için eşyaların kontrolü yapılmaktadır. Böylece gerekli araç ve ekipler oluşturulmaktadır. Belirlenen gün ve saatte taşıma hizmetleri için eşya hazırlığına başlanmaktadır. Evden eve taşımacılık hizmetinin yanı sıra çeşitli alanlara hizmet verene iş yerlerinin taşınması da hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Ayrıca şehir içi taşımacılık kadar şehirlerarası taşımacılıkta da yoğun bir çalışma temposuna sahip olunmaktadır.

Evden Eve Taşımada Eşya Paketleme

Firmamızı tercih ederek kaliteli bir hizmet alma konusunda da doğru bir seçim yapmış olacaksınız. Sigortalı taşımacılık hizmeti benimsenerek hem müşterilerimizin hem de firmamızın hakları güvence altına alınarak herhangi bir sorsun yaşanmasına imkân tanınmamaktadır. Uzman ekiplerimiz son derece nazik tavırları ve yapacağı işin sorumluluğunda hareket etmektedir. Taşınacak eşyaların Adana Sarıçamda evden eve taşımacılık prensipleri gereği gruplara ayrılması gerçekleştirilmektedir. Böylece elektronik eşyalar, beyaz eşya grubu ve özellikle mutfak eşyalarının bir hasara uğramaması adına özel paketleme yöntemleri ile zarar görmesi engellenmektedir. Mobilyalar özenle demonte edilerek taşımaya elverişli hale getirilmektedir. Tekstil eşyalarının kırışmaması için özel askılı taşıma sistemi ile taşınması sağlanmaktadır.

Evden Eve Taşımacılık Hizmet Kalitesi Verdiğimiz hizmetlerin kaliteli olması siz değerli müşterilerimizin memnun kalmasına bağlı olarak belirlenmektedir. Paketleme çalışmalarının bitmesi ile eşyaların taşımaya elverişli hale dönüştürülmüş özel araçlarımıza yüklenerek taşınacak adrese en kısa ve en iyi şekilde varması sağlanmaktadır. Taşınacak adresin araç girişine uygunluğu ve asansörün varlığı kontrol edilmekte,  gerektiğinde asansörlü taşımacılık hizmeti Adana Sarıçamda evden eve taşımacılık bünyesinde devreye girmektedir. Eşyaların yine özenle araçlardan  indirilmesi, mobilyaların istenilen konumda montaj edilmesi gerçekleştirilerek eşya kontrolü de yapılmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyet oranı dikkate alınarak eğer varsa eksiklerimiz giderilmekte memnun kalınan hizmetler geliştirilmektedir.