TUFAN TAŞIMACILIK

İnsanların taşınma konusuna sıcak bakmamaları için birçok sebepleri vardır. Taşınma sürecinde genelde eşyalara zarar verildiği noktasında şikâyetler gelmektedir. Ancak profesyonel bir ekibe sahip firma sayesinde titiz bir çalışma ile eşyalarınızda herhangi bir zarar gelmemektedir. Taşımanın her aşamasında uzman ve kaliteli davranışlar sergilememiz sayesinde oluşacak zararları en aza indirmekteyiz. Ayrıca sadece ev eşyaları taşınması değil, taşımak istediğiniz yükün türü her ne olursa olsun hizmet vererek istediğiniz yere taşımaktayız. Adana nakliye olarak firmamızda her türlü yükleri taşımak için gerekli olan araç ve gereçler mevcuttur. Taşınacak olan yüke zarar gelmemesi için yüke uygun ortam oluşturarak ve uygun araç seçimi ile hizmet vermekteyiz.

Firmamızı arayıp randevunuzu oluşturduktan sonra ekibimiz taşınma öncesinde eşyaların alınıp taşınacağı mekâna giderek hangi taşınma yönteminin kullanılacağını, taşıma sırasında kullanılacak ve lazım olacak malzemelerin tespiti gibi notlar alarak taşıma işlemi için ön hazırlık yapmaktadırlar. Taşınmayı kolaylaştırmak için yük modeline uygun olan taktikler sayesinde kolay ve kısa sürede nakliye gerçekleştirmekteyiz. Adana nakliye olarak uygun fiyatlarla kaliteli bir hizmet istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Adana nakliye olarak taşıma işlemlerinde teknolojinin getirmiş olduğu yeniliklerden yararlanıp makineler ve malzemeler kullanarak taşınan eşyaların kırılmasını, yıpranmasını ve zarar görmesinin önüne geçmekteyiz. İstediğiniz yerden, istediğiniz yere eşyalarını ve yüklerinizi taşımak için gerekli olan ustalarımızın katkılarıyla hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.