TUFAN TAŞIMACILIK

Yeni bir ev, yeni bir sosyal çevre çoğu zaman taşınacaklar için farklı endişeleri bir arada getirir. Özellikle taşınma işi bu alanda hiçbir tecrübeniz yok ise tam bir kabusa dönüşebilir. Alanında uzman olan Adana evden evehizmetlerimiz ile taşınma işinizi çok daha kolay bir hale getirebiliyoruz. Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat taleplerinizde en kaliteli hizmetlerimiz ile çalışmalar sunmaktayız. Ofis taşımacılıkları taleplerinizde ambalajlama çalışmaları çok daha önemli olabiliyor. Ofislerde bulunan elektronik aletler taşıma esnasında en ufak sarsıntılarda bile zarar görebilir. Bu nedenle ambalajlama alanında köpük, sünger gibi ek malzemeler kullanılabiliyor.

Bu şekilde özenli ve profesyonel bir şekilde ambalajlanan elektronik eşyalarınız büyük bir özen ile yeni adreslerine gönderilmektedir. Arşiv tarzında kısımlarında belirli bir periyodik sıra takip edilerek yerleştirme aşamasında da karmaşa oluşmasının önüne geçiliyor. Taşıma günü karar verilmesinin arından taşıma günü eve Adana evdenekiplerimiz tüm mobilyaların aksamlarını sökerek paketler. Araçlara taşınan adresler istenilen adrese eşyalarınızı sevk edecektir. Talepler doğrultusunda eşyalarınızın sigortalanması da söz konusudur.

Eşyalarınızın yeni ofisinize taşıması yapılırken, bir yandan da mobilyaların monte işlemleri de yapılır. Tüm eşyalarınızı ve dijital araçlarınızın yerlerine yerleştirilir. Önceden yapılan taşıma planı sayesinde eşyalarınızın çok kısa bir süre içerisinde yeni adreslerine yerleştirilmesi söz konusu olacaktır. Ayrıca daha çok şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde tercih edilen sigortalı taşımacılık çalışmaları da ofis taşımacılıklarında tercih edilebilecek hizmetler arasında yer alıyor. Her taşıma işlemi için ayrı ayrı poliçeler düzenleniyor. Bu şekilde eşyalarınızın uzun yollarda oluşabilecek riskler karşısında da korunması sağlanmaktadır. Bu işlemler yanında firmamız tüm çalışmalarında eşyalarınızı taşıma aşamasında güven altına alabilecek çalışmalar sunmaktadır. Bu şekilde de eşyalarınızın herhangi bir sorun olmadan yeni adreslerine ulaştırılması sağlanabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

MÜŞTERİ YORUMLARI
YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.