TUFAN TAŞIMACILIK

Adana Nakliyat

Taşınırken ve özellikle evden eve nakliyat şirketleri ile anlaşırken insanların ilk dikkat ettiği detay nakliyat firmasının eşyalarını zarar vermesi ve eşyalarını kusursuz hızlı bir şekilde Adana ilinin istenilen ilçesine nakliye etmesidir. Evden eve nakliye Adana sizlerin tamda bu isteğini bilerek çıkmış oldukları yolda sizlere en iyi nakliye hizmetini garantili bir şekilde verir. Firmamız beyaz eşyalarınızdan, mobilyalarınıza kadar gereken özeni güvenilir paketleme araç gereçleri ile vererek, taşınması için hazır hale getirir. Nakliye araçlarımızın her biri eşyalarınızın zarar görmesi ve güvenli olarak taşınması için seçilmiştir.

Evden eve nakliye Adana denilince akıllara gelen ilk düşünce güvenle ve sigortalı taşımacılık ilkesiyle nakliye işleminin tamamlanmasıdır. Sizlerin her zaman yanınızda olan firmamız daha iyi bir hizmet vermek adına teknolojinin tüm imkanlarını nakliye için olanlarını kullanarak zamanınızı ve en önemlisi de bütçenize zarar vermeden bir taşınma sağlar. Evden eve nakliye için yanımızda getirdiğimiz tüm paketleme malzemeleri, kırılacaklar için ayrı beyaz eşyalar için ve mobilyalar için ayrıdır.

Özellikle mutfak eşyalarınızı yani tabak, bardak gibi kırılacak olan eşyalarınızı özenle paketleyen Evden eve nakliye Adana firmamız daha sonra üzerinde bilgisini yazdığı kutulara özenle yerleştirerek taşımak için hazır hale getirir. Aynı özeni geniş araç filomuzdan eşyalarınızdan uygun olanına yerleştirirken gösteren çalışanlarımız kırılacak yazılı kutuların üzerine asla eşya koymayarak güvenle istenilen adrese taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.