TUFAN TAŞIMACILIK

Evden eve taşımacılık sektörünün yıldızı olan firmamız, asansörlü taşıma sistemiyle, ev taşıma hizmetinin mükemmel olmasını sağlamıştır. Adana evden eve taşıma hizmetlerinde, belli aşamalar vardır. Birinci aşama eksper hizmetidir. Bu hizmette, eşyanız için gerekli olan kapalı kasa aracın tespit edilmesi, isteğe bağlı sigorta, asansör aracının park edeceği bahçe ve park gibi boşlukların tespiti, paketleme ve çıkabilecek aksaklıklar tespit edilmektedir.

Paketleme, evden eve nakliyatta son derece önemli bir husustur. Kaba ve çizilebilir eşyalar için, balonlu köpükler kullanılmaktadır. Kırılabilecek eşyalar için, Adana evden eve taşıma hizmetlerinde, içi köpüklü kutular ve özel malzemeler kullanılmaktadır. Paketlemeden sonra, eşyaların kapalı kasa aracına yükleme işine geçilmektedir. Bu işlemde, asansör ile kapalı kasa araç yan yana park edilir. Asansörden indirilen eşyalar, kolay bir şekilde kapalı kasa araca yüklenir. Öncelikle kaba eşyalar, altta kaldığı zaman zarar görmeyecek eşyalar indirilir. Daha sonra ise, hassas eşyalar üst kısma istiflenir. En fazla zarar görecek eşyalar, en güvenli noktalara yerleştirilir. Eşyaların yüklenmesinden sonra, kapalı kasa araç ve asansör, eşyaların indirileceği adrese giderler. Eşya indirme işleminde, eşyaların zarar görmemesi esas kuraldır. Konusunda profesyonel olan ekiplerimiz, eşyalarınızı güvenle yeni adrese indirmektedir.

 

A’dan Z’ye ev taşıma hizmetini gerçekleştiren firmamız, yeni adrese eşyaların indirilmesi işleminde, etkili yöntemleri tercih etmektedir. Adana evden eve nakliyat firmamız, ev içerisinde eşyaları paketlerinden çıkarıp, uygun yerlere yerleştirecek, özel elemanları da temin edebilmektedir. Bütün Diğer elemanlarımız gibi, bu elemanlarda, işini meslek edinmiş tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Söz verilen zamanda eşyaları adrese teslim eden ekiplerimiz, takım ruhu ile hareket ederek, kısa zamanda ev taşıma işlemini bitirmektedir. Şoförlerimizde gerekli olan tecrübe bulunmaktadır. Araçlarımız son model olup, pratik ve hızlı taşıma kapasitesine sahiptir. Güncel ev taşıma programlarını takip eden firmamız, sektöründe söz sahibidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

MÜŞTERİ YORUMLARI
YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.