TUFAN TAŞIMACILIK

Yaşam alanlarında bulunan eşyaların her birini ilk günkü almak isteyenlere özel nakliye hizmetleri verilir. Nakliyenin ciddi anlamda problemsiz olmasını isteyenler için Adana evden eve nakliyat firması yardımcıdır. Ürünlerde ve herhangi bir beyaz eşyada deforme olmadan her tarz eşyaya yönelik kullanışlı olan parsel tırlar hazırlanır. Bir şehirden diğer şehirlere en hızlı, güvenilir, acele etmeden ve pratik şekilde nakliye yapan firmayız.

Malın cinsine asla zarar vermeden nakliye ve taşımacılık yapılır. Nakliyeyi güvenli ve avantajlı bir şekilde yapmak firmamızın görevidir.  Firmamız Adana evden eve taşımacılık işçiliklerinde uluslararası standartlara uygun olan araç sınıflarını kısa sürede adrese gönderebiliriz. Toplu işlemlerde uygun ve çok avantajlı olan fiyatlarla da işlem yaparız. Müşterilere sunulan nakliyenin ve taşımacılık hizmetinin her aşamasında özenle davranılan özel çözümleri sunmak firmamızın en kutsal görevidir. Ev taşımacılığında, villa, apartman ve daire kurallarına uyarak dikkatli ve titiz işçilikleri her tar bina için yaparız. Nakliyede eksiksiz sağlam işler yapmak bizlerin görevidir. Bizler kendinden emin olan kişilerle çalışıyoruz. Tüm kattaki binalarının taşınmasında eşyalarının her birini kurallara uygun şekilde kamyonlara yerleştiriyoruz. Ev taşımacılığında malzeme yükleme ve boşaltmayı çok etkili bir şekilde yapan tek firmayız. Kırıldığı zaman geri gelmeyecek olan eşyaları başarılı bir şekilde planlama yaparak yeni adreslere teslim ederiz. Lüks ve zengin olan birçok insanların nakliye ihtiyaçlarına daima yılmadan hizmet veririz.

Nakliyeyi yapacak olan personellerimiz bilinçli, el becerisi güçlü olan kişilerdir. Bu alanda sürekli kendini geliştirici, başarmayı seven ve pes etmeyen elemanlarla hizmet veririz. Nakliye aşamasında malzeme yükleme ve boşaltma yapılırken Adana evden eve asansörlü taşımacılık olarak kuralları şekilde iş yaparız. Yağışlı havalarda kapalı araçlar temin ederiz. Bu şekilde eşyalarınız zarar verici havadan asla etkilenmezler.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

(322) 457 6516

Sabah 8:00, Akşam 20:00

Haftanın 7 Günü

YETKİ BELGELERİMİZ
yetki_belgesi1
ARAÇLARIMIZ
Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık için bünyemizde ayrı ekip bulunmaktadır. Özellikle adana içi hızlı taşımacılık ve memnuniyet garantisi.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta tüm müşterilerimizin memnuniyetini referanslarımızla görüşerek teyit edebilirsiniz.

ASANSÖR KİRALAMA
adana-evden-eve Tufan taşımacılık olarak Türkiye'nin her tarafında bulunan Şehir içi ve şehir dışı taşımacılık firmalarına asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.