TUFAN TAŞIMACILIK

Yüksek katlı binalar için muhakkak asansörlü taşımacılık yapılması gerekir. Asansörlü olan tırlar ve kaldıraçlar çok kapsamlı çalışır. Firmamız Adana evden eve nakliyat ücretsiz ekspertiz eşliğinde ön görüşme yaparak işlerin başlamasını sağlar. Eşyaların yoğunluğuna ve kalitesine göre araç hazırlatıyoruz.

Asansörlü taşımacılık alanında yetkili belgeleri olan firmamızdan çevrimiçi destek alabilirsiniz. İlk defa ev taşıyacaklara özle uçurum fiyat farkı sizleri bekler. Firmamız Adana evden eve taşımacılık kaç metreküp eşyanızın olduğunu araştırmaktadır. İnşaat sektörünün en büyük ihtiyacı olan taşımacılık alanında sizleri memnun ediyoruz. İnşaattan emlak sektörüne kadar olan tüm taşımacılık alanlarında sıkıntısız iş yaparız. Kanun ve yasaların gerektiği gibi nakliye hizmeti almak için bizlerle irtibata geçiniz. Emlak ve gıda sanayi sektöründe nakliye ihtiyaçlarına çok farklı ve özel tekniklerle geliştirilecek olan asansörlü olan ürünleri temin ederiz. Adana ve bölgesine yönelik farklı tırlar ile hizmetinizdeyiz ev taşımacılığında gerekli incelemeleri ücretsiz yaparak araç. Temin ederiz. Malzeme ve ekipmanlara uygun olan araçları tamamlayarak maliyet çalışmasını sonradan yapıyoruz. Çok profesyonel ve planlı bir şekilde çalışıyoruz. Mukavva koli kartonların içinde olan kurulması muhtemel ürünler için müşterilerden özel talep varsa değerlendirebiliriz. Her tür ambalajı yapılan ürünlere özenli işçilikler yapılır. Eşyaların nakliyesine sizlerle ilk olarak görüşen firma çalışanlara sonra eşya tipine göre araç ayarlıyor. Kıyafet kolileri, depo ev eşyası malzemeleri, kullanılan ve kullanılmayan tüm eşyaları detaylı bir şekilde yerine aktarırız. Kalıcı ve profesyonel hizmetler sizleri bekler.

Kamyon yüklemelerinde eşya durumlarının yanı sıra her zaman son sınıf araçları temin ediyoruz. Bu nedenle Adana evden eve asansörlü taşımacılık alanında da çeşitli ebatlar da kullanılacak olan tır, konteyner teminleri yapılır. Çok daha fazla bilgiyi sitemizden alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.