TUFAN TAŞIMACILIK

 Taşınma planlarınız için en uygun fiyat aralığında, en profesyonel nakliyat çözümlerini Adana evden eve ucuz nakliyehizmetleri içerisinde bulabilirsiniz. Nakliye alanında ihtiyaçlarınıza yönelik birebir çözümler sunulmaktadır. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, şehirlerarası ve şehir içi nakliyat çözümleri, tekstil taşımacılığı ve fuar taşımacılığı gibi pek çok kategoride hizmetler sunulmaktadır. Eşyalarınızın demonte olarak paketlenmesi ve kullanılan hava kabarcıklı plastik malzeme ile eşyalarınızda en ufak çiziklerin oluşmasının da önüne geçilmektedir.

Eski dönemlerde yapılan battaniyelerle mobilya taşıma gibi sağlıksız ambalaj malzemeleri hizmetlerimiz arasında yer almaz. Modern teknikler ve ambalaj malzemeleri ile nakliyat çalışmaları yapılmaktadır. Dar ve biçimsiz merdivenlerde sorun olmaktan çıkıyor. Ve özellikle asansörlü nakliyat çalışmaları ile ideal kullanımlar elde edilmektedir. Çok yüksek katlara uzanan bu asansörler sayesinde eşyalarınız çok daha korunaklı bir şekilde araçlara yerleştirilmektedir. Geniş bir araç filosuna sahip olan firmamız, 3+1 evin eşyalarını tek seferde taşıyabilmektedir. ŞehirlerarasıAdana evden eve ucuz nakliyeçalışmalarında ise sigortalı taşımacılık hizmetleri verilmektedir.

Özellikle evden eve taşımacılıklarda taşınma işinizi sizin için çay içme kolaylığına indirgeyen firmamız, eşyalarınızın hızlı ve sorunsuz bir şekilde yeni adresine ulaşmasını sağlıyor. Antika eşyalar ve özel müzik aletlerinde taşınmasında alanında uzman ve deneyimli ekiplerimiz özel sistemlerle eşyalarınızı güvenli bir şekilde istediğiniz alana taşımaktadır. Bu alanda Adana evden eve ucuz nakliyehizmetlerimiz ile eşyalarınızın yeni adreslerine güven içerisinde ulaştırılması söz konusu olacaktır. Eşyalarınızın özelliklerine göre paketlenmesi, düzgün bir şekilde taşınması ve yeni adreslerinde monte edilerek teslim edilmesi sürecinde eşyalarınızda en ufak çiziklerin oluşmasına fırsat verilmiyor. Genel olarak piyasa içerisindeki en makul fiyat aralıklarında verilen hizmetlerde aldığınız kalite memnuniyetiniz ile ölçülecektir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

MÜŞTERİ YORUMLARI
YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.