TUFAN TAŞIMACILIK

Taşınma işlemleri meşakkatli olarak görülmektedir. Bunun en temel sebeplerinde biri de eşyaların nakliyesini yapacak olan firmanın müşterileri mağdur etmesinden de kaynaklanmaktadır. Ancak Adana evden eve taşımacılık firmamız ile birlikte uzman ekibi sökülmesi gereken eşyalarınızı temiz, titizlik içerisinde ve de pratik bir biçimde söküp özenli bir şekilde ambalajlar daha sonra da taşımaya hazır durumda olan malzemelerin nakliyesini gerçekleştirir. Yine eşyaların ulaştırıldığı adreste de özenli olarak montaj işlemlerini uygular. Size teslim eder. Taşımacılık hizmeti uzmanlık isteyen bir iştir. Gerekli bilgi ve deneyime sahip olan taşımacılık firmamız ve ekip arkadaşlarımız bu konuda gerekli olan hassasiyet ve titizliği göstererek eşyalarınızı istediğiniz adrese ulaştırmaktadır.

Şehir içi ve şehirlerarası Adana evden eve taşımacılık hizmetlerinde, bu sektörün öncü firmaları arasında yer alıyor olmanın bizlere yüklediği sorumluluk, yatırımlarımızı her daim kalite standartlarında araç ve ekipman kullanmaya, kurumsal yapımızı ve vizyonumuzu güçlü,  personelimizi de güler yüzlü hizmet anlayışı ile beraber disipline ve güvene sevk etmektedir. Taşıma hizmetlerini Ulaştırma Bakanlığı’ndan aldığı yetkiye göre uygulamaya koyan firmamız, kalite standartlarıyla bu işi yapmakta, teknolojik gelişmeleri her zaman yakından takip ederek sizlere taşımacılık hizmetinin en kaliteli ve güvenlisini sunmaktadır.

Adana evden eve nakil işlemlerde eğitimli ve deneyimli olan personel, modern araçlar ve özel taşıma malzemesi kullanmaktayız. Nakliyat Firması olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sağlamak bizim ilk görevimizdir. Eşyalarınıza hiçbir şekilde bir hasar gelmeyeceğine dair söz vererek, garanti altına aldığımızı belirtmek isteriz. Aynı zamanda ekonomik fiyatla da bu hizmeti sizlerin yararına sunmaktayız. Eğer sizler de bu şekilde bir iş anlayışına sahip olan bir firma ile çalışmak isterseniz, hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.