TUFAN TAŞIMACILIK

Günümüzde insanların ihtiyaçları çok geniş bir alana yayılmaktadır. Bu ihtiyaçlar için bir yerden bir yere taşıma da gerekmektedir. Taşınması gereken her eşya farklı özen ve farklı araç-gereç istemektedir. Adana nakliyat olarak bizi tercih ettiğinizde yükünüzün türü ne olursa olsun mevcut olan araç gereçlerimizle kısa sürede taşımaktayız. Günümüzde en çok ev eşyası ve üretim malları taşıması yaygın olarak yapılmaktadır. Ülkemizde hareketli bir alan olan inşaat sektöründe kullanılan demir, çimento gibi malzemelerin inşaat alanına taşınması gereken zamanlarda da firmamızı tercih edebilirsiniz.

Ağır olan saç ve demir-çelik gibi yükler için zor şartlara dayanıklı olan, paslanma yapmayan araç gereçler ve geniş havuzlu dorseler kullanmaktayız. Kapı ve pencere taşıması işlerimizde ise halat kullanarak hizmet vermekteyiz. Genellikle en çok taşınan yüklerden olan çimento taşımasında her aşama için ayrı ayrı fiyatlandırma yapılmaktadır. Ancak Adana nakliyat olarak firmamız siz değerli müşterilerimiz için çimentonun doldurulması, boşaltılması, taşınması ve muhafaza edilmesi konusunda da ayrı ayrı fiyatlandırma yapmadan taşımasını yapmaktayız.

Taşınmasını istediğiniz her türlü yükler için uygun araçlarımız mevcut olup, tecrübeli ekibimiz tarafından hızlı bir şekilde taşıma işleminizi gerçekleştirmekteyiz. Nakliye sırasında ürünlerin yerleştirilmesi, taşınması, korunmasıyla ilgili pratik çözümlerimizle ve yardımlarımızla işinizi kolaylaştırmış olmaktayız. Taşınan ürünleri sigortalanması sayesinde çizilmesi, kırılması, hasar görmesi gibi korkularınızın önüne geçmiş olmaktayız. Adana nakliyat olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.