TUFAN TAŞIMACILIK

MS Reklam sisteminde kullanılan en önemli ve kaliteyi belirleyen elektronik devre elemanıdır. Adana Reklam ve kayan yazı sistemlerinde düşük kalitede led kullanılırsa 3 – 5 ay içerisinde tabela üzerinde bozulan ya da renk tonu değişen ışığı azalan ledler gözlenir. Led sistemlerinde led kalitesine önem verilmesi çok önemlidir.

Led sistemlerinde elektronik malzemelerin üzerine dizilmiş olduğu pcb kartları bulunur. Bunlara elektronik baskı devre adı da verilmektedir. Baskı devre sistemleri de yine led’lerde olduğu gibi farklı kalitelerde üretilmektedir. Epoksi kart kullanılmasını öneriyoruz. Bu kartlarda genleşme çok az olmaktadır.Nem çekmediği için eğilip bükülme görülmez.

Adana Reklam ve Tabela Hizmetlerinde Fark Yatarıyor

Adana Reklam

Farklı firmalara ait micro controller kullanılmaktadır. İşlemcinin kullanıldığı yerde çalışabilecek teknik özelliklere sahip olması gerekir. Bu seçimi sistem tasarımını ve programı yazan teknik kişi belirler. Müşteri, yapılan sistemin kalitesine, görerek kendisi karar vermelidir. Kesinlikle farklı firmalar ile karşılaştırma yapılmalı ve sistemin anlatıldığı gibi olup olmadığı belirlenmelidir.

Sandart tabela sistemlerine kıyasla çok daha etkilidir.

Buna bağlı olarak tabela vergileri daha azdır.

Tabela ürünleri müşterilerimize doğrudan tanıtabiliriz.

Birbirinden farklı pek çok çeşit değişik kayan yazı ok gifleri kullanabiliriz.

Tasarımlarda elektrik güç tüketimi çok azdır.

Bayrak pano, bayrak gif, ışıklı bayrak, dijital bayrak animasyon uygulaması en tercih edilen animasyon ürünlerindendir.

P10 paneller bir çok gif resmi göstrerebilirler ve daha dikkat çekici tabela yapımına olanak sağlarlar. led piksel olarka bu sistemle Adana Tabela animasyon tabelalarda taleplerin yüksek oldugu ürünlerdendir. Ayrıca sıradan kayan yazılı tabelalardan daha dikkat çekici tabelalar elde etmeniz için özel hazırlanmış gif resimlerde vardır. Adana Reklam gif ekleme sayesinde tabelalarınız daha da dikkat çekecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

MÜŞTERİ YORUMLARI
YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.