Adana Sarıçam’da Asansör

Ağır yük ve eşya taşıma konusunda birçok alanda faaliyet gösteren firma ev taşıma başta olmak üzere farklı iş yerlerine ait taşımacılık faaliyetleri yürütmektedir. Yapılan tüm taşımacılım hizmetlerinin yasalar kapsamında olması müşteri haklarını koruma kapsamında gerçekleştirmektedir. Hali hazırda müşteriler için oldukça zor ve stresli olan ev veya iş yerlerinin taşınması konusu Adana Sarıçam’da asansör kiralama hizmetinin varlığı ve firmanın profesyonel hizmet sunumu ile oldukça kolay duruma gelmektedir. Verilecek hizmetin her detayı planlı olarak gerçekleştirilmekte ve hiçbir husus firmanın kontrolü dışında gerçekleşmemektedir. Kusursuz ve kaliteli bir hizmet verme konusunda son derece hassas davranılmakta ve müşteri memnuniyeti %100’e çıkartılmaktadır.

Nakliye Hizmet Standartları

Nakliye faaliyetleri sunan bir firma olarak müşteri mağduriyetlerinin önüne geçmek adına her türlü kolaylık, konfor ve yasalar çerçevesinde hizmet verilmektedir. Tüm nakliye çalışmaları sigorta kapsamına alınmaktadır. Sigortalı taşımacılık ile müşterilerin hakları korunmakta ve eşyalarının güvenliği sorumluluk altına alınmaktadır. Zamandan ve gereksiz beden gücüne dayalı hizmet sunumundan tasarruf edilerek Adana Sarıçam’da asansör kiralama ve kullanma hizmetlerinden faydalanılmaktadır. Özellikle yüksek katlı binaların taşınmasında ve bina girişlerinin uygunsuz olduğu yapılarda son derece kolaylık sağlayan asansör kullanımı hem firma hem de müşteriler için rahat bir taşınma süreci ifade etmektedir. Müşterilerin stresli taşınma süreci böylece yerini rahatlığa bırakmaktadır.

Çağrı merkezleri ile iletişime geçmeniz ve hizmet talebinde bulunmanız halinde eşya ve bina girişi kontrolleri yapılarak gün belirlenmektedir. Belirtilen gün için gerekli araç ve ekip hazır edilerek taşınma sürecine başlanmaktadır. Eşyaların farklı ürün gruplarına göre özel ambalajlama sistemleri kullanılarak paketlenmesi sağlanmaktadır. Taşınacak bina ve taşınılacak binanın kontrolleri ışığında gerekli ise Adana Sarıçam’da asansör kiralama hizmeti de planlı olarak hazır edilmektedir. Güvenli sürüş eğitimlerine sahip şoförler ile ustaca istiflenmiş eşyalar güvenli bir yolculuğa çıkarak tam vaktinde ulaşacağı adrese getirilmektedir. Yine ekipler tarafından eşyaların indirilmesi sağlanarak mobilyaların istenilen bölgeye kurulumu gerçekleştirilmektedir. Taşıma faaliyetinin bitmesi ile hasar ve eksikliklerin saptanması için eşya kontrolleri yapılarak nakliye hizmetleri sorunsuz tamamlanmaktadır.