TUFAN TAŞIMACILIK

Son zamanlarda taşımacılık sektöründe birtakım gelişmeler yaşanmıştır. Bunun temel sebebi ise, günden güne değişmekte olan durumlardan kaynaklanmaktadır. Adana evden eve nakliyat firması olarak tüm bu değişin ve yeniliklerin farkında olan firmamız, iş ahlakına uygun, güvenli ve yüksek kalitede bir hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin karşısında olmaktayız. Evden eve nakliyat konusunda yıllardan beri kazanmış olduğumuz tecrübe sayesinde yüksek standartları yakalayarak, tüm müşterilerimizin takdirin kazanmak bizler için bir onurdur.

Ulaştırma bakanlığının firmamıza verdiği yetkiyi göz önüne alarak, Adana evden eve taşımacılık şehir içi ya da şehirlerarası taşımacılık işlerini güven içinde bizlere emanet edebilirsiniz. Alanında son derece işinin ehli olan personellerimiz bizlere verdiğiniz adresinize gelerek eşyaların analizini hızlı bir şekilde gerçekleştirip, gerekli olan işlemleri yaptıktan sonra, eşyalarınız paketlenerek taşımacılık işlemleri sizin dilediğiniz tarihte başlayıp yine dilediğiniz tarihte bitirilecektir. Tüm bu aşamalarda nakliyat firmamız eşyalarınıza gereken titizliği gösterecektir.

Dünya genelinde var olan gelişmeler firmamız tarafından adım adım takip edilerek, bünyesine kazandırılmaktadır. Bu yenilikler şüphesiz ki, pek çok fayda sağlamaktadır. Örnek verilecek olursa, Adana evden eve asansörlü taşımacılık sayesinde çıkılması he zor olan hem de çok fazla çaba ve zaman gerektirecek olan işlerde asansörlü taşımacılık sistemi sayesinde çok pratik şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Tüm bu hizmetlerden sizler de faydalanmak isterseniz, firmamız ile iletişime geçmek yeterli olacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.