TUFAN TAŞIMACILIK

Nakliye sektörü eski bir geçmişe sahiptir. Çünkü ev taşıma, iş yerini değiştirip ofis eşyalarını taşıma işi epey zahmet gerektiren durumlardır. Adana Evden Eve nakliye işlerinde tercih edebileceğiniz tecrübeli kadrosu ve uygun fiyat avantajlarıyla hizmet vererek sizi taşınırken yaşayacağınız tüm zahmetlerden ve sorunlardan kurtarıyor. Nakliye işinin en zor kısmı ağır eşyaların araca yüklenmesidir. Eşyaları araca taşırken çarpma, kırılma, deformasyon gibi durumlar her zaman bir olasılık dahilindedir. Bu yüzden nakliye firmasının eşyalarınızı bu tür oluşabilecek durumlara karşı sigortalayıp eşyalarınızın güvenliğini sağlaması gerekir. Eşyalarınızın taşınması işlemi evinize gelip personelin eşyalarınızı itinalı bir şekilde demonte ve paketleme işlemlerini yaptıktan sonra eşyalarınızı araca düzgün bir şekilde yükleyip yeni adresinize teslim etmesi gibi bir süreci oluşturur.

Hiçbir zahmette bulunmadan sadece bir telefonla Adana Evden Eve nakliye işlerinizi halledebiliyorsunuz. Telefonla bizi aradıktan sonra personel evinize gelip gerekli ekspertiz çalışmasını yapıyor. Sonrasında eşyalarınızı taşıyabilecek kapasitedeki araç seçimini yapıp hızlı bir şekilde taşıyıcı personeli evinize yönlendiriyor. Evinize gelen taşıyıcı personel eşyalarınızı paketleyip dikkatli bir şekilde araca yerleştiriyor ve yeni adresinize ulaştırılıp kurulumu yapıldıktan sonra teslim ediyor. Vermiş olduğumuz sigorta garantisiyle eşyalarınızın zarar görme riskine karşı önlemimizi almış oluyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetin karşılığında ödediğiniz ücrete değdiğini görüyor ve gerçekten memnun kalıyorsunuz. İster ev ister ofis eşyası her tür malzeme ve eşyalarınız aynı özenle ve istekle adresinizden alınıp yeni adresinize aynı titizlikle kurulup teslim ediliyor.

Eski taşınma yöntemlerine dair her şeyi unutun. Adana Evden Eve nakliye firmalarıyla siz kahvenizi yudumlarken eşyalarınız taşınsın işte bu kadar basit. Yani siz araç bulma sorunundan taşıyıcı personel bulma derdinden ve en önemlisi eşyaların paketlenmesi, taşınırken yardım etmek gibi tüm sorunlardan uzak huzurlu bir şekilde aldığınız kaliteli ve hızlı hizmetin tadını çıkartıyorsunuz. Acaba eşyalarım zarar görür mü, zamanında yeni adrese ulaştırabilirler mi gibi endişelerin yerini acaba yeni evimi nasıl döşesem gibi tatlı endişelere bırakıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.