TUFAN TAŞIMACILIK

Nakliyat ihtiyaçlarınız için kurumsal çözümler firmamız tarafından en iyi şekilde karşılanmaktadır. Çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışımızla 7/24 faaliyet gösteren bir firmayız. Bu anlamda Adana evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızda size bir telefon kadar yakın oluyoruz. Evinizi dilediğiniz noktaya taşıyoruz. Şehir içinde veya şehirler arasında bir nokta olabilir. En güvenilir araçlarımız ve uzman nakliye personellerimizle her zaman sorunsuz hizmet anlayışını sizlere aktarıyoruz.

Başta Adana ve ilçeleri olmak üzere geniş bir bölgede kurumsal firma alt yapısıyla nakliye hizmetleri sağlıyoruz. Taşımacılık bizim firma olarak uzmanlık alanımıza girmektedir. Her türlü Adana evden eve taşımacılık taleplerinizde sizinle oluyoruz. Bizi arayan ve nakliye talebinde bulunan nüşterilerimiz için anında destek olmak amacımızdır. Bu anlamda hızla keşif hizmeti için müşterilerimizi evinde ziyaret ediyoruz. Bu aşamada evde bulunan eşyaları kontrol ediyor, planlama yapıyor ve fiyat teklifimizi iletiyoruz. Bu hizmet tamamen ücretsiz olacaktır. Müşterilerimizin teklifimizi kabul etmesi durumunda hemen harekete geçiyoruz. Gün içinde ve mümkün olan en kısa sürede taşıma işlemi tamamlanmaktadır. En son teknoloji ve yenilikçi yöntemlerle evinizi kısa sürede taşıyoruz. Firma garantisi ve sigorta güvencesi ile nakliye ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde firmamızdan talep edebilirsiniz.

Günümüzde yaşam alanları daha çok yüksek katlı binalar şeklindedir. Bu binalardan eşya taşınması biraz daha zorluk gerektirir. Bizde firma olarak Adana evden eve asansörlü taşımacılık hizmeti ile bu zorlukları en aza indiriyoruz. Daireniz kaçıncı katta olursa olsun kolay bir şekilde taşıyabiliyoruz. İşlem süresi çok kısadır. Özel asansörlü vinçlerimiz sayesinde her çeşit eşya hızlı ve kolay bir şekilde taşınmaktadır. Daha fazla bilgi almak ve hizmet talebi oluşturmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Telefon yolu ilede bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.