TUFAN TAŞIMACILIK

Taşınma faaliyetine gerek kaldığı durumlarda en önemli sorun güvenilir taşımacılık hizmeti sunan firmalar ile çalışmak olmaktadır. Bu konuda müşteri memnuniyetine önem veren ve müşteri memnuniyeti kapsamında çalışmalarını yönlendiren Adana evden eve taşımacılık son derece başarılı çalışmalar meydana getirmektedir. Müşterilerin isteğine bağlı kalarak her konuda hassas ve titiz bir çalışma programına sahip olmaktadır. Müşteri temsilcisi hizmetleri aracılığı ile kesintisiz hizmet vermekte ve detaylı bilgi aktarımı sağlanmaktadır. Çağrı merkezi aracılığı ile istediğiniz saatte iletişim kurarak, nakliye hizmetleri konusunda bilgi alışverişi yapmanız ve gerekirse randevu oluşturmanız sağlanmaktadır.

Kaliteli hizmet standartlarına uyum sağlayarak her geçen gün yenilenen dünyaya ayak uydurmaktadır. Kurum içi yenilikler ile daha kısa sürede daha fazla iş potansiyeli gerçekleştirerek müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başaran Adana evden eve taşımacılık hizmetleri son derece memnun kalmanızı mümkün kılmaktadır. Eşyalarınızın hiçbir şekilde zarar görmemesi için özenle paketlenmesi ve nazikçe araçlara yüklenmesi gerçekleştirilmektedir. Müşteri ilişkileri konusunda da bilinçlendirilen personeller, güler yüzlü ve sorunsuz bir iletişim kurulmasına olanak tanımaktadır. Eşyaların miktarına gör ücretsiz expertiz hizmeti ile kullanılacak araç hazırlanmakta ve eşyalar paketlenerek araca yüklenmektedir. Mobilyaların demontaj ve montaj işlemleri taşıma firmasına ait olmakta ve özenle yerleştirilmesi sağlanmaktadır.

Müşterilerin hakları ve eşyalarının güvencesi sağlanması adına sigortalı taşıma hizmeti gerçekleştirilmektedir. Böylece müşterilerin güveni kazanılmakta ve olası bir hasar durumunda önlem alınmış olmaktadır. Sektörün liderleri arasında yer alan Adana evden eve taşımacılık hizmetleri ile kısa sürede gerçekleştirilen ve kusursuz bir şekilde sonlandırılan nakliye hizmeti sunulmaktadır. Değerli vaktinizden çalmadan en iyi hizmet garantisi ile tam zamanında taşıma işlemlerinin bitirilmesi ve eşyalarınızın istediğiniz adrese istediğiniz zamanda ulaştırılması önemle gerçekleştirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

MÜŞTERİ YORUMLARI
YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.