TUFAN TAŞIMACILIK

Teknolojik imkânlarsayesinde Adana Evden Eve Nakliyehizmetleri taşınma işinizi çok pratik bir hale getirmektedir. Ön hazırlık çalışmaları, eşyaların demonte hale getirilmesi, ambalajlama, araçlara taşınması ve yeni adreslerinde monte edilerek teslim edilmesi nakliye sürecini oluşturur. En başarılı nakliye süreçlerinin temelini iyi bir ön hazırlık çalışması oluşturur. Bunun yanında ambalajlama çalışmaları ile de eşyalarınızın zarar görme riski düşürülmektedir. Bu şekilde de eşyalarınızda çizikler oluşmasının önüne geçilebiliyor. Özellikle taşıma yapılacak alan yüksek katlarda ise kullanılan asansörlü araçlar sayesinde eşyalarınızın çok daha korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi söz konusudur.

Ofis nakliye çalışmaları çok daha dikkat ve özen istiyor. Çünkü elektronik cihazların hem ambalajlanması, hem de taşınmasında dikkatli olunması gereklidir. Ek ambalaj malzemeleri kullanılabilir. Bunun yanında araçlara yerleştirilirken de özel bir dizayn ile bu eşyaların daha güvenli bir şekilde taşınması söz konusudur. Çok daha güvenli bir taşımacılık hizmeti almak için Adana Evden Eve Nakliyehizmetlerimiz arasında sigortalı nakliye çalışmaları tercih edilebilir. Her taşıma için ayrı ayrı poliçe hazırlanır. Bu şekilde eşyalarınızın firma güvencesinde seyahat etmesi sağlanır.

Tekstil taşımacılıklarında ise araçların iç dizaynlarında askılı bölümler yer almaktadır. Bu şekilde eşyaların çok daha profesyonel bir şekilde taşınması söz konusu olacaktır. En çok talep edilen nakliye hizmetlerimiz arasında yer alan fuar taşımacılıkları için ise hem şehir içi, hem de şehirlerarası nakliye çözümleri sunan Adana Evden Eve Nakliyehizmetlerimiz düzenli ve planlı bir şekilde yapılmaktadır. Bu şekilde herhangi bir sorun ile karşılaşma durumu ortaya çıkmaz. Nakliye alanında tüm hizmet taleplerinize birebir yanıtlar verilmekte ve bu şekilde çok daha profesyonel taşıma sistemleri elde edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

MÜŞTERİ YORUMLARI
YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.