TUFAN TAŞIMACILIK

Profesyonel ekip ve son model araçlarla, aradığınız etkili ev taşıma hizmetini sunan şirketimiz, önemli olan eşyaların paketlenmesi, istiflenmesi ve döşenmesi işlemlerini, özel çalışma yöntemleriyle düzenlemektedir. Adana evden eve nakliyat fiyatları sınıfında, isteğe bağlı hizmetler de vardır. Bu konuda, eksper elemanlarımız, eşyalarınız için kapalı araç temini, asansörün kurulacağı alanın tespiti, kutu ve ambalaj işlemleri için eleman ve malzeme tespiti ve sigorta işlemleri gibi konularda, tespitlerde bulunmaktadır. Bu aşamada, hizmetlerimiz için belirtilen şartları kabul etmeniz halinde sözleşme imzalanmaktadır. Bu sözleşmenin imzalanmasından sonra, ekiplerimiz, eşya taşıma işlemine geçmektedir.

 

İkinci en önemli aşama, evinizdeki eşyaların gruplanarak, özel kutularda ambalajlanması işlemidir. Bu aşama, Adana evden eve nakliyat sektörünün en önemli aşamasıdır. Kırılabilecek eşyalar, içi köpüklü kutularda kutulanır ve üzerine ‘kırılır’ ibaresi yazılır. Koltuk, kanepe, buzdolabı, fırın ve benzeri eşyaların, çizilmemesi için, köpüklü naylonlarla sarılması gerekmektedir. Adana evden eve nakliyat fiyatları sınıfına giren bu hizmetler, başarılı bir evden eve nakliyat işlemi için gereklidir. Elemanlarımız, işin ehli olup, bu işi meslek edinmiş kişilerdir. Bu işi meslek edinmemiş kişileri, kadromuza dâhil etmiyoruz.

 

Eşyalar özel olarak kutulandıktan sonra, öncelikle yük asansörüne, kaba ve sert özelliklere sahip eşyalar indirilmektedir. Yük aracının en alt kısmına, bu eşyalar yerleştirilmektedir. Daha sonra, bu eşyaların üstüne, Adana evden eve nakliyat fiyatları kategorisindeki, kırılabilir hassas eşyaların kutuları yerleştirilmektedir. Bu yerleştirme işleminde, kırılganlık özellikleri belirleyici rol oynamaktadır. En hassas eşyalar en üste ve en güvenli noktalara yerleştirilmektedir. Araç dolduktan sonra, eşyaların sarsılmadan taşınması da önemlidir. Bunun için özel süspansiyonlara sahip araçlarımız, konusunda tecrübeli şoförler tarafından kullanılmaktadır. Araçlarımız, yeni adrese, güvenli bir şekilde gitmektedir. İşin uzmanı elemanlarımız, eşyaları adrese, asansörlü aracımızla, kolay bir şekilde indirmektedir. Eşya döşeme işlemi için, isterseniz özel eleman temini gerçekleştirmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

MÜŞTERİ YORUMLARI
YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.